Perné dny

Tom McCleister jako policista Bailiff

Tom McCleister (v MwC člen spolku NE MADAM - Ike) v seriálu Perné dny [Working] z roku 1998 - tedy necelý rok poté, co byl Ženatý se závazky zrušen a on z něj musel, jako všichni, nedobrovolně odejít :). V seriálu Perné dny, přesněji v epizodě Poradce (The consultant, 2.08) ztvárnil roli Rustyho Bailiffa - soudního policisty, který chrání soudce a zároveň vypovídajícím svědkům podává bibli, na níž musí přísahat. V našem případě se mu to ale nějak nedaří... :)

Tento seriál nyní (od konce srpna '99) vysílá TV NOVA ve velmi zajímavých a hodně pohyblivých časech :). Většinou jde o středu, pátek a někdy i neděli. Seriál je o malých úředníčcích pracujích v nadnárodní společnosti Upton/Webber, která se na ně nebojí aplikovat své nehorázné praktiky a všudypřítomnou byrokracii. Pokud se vám zdá, že toho "mladíka" na níže uvedených fotografiích znáte, tak se vám to vůbec nezdá! :) Fred Savage - hrál malého Kevina v seriálu Báječná léta, který před pár lety vysílala ČT1.

V hlavních rolích:
Fred Savage (Matt Payser), Maurice Godin (Tim Deale), Steve Hytner (John Delaney), Arden Myrin (Abby Cosgrove), Yvette Freeman (Evelyn Smalley), Debi Mazar (Liz Tricolli), Rebecca McFarland (Val Gibson)

Scéna:

Kdo si chce níže uvedenou scénku vychutnat jaksi "živěji" :), má možnost si ji stáhnout ve formátu MPEG!

DOWNLOAD [MPEG, 160x120 - velikost 1.19MB]

Matta soudí za to, že když mu policista dával pokutu za rychlou jízdu, tak tu pokutu (zde oznámení - kdo ví proč...) snědl. Neptejte se mě proč - bylo by to na hodně dlouhé vysvětlování :).


Rusty: Stát versus Matt Peyser - ve věci snědení oznámení. Pravou ruku na bibli! [Matt nechce...]


Rusty: To je předpis fešáku!

Matt: Ja to nedokážu.

Rusty: Ctihodnosti? [obrátí se na soudce]

Soudce: Můžu hádat pane Peysere? Jste běloch, ze střední vrstvy, máte hedvábnou kravatu... takže jste budhista. Přineste mu prosím Budhu!

Matt: Promiňte pane, ale já... zrovna procházím obdobím pochybností.

Soudce: Aha...

Matt: Tak nechápu, proč bych měl slepě přísahat na bibli...

Soudce: Tomu rozumím mladíku. I já jsem v životě o lecčems pochyboval. Třeba před pěti vteřinami, když jste jako hlupák odmítl bibli.

Matt: Nemám teď nejlehčí období - ocenil bych, kdybyste to nesoudil! :)

Soudce: To asi nemluvíte s tím pravým!


Rusty: Mám ho uspat?? :) [míří na něj imobilizérem...]


Matt: Jenom klid Rusty!!

Soudce: Když do tří vteřin nebudete přísahat, tak jdete sedět!

Matt: Tak pozor! Já se vás nebojím... ani Rustyho se nebojím, protože já mám tu odvahu postavit se vaší zvůli. Kráčím ve stopách Rossie Parksové, Muhameda Aliho, Bobbyho Searse... [znejistí] Já vím, že jsou to samí ba-barevní lidé - tohle je náhoda ctihodnosti... :)


Soudce: Uspi ho Rusty!! :))


To je poslední záběr s Tomem McCleisterem coby Rustym Bailiffem.

Závěrečné titulky...

Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/