Když nám ještě MwC na tv n@va běžel...
Poslední aktualizace: 21 - 06 - 2000

Jak to tenkrát probíhalo... [4/98 - 4/99]

11. série je tu!
Takže moje výpočty by byly správné, kdyby viz novinky! Poslední série toho nejlepšího seriálu pod sluncem začala - tak si ji užijte!

Blíží se 11. série!
Podle mých výpočtů by měla začít přesně příští pondělí (22.3.), pokud jí samozřejmě nepřijde do cesty zase nějaká ta kráva nebeská, že? :)

Když už jsme u toho, tak podle mě n@va (zase) nějak zapomněla na 230.díl Jak se nestát Japoncem! Měl běžet právě v ten osudný "Krawinský" den, a tak jsem nějak doufal, že půjde v pondělí, ale bohužel jsem se ho nějak nedočkal! No uvidíme - možná ho dá n@va tento týden...

Je to jenom můj pocit že s "našim" seriálem je nejvíc potíží? :) Pořád se posouvá, n@va zapomíná vysílat některé díly atd... Je to prostě hrůza!

10. série má úplně novou znělku!
Tahle zpáva navazuje na tu předchozí - MwC má od desáté série novou pěknou barevnou znělku - změna proběhla kvůli Buckovi, který "odešel", a taky z toho důvodu, že "rozdávací" část znělky již byla značně zastaralá...

Buck nám odešel! Lucky je tady!
Tak nám umřel chudák Buck! Stalo se tak ve 213. díle "Requiem za mrtvého briarda". Ve zvířecím nebi ho ale soudce kocour Felix obvinil ze smrti 200 koček a trest si musí odpykat jako kokršpaněl Lucky v té nejhorší rodině v USA - u Bundů :).

Že by n@va opravdu dostala rozum?
Pokud jste to stále nezaregistrovali, tak MwC běží od 1. února v lepším čase - tedy dříve než předtím. Někdy jde o půlhodinu, někdy i o celou hodinu! Sice nic moc, ale nějaké zlepšení to přeci jen je. Volejte ne řediteli, ale HURÁ!

Případ 200. speciálu vyřešen ??!!
TV n@va asi dostala rozum (ta těžko :) ) a konečně odvysílala 200. speciální díl! Nebyl tudíž dvoustý, ale dvěstědevátý! Gratuluji! :)

Další speciální díl - Můj nejmilejší ze Ženatého byl již vysílán správně!

A co 200. speciál ???
V pondělí 11.1.1999 měl být 200. speciální díl a slavná TV n@va se na něj úplně vykašlala!! Poprvé jsem se tedy odhodlal "Zavolat Řediteli" :), ale stejně mi neodpověděl. Pokuste se mu tedy příště taky zavolat, protože čím víc nás bude, tím máme větši šanci na odpověď! :)

Další speciál "by měl být" 27.1.1999 (210.díl). Další bude až za dlouho, takže o něm až později nebo taky vůbec :).

Griff nastupuje!
V úterý 14.12.98 se v epizodě "Neposlušná, ale neteř" konečně objevil Griff aneb další Alův černý pomocník, který konečně v seriálu vydrží až do konce!

9. série je tu!
V úterý 8.12.98 se rozjela repríza již deváté řady. Zahájil ji skvělý díl "Shoeway to heaven".

NE MADAM na scéně!
Ve čtvrtek 5.11. Al založil organizaci NE MADAM nebo-li Národní organizaci proti nadvládě amazonek :).

Harold Sylvester ve Vnitřním vesmíru!
Dnes 31.10.98 jsem viděl kousek filmu Vnitřní vesmír a v něm Griffa, který se v seriálu objeví později.

Osmá série je tu!
Ve čtvrtek 22.10.98 začala repríza 8. série. Záhadně se vytratil Sedma :), který se přestal producentům líbit. Je tedy definitivně OUT!

Shane Sweet v Životě s Rogerem!
V pátek 16.10.1998 se v seriálu Život s Rogerem (díl 19. Příběh hraček) objevil poněkud "zapomenutý" Bunda - Sedma. Hrál roli prince George, který utíká před vlastní svatbou :).

Katey Sagal v seriálu Columbo!
Dnes - 3.10.1998 běžel na TV NOVA díl Columba, ve kterém se na krátkou dobu objevila Katey Sagal. Foto a komentář dílu naleznete ZDE.

Vjíždíme do 7.série!
V pondělí 7.9. začala TV Nova vysílat reprízu již 7. série. Objevila se zde nová postava - Sedma, kterého tam nechali Peggyini příbuzní.

Bundovi v Anglii!
Konečně jsem se dočkal reprízy těch nejlepších dílů, jaké kdy byly natočeny. Bundovi (hlavně Al s Budem) jsou pozvání do Anglie do městečka Lower Uncton - stále zahaleného tmou... Proč to asi všichni víte. Pokud ne - dobře vám tak :).

Jeff na scéně!
Dnes, 29.6.1998 se Marcy konečně provdala za za podvodníčka Jeffersona D'Arcyho (Ted McGinley). Svatba, jde-li to tak nazvat :), se konala k Marcyině velké radosti na Bundovic dvorku za její těžce vydělané $2.000.

"Prý" se točí nové díly !
V sobotu 13.6.1998 ředitel TV Nova cosi mlel o tom, že se již nátáčejí nové díly a že bude usilovat o jejich koupi (!). Také se zmínil, že nyní se opakuje 204 dílů - což znamená, že prvních 57.dílů už na Tv Nova běželo 2x - tudíž je už asi nikdy neuvidíme :( a nové opakování, které je vysíláno na Nově nyní, jde tedy od 58.dílu. Konečně jsme poznali pravdu :).

Zemřel Frank Sinatra
V noci ze 14. na 15. května 1998 zemřel ve věku 82 let ten, kdo nazpíval skvělou píseň "Love and Marriage", která se stala znělkou seriálu.

Repríza na Nově!
Od 29.4.1998 začalo opakování!. Podle mě se seriál opakuje od 58.dílu, ale ruku do ohně bych za to nedal - časem na to určitě přijdu :).

Al Bunda v pekle!
21.4.1998 se Al spolu s celou rodinkou ocitl v pekle, kam asi všichni po smrti odejdou :). Podrobnosti čtěte na stránce 11. série.

Bud přežil Kellyinu masáž!
22.4.1998 se Bud podrobil masáži, na kterou nikdy nazapomene :). Kelly si totiž udělala masážní kurs a Bud byl jejím prvním zákazníkem. Podrobnosti čtěte na stránce 11. série.

Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/