Bundí záhady
Poslední aktualizace: 24 - 01 - 2000

Je mnoho zvláštností, kterých jste si možná nevšimli...
Bundí záhady

Úvod
Možná jste si toho také všimli, ale občas se v "Ženatém se závazky" vyskytovaly nevysvětlitelné události nebo věci, které odporovaly zdravému rozumu. Samozřejmě nikdo nepředpokládá, že Ženatý se závazky nebo sitcomy vůbec budou "přímo ze života", ale tyto záhady jsou vysoce nereálné. Jako v mnoha sitcomech, nastávaly v Ženatém situace, kdy bylo nutné takzvaně resetovat děj, který se stal v minulé epizodě, aby mohl seriál pokračovat v zaběhnutých kolejích. Např.: Dluhy, které záhadně vyšuměly :) (503, 720), zničený Bundovic dům, který se sám od sebe hned 2x opravil (508, 816) atd. Sami vidíte, že jak šel čas, tak se Ženatý stále víc podobal spíše kresleným seriálům, kde jsou tyto výše jmenované jevy běžně na denním pořádku. Např.: Al spadne ze střechy a nic se mu nestane... Pokud sami přijdete na nějakou záhadu, která není níže uvedena, můžete mi ji poslat na můj e-mail.

Obecné dějové záhady

Záhada Bundí ekonomiky - Al má velmi nízkou mzdu, ale průměrné náklady na jeho nehody či Peggyino nakupování přijdou měsíčně na několik tisíc dolarů! Je tak s podivem, že nikdy neskončili na dlažbě! :)

Gaučová záhada - Jak si Peggy může udržet svou váhu a štíhlou postavu, když téměř neustále sedí na gauči a cpe se bonbóny?

Záhada věčné čistoty - Když nikdy nikdo v Bundovic domě neuklízel, proč je stále tak pěkně uklizený?

Potravinová záhada - Co a kde vlastně Bundovi jí?
Al si nějaké to jídlo zřejmě sháněl v obchoďáku, kde pracoval. Bud si mohl teoreticky jídlo sám koupit nebo ho ukrást. Kelly kvůli tomu zřejmě chodila se všemi kluky, kteří jí jídlo platili a Peggy samozřejmě jedla za Alovy těžce vydělané peníze! :)

Záhada hlavního vchodu - Proč není nikdy hlavní vchod Bundovic domu zamčený? Jistý názor jsme mohli slyšet od Marcy: "A ty bys zamykal skládku?" :)

Záhada Polkské střední - Proč Peggy chodila na Polkskou střední, když její rodiče evidentně pochází z Wankeru?

Marcyina záhada - Jestliže Marcy má tak moc peněz, proč stále bydlí ve stejné ulici jako Bundovi? Nabízí se možné vysvětlení, že většinou naletí Bundovým nebo jiným podvodníkům a tak o své peníze přijde (512).

Záhadné dějové situace

Záhada Kellyiny maturity - Jak mohla Kelly udělat maturitu? Nabízí se řešení, že mohla spát s učiteli... To alespoň dělala, když šlo o postup do dalšího ročníku v epizodě 415.

Záhada zmizelého Sedmy - Jak a kam se poděl Sedma? Tato záhada je ještě záhadnější, protože Sedma se znovu objevil na krabici od mléka v epizodě 825. To znamená, že ho někdo hledat (a tedy i postrádat) musel!

Záhada Marcyina rozvodu - Proč nikdy nepadla zmínka o rozvodu Marcy se Stevem? Muselo se to stát mezi 415 (poslední epizoda se Stevem) a 503, kde již Marcy nazývá Steva ex-manželem.

Záhada červeného kabrioletu - Kam se poděl červený kabriolet (Ford) po epizodě 520, který Peggy vyhrála v soutěži "Jak moc tě miluju" (220). Možné vysvětlení je, že ho Al s rodinou nechali stát na dálnici, když se ztratili v epizodě Route 666 (522).

Thanx to Andreas Carl and his Bundyology

Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/