A Guerra dos Pintos

« Zpět na stránku 1
Brazilský remake Ženatého se závazky! [stránka 2]

Na této stránce se zaměříme na podobu natačecích kulis, herců atd... Těm, kteří neznají interiér BundaDomu nazapaměť jako já :), doporuřuji si při čtení stáhnout a otevřít 3D mapu studia ze sekce Download. Ale dost řečí - jdeme na věc!

Všichni pohromadě

Na výše uvedeném obrázku můžeme vidět, že kulisy jsou si vážně hodně podobné. Obzvlášť si povšimněte charakteristických schodů do prvního poschodí (chybí ale 3 schodky v mezipatře), kamenné zdi podél schodů a v mezipatře taky stojí malý stoleček. Rozdíly jsou pouze v použitém nábytku, vzadu vedle sklepních dveří nejsou posouvací skleněné dveře, ale jen normální okno a celý interiér je světlejší a barevnější (gauč, koberec...).

Kuchyň

Kuchyň se celkem dost liší od té Bundovské. Nevím proč - byla sice málo využívaná :), ale perfektní. Ale zpět k fotce - zaprvé vás jistě praštily do očí ty hrozné barvy - bílá v kombinaci se žlutou a trochou modré není podle mě moc dobrý výběr pro kuchyň :). Další věcí je bílý kytičkovaný (?!?) ubrus na stole! Bundovi, pokud si to dobře pamatuju, vytahovali ubrus jen na Vánoce nebo když náhodou získali peníze a pořádali pravou nefalšovanou bundovskou žranici :). Pokud se podíváme trochu více dozadu vpravo, tak místo stolku na telefon je tam jakási dřevěná přepážka z výřezem, ale dvě malé židličky nechybí. Mikrovlnka stojí taky na špatném místě (tu měli Bundovi až od epizody Vykořisťované děti (1102) položenou těsně vedle sporáku na druhé straně kuchyně). Pračka stojí taky uplně jinde a jak to tak vypadá - celá zadní místnost za kuchyní je udělána jinak.

Pintové se svým velkým bílým psem

Když jsem uviděl tuto fotku, byl jsem překvapen, jak je ten jejich pes Cachorro velký! Na předchozí fotce bych přísahal, že to je nějaký malý bílý pejsek :). Řekl bych, že brazilští producenti zvolili jakýsi kompromis mezi Buckem (velký hnědý pes) a Luckym (malý bílý pes). Podle mého byl stejně vždy nejlepší Buck! :)

Všichni v bezva náladě :)

Tento záběr je celkem povedený. Když tenhle obrázek jen tak narychlo přejedete očima, určitě byste přísahali, že na gauči sedí Peggy a Marcy. Ale pozor - to nejsou ony!! :) A kdyby se ten obrázek ještě mohl hýbat a "Peggy" pěkně škubala svou nožkou - němělo by to chybu! :) V levém horním rohu si ještě povšimněte okna v mezipatře, které se téměř schoduje s originálem.

Kelly je i tady pěkná holka :)

A jako poslední třešničku na dortu tu máme "Kelly" :). Myslím, že producentům podařilo vybrat herečku, která je celkem dost podobá Christině - je to taky blondýna (navíc pěkná blondýna) a doufejme, že stejně tak hloupá jako původní Kelly. :)

Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
« Zpět na stránku 1
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/