Jak měla vypadat rodinka Bundových!

Jak si tvůrci MwC představovali Ala, Peggy, Kelly a Buda

Roseanne Barr Arnoldová a Sam Kinison byli plánováni do rolí Peggy a Ala! Tina Caspary a Hunter Carson se dokonce zúčastnili natáčení "úplně prvního" dílu MwC [12. prosince 1986] jako Kelly a Bud!

Roseanne jako ''Peggy''

Roseanne Barr Arnoldová je i u nás velmi dobře známá ze "svého vlastního" sitcomu Roseanne, který u nás, stejně jako Ženatého se závazky, vysílá tv n@va. Kromě toho, že v seriálu hrála hlavní roli, byla taky jeho hlavní producentka.

Roseanne
jako "Peggy"
 
Sam Kinison jako ''Al''

Sam Kinison byl rozený komik. Bohužel zemřel 10. dubna 1992 při automobilové nehodě. V Ženatém se závazky si ale jednou "opravdu" zahrál! Jistě si ho pamatujete jako anděla z vánočního 44-minutového dílu "It's a Bundyful Life - 2. část (413)".

Sam Kinison
jako "Al"
 
Tina Caspary jako ''Kelly''

Tinu Caspary můžete vidět ve filmech "Can't Buy Me Love" (Barbara, 1987), "Mac a já" (Courtney, 1988), "Teen Witch" (Shaun, 1989). Svoji hereckou kariéru zakončila po filmu "My Mom's a Werewolf" z roku 1989, kde hrála Jennifer Shaber. Dnes cestuje s taneční skupinou "West Coast Dance Explosion".

Tina Caspary
jako "Kelly"
 
Hunter Carson jako ''Bud''

Hunter Carson hrál pouze ve třech filmech: "Paris, Texas" (Hunter, 1984), Invaders from Mars (David Gardner, 1986) a ve "Mr. North" (Galloper Skeel, 1988). Nyní pracuje jako spisovatel, asistent režiséra a produkční designer.

Hunter Carson
jako "Bud"
 
Thanks Andreas! (Bundyology)
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/