Starší novinky
Od: 30-10-1998 do 11-03-1999

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!

MwC opět později!? |11.03.1999 - 19:15|
    Tak nevím, jestli si z nás televize (z)n@va dělá legraci, ale já jsem našel v televizním programu na příští týden Ženatého se závazky opět v pozdních nočních hodinách - přesněji v pondělí 0.15!!! (jiné dny jsem zatím neměl možnost vidět) To už je vážně vrchol, nemám slov! Co jsme komu udělali?
    Po velmi smutné zprávě přejdeme k dnešním novinkám. Navštívil jsem Hollywood a posbíral autogramy skoro ode všech hlavních herců, co v MwC hráli :). Ale vážně, pokud se podíváte na menu-stránku Hlavní role, tak u všech, kde je ono "účko" se můžete podívat na jejich pěkné podpisy!
    Pamatujete si ještě na seriál Jump Street 21? A pamatujete si také, že v jednom z prvních dílů hrála Christina Applegate? Jestli ne, tak vám pomůžu tímto obrázkem.
    Na závěr už jenom připomenu, že v Top 50 už je obsazených 49 míst, takže již brzy začnou pomalu, ale jistě ti poslední odpadávat. Pokud je to někdo z Vás, co tohle čtete - příjemnou soustrast :).

Jsem tu zase...! |07.03.1999 - 02:07|
    Tak neuplynul ani týden a opět se vám hlásím :). Minule jsem jaksi zapoměl říct, že přibyla stránka Znělka seriálu, na které najdete text celého songu + download znělky ve WAV a MIDI formátu! Do článku Christina Applegatová není hloupá z minulého updatu byly přidány fotky (5.3.99) a nyní k němu ještě připojuji jeho celou naskenovanou podobu ve formátu JPEG (1598x1090 - 231kB), kterou si můžete v "zazipované" podobě stáhnout.
    Jak jste si mohli všimnout, nahoře přibyly vysvětlivky k tajemným značkám v menu - hodně lidí je stále nechápe (!?!), což zase nechápu já :).
    Pokud vás naštvalo, že ve čtvrtek 4.3.99 nedali Ženatého kvůli nějaké Monice Krawinské, tak nejste sami! Chudák Bill a teď i my... :))
    Poslední zpráva určitě potěší uživatele prohlížeče Netscape. Dal jsem si tu práci, že jsem skoro celý den optimalizoval stránky, aby vypadaly pokud možno stejně dobře jako v MSIE 4.x/5.x. Myslím, že se mi to částečně podařilo, ale stejně vám radím - "MSIE4.x/5.x - pro Bunda Stránky to nejlepší"! :).

Dave Faustino slaví! |03.03.1999 - 00:05|
    Máme 3. 3. 1999 a ti znalejší a bystřejší už jistě zjistili, že David Faustino má dneska narozeniny!! Pokud to počítám správně, tak dnes oslaví 25 let. Bunda Stránky mu samozřejmě přejí pevné zdraví a hodně dobrých rolí do budoucna.
    Dnes bude takový chudší update, takže co je nového? Pokud si chcete přečíst zajímavý článek o Christině Applegate s názvem Christina Applegatová není hloupá - máte možnost. Mimochodem dozvíte se fakt hodně, třeba že má tetování na opravdu zajímavém místě a mnoho dalších důležitých věcí :). Později ke článku ještě přidám naskenované fotografie, které u tohoto článku byly. (Tak je později [5.3.99] :) - fotky jsou přidány!!) Dále proběhl hutný update vtipů na stránce Vtípky ze seriálu 3.
    Nyní ještě pár slov k BundaTestu. Opravdu nevím, jak vám některým mám vysvětlit, abyste test vyplňovali bez diakritiky! Už mě to vážně nebaví luštit! Teď další věc pro zasmání nebo spíš k pláči. Už nevím, kdo to přesně byl (určitě ho ale najdete v Top50), ale odpovídal vážne velmi inteligentně :). V testu máte na výběr "Napiš 2 práce, které kdy Al dělal. (všechny kromě prodavače bot)" NEBO "Napiš 2 sporty, ve kterých Al exceluje. (všechno kromě amerického fotbalu)" a co odpoveděl? No jasně - "Prodavač bot" a "Fotbal" - no comment :)).

BundaGalerie! |21.02.1999 - 00:07|
    Právě proběhly "jarní prázdniny" :), takže jsem měl dost času připravit pro vás plno opravdových lahůdek! Tou první je fakt nádherná Fotogalerie Christiny Applegate. Devět nádherných fotografií čekají právě na vás! Další budou následovat! Další bombou je Bundagalerie 1 čítající celých 15 vypečených obrázků přímo ze seriálu + jeden obrázkový vtípek na závěr! Některé obrázky jsou opravdu velké, takže pro prohlížení doporučuju rozlišení 1024x768! Jak jste si již určitě všimli, v menu nám přibyla nová sekce BundaGalerie zameřená právě na ony výše uvedené lahůdky :).
   Kdo četl článek z předminulého updatu o seriálu Jesse, určitě čeká slibovanou fotografii Davida Faustina - máte ji mít. David v plné (malé) kráse jako prodejce automobilů. No a jako poslední novinku nabízím doplněnou parodii na MwC v seriálu Simpsonovi. Rozhodně tento vtipný kousek nepřehlédněte!
    No a to je pro tentokrát vše milí zlatí! Počitadlo přístupů je již opraveno, takže vše je zase při starém a to je jen dobře! Zůstaňte naladěni na MwC!!

Velké změny! |15.02.1999 - 00:09|
    Tak jsem tu zas! Jak už jste si již možná někteří všimli, změnil jsem logo a název zkrátil jen na Bunda Stránky! Udělal jsem si totiž takový menší internetový průzkum a zjistil jsem, že drtivá většina stránek o televizních seriálech se jmenuje "Něčí něčeho stránky" :), a protože nechci mít tuctové jméno a ani seriál Ženatý se závazky rozhodně nepatří mezi tuctovou záležitost, hopla - jsou tu Bunda Stránky :). Celkově předělená je i tato stránka, kterou právě čtete. Bohužel to ještě nevypadá v Netscapu tak, jak bych si zrovna představoval. Kdo ví, jak "zrušit" tu černou čáru mezi horním a dolním framem nebo vaše kladné či záporné připomínky můžete směřovat na mou hlavu...
    Při tomto updatu jsem updatoval jen tyto stránky: Top 50, Vtípky ze seriálu 2 a vznikla nová stránka Vtípky ze seriálu 3 - that's bohužel all folks :).
    Nakonec by mě hrozně zajímalo, co se stalo s mým počitadlem přístupů! Zrovna když mělo ukázat 3000, tak se vynulovalo :((!!! A jak jsem ale zjistil, není to jen můj problém...

Ženatý konečně dříve! |08.02.1999 - 00:02|
    Jsem opět zde, abych vás informoval o tom, co se děje na MwC scéně! Kromě toho, že všichni oslavují, jak nám n@va konečně posunula MwC na dřívější dobu, se toho jako obvykle moc nestalo. Dvanáctá série už asi nikdy nevznikne, protože je už moc pozdě a navíc Christina Applegate má už svůj vlastní nový seriál Jesse, o které jsem vám připravil pár zajímavých informací + pár obrázků. Kdo sledoval minulý týden komedii "Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela", určitě mu neušla Christina v roli svérázné Sue Ellen. Ale zpět k MwC - kdo nyní sleduje 10. sérii, která právě začala, určitě ho bude zajímat fakt, že Christina nosí od této série blonďatou paruku a to až do dílu 1025 - Duet s pochodní (235)! A pokud se nepletu - ta nová znělka proběhla taky v paruce! Christina se tenkrát nechala ostříhat na krátko, což se samozřejmě tvůrcům ani producentům seriálu moc nelíbilo... Chtěl jsem vám ukázat jak tenkrát vypadala, ale nestihl jsem tu fotku nascannovat! Příště se tu 100% objeví! No - jak to tak vypadá, tak za chvíli vás budu informovat jen o aktivitách Christiny, že? No a abych taky mluvil o někom jiném, tak v neděli 24.1.1998 se v seriálu "Hráči" (Players) objevil E. E. BELL (Bob Rooney) v roli Waltera - hráče kostek, kterého ovšem záhy zastřelil jeden zločinec - nádherná role :). Obrázek zatím bohužel nemám :(.
    Dále bych rád upozornil na černý sloupek vedle, kde jsou různé MwC události, aktuality a blbosti tv n@va :)! Pokud jste si ho do teď nevšimli - čtěte! Ti kdo si udělali od minula BundaTest, se určitě najdou v Top 50! K tomu bych rád ještě něco řekl - jednou za čas mi přijde e-mail s vyplněným BundaTestem, kde ovšem chybí ta příloha s vašimi výsledky... Fakt nevím, čím to asi tak může být, ale snažte se to posílat normálně :). Taky přibylo dost vtipů na stránce Vtípky ze seriálu 2!
    Co jsem samozřejmě čekal se stalo skutečností. Minule jsem vám sliboval BundaHlasování, ale náš server stále ještě nepodporuje cgi-scripty, takže fakt nevím, kdy se to tu objeví :(. Všechno se asi bude řídit podle anglického hesla "When it's done" :).
    Dále všem moc děkuju, že mi třeba řekli, že jsem 2.12.1998 měl recenzi mých stránek na Kudykam.cz. Marně jsem si lámal hlavu, proč jsem měl v ten den úžasných 101 přístupů!
    A nakonec bych chtěl hrozně poděkovat Alešovi, který mi nahraje tu druhou a třetí sérii. Opravdu moc děkuju!!! No a to je pro tentokrát vše. MwC zdar!

A je tu rok 1999 |18.01.1999 - 00:02|
    Tak vás tu vítám poprvé v novém roce! Omlouvám se za "trochu" pozdní update, ale dřív to opravdu nešlo. Teď tu mám velkou výzvu pro všechny, kteří mají video a příjmají slovenskou televizní stanici VtV - nenašel by se někdo spolehlivý, kdo by mi dokázal nahrát celou 3. sérii Ženatého se závazky, která tam za chvíli poběží? Veškeré náklady samozřejmě uhradím (kazetu, poštovné atd...). Ozvěte se mi pokud možno co nejdříve!! Všem předem děkuju!!!
    Nyní již k Bunda Stránkám. O Vánocích toho v televizi moc nebylo :) a tak jsem se rozhodl podívat na všechny díly MwC, které teprve na tv n@va poběží a sepsat jejich děj. Konečně je tedy hotová i desátá (29.7kB) a jedenáctá (52.1kB) série v sekci Epizody. Rozepsal jsem se opravdu pěkně (hlavně u 11.), tak to rozhodně nepřéhledněte! Kdo na n@vě nedávno sledoval film "Extrémní předsudek", možná poznal Dana Tullise jr. (Poručík Dan) jako Sgt. Luther Frye.
    Přes Vánoce jste Bunda Testu moc nedali, ale pár lidí si přeci jen našlo volný čas na jeho vyplnění. Na poslední chvíli jsem se rozhodl přejmenovat Top20 na Top 50! Už teď je tam přes 60 lidí rozdělených do 37 míst a až bude obsazeno všech 50, začnu ty "Jdi se dívat na Dr. Quinnováky" :) nemilosrdně vyhazovat!
    V menu jsem pro lepší orientaci přidal 2 značky, abych tady při každém updatu nemusel psát věty typu: "Na stránce Vtípky ze seriálu 2 přibyl jeden vtip" :) atd... Projeďte si menu a naleznete pravdu :)! Zde jsou vysvětlivky:

  [u] - updated nebo-li přidáno pár nových věcí
  [n] - nová stránka

    A co plánuju do budoucna? V přípravě je bezva věcička zvaná "The BundyPoll". Pro ty, co nevládnou plynulou francouzštinou :) je to "Bunda Hlasování". Půjde o to, že já položím nějakou otázku, například jako první bude: "Chcete, aby tv n@va koupila MwC ještě jednou jako M*A*S*H?". A vy pak jen zmáčknete čudlík ano či ne. Výsledky budou vidět pěkně v realtimu a na konci měsíce/14dnů vše vyhodnotím a zveřejním konečné výsledky! Pokud se vše povede, o příštím updatu by to tady mohlo být! Pokud vás napadají nějaké dobré otázky, neváhejte a ozvěte se mi!
    Dále nezapomeňte, že nedávno měl premiéru film Maffiósso! (Jane Austen's Mafia!) s Christinou Applegate v jedné z hlavních rolí! Zahrála si zde prezidentku Spojených států :). Pokud se na ni chcete podívat, ZDE je obrázek. Jde o takovou "normální" mafiánskou parodii Jima Abrahamse (např. Žhavé výstřely 1 a 2).
    Další zpráva se sice MwC moc netýká, ale já vám ji stejně řeknu :). Seriál "Seinfeld" skončil! Ne že by mě to nějak vadilo, právě naopak - už bylo na čase ;-)!. Seinfeld, protože šlo také o jeden z nejúspěšnějších seriálů, mohl podle mě v budoucnu ohrozit prvenství Ženatého se závazky v počtu odvysílaných sezón. Naštěstí se tak nestalo a já mu tímto děkuju ;-)!
    A jedna posilvestrovská zpráva na konec svědčí o obrovské oblíbenosti a popularitě Ženatého se závazky. Totiž Pro7 - jedna z největších satelitních televizí, Ženatého se závazky vysílala na Silvestra jako hlavní večerní pořad a to přímo nepřetržitě 4 hodiny v kuse!!! Žádný trapas ve formě Silvestru na Nově - MwC na nás!! :). To je vše - zůstaňte naladěni na MwC!!

Vánoční dárky |21.12.1998 - 00:01|
Šťastné a veselé vám přeje Peggy !!! :)     Převlečen za Santu vám přináším další novinky :). Přibyla nám nová sekce O seriálu, kde zatím najdete "jen" Základní informace jako kdo to celé vymyslel a mnoho dalších zajímavostí. Stránka má plno úplně nových podstránek (např. dvě parodie Ženatého se závazky v Simpsonech...), tak ji rozhodně nepřehlédněte!. V budoucnosti tam určitě přibude třeba povídání o tom, jak se takový MwC točil atd... Žebříček Top 20 se nám neobvykle rychle zaplňuje! Asi bych měl uvažovat o jeho přejmenování na Top50 :). Jako obvykle přibyla obrovská várka nových vtipů na stránce "Vtípky ze seriálu 2". Christina Applegate viditelně nezahálí a už má svůj vlastní nový sitcom "Jesse"! Pro ty, co používají Billova Wokna95/98 (samozřejmě nejen pro ně :) jsem připravil 2 wallpapery s tématikou MwC! Najdete je v sekci Download. A konečně poslední novinkou jsou jsou již dlouho slibované mapky - 1. patra verze B (v_0.95) a Bundovic sklepa (v_0.85)! Bunda dům je tedy již kompletně zmapován a já se můžu vrhnout na dům D'Arcyů :), který se zde asi v nejbližší době taky objeví!
    Na závěr se musím s něčím pochlubit :). Moje stránky se staly tipem dne na slovenské stránce Kam dnes! Jak můžete vidět ZDE, hodnocení bylo celkem pozitivní (80%)!! :)

Příval novinek... |06.12.1998 - 21:57|
    A jsem tu znovu se spoustou novinek. Jedem na to - zaprvé je to "vylepšené & zmenšené" ovládací menu (odkazů bude stále přibývat a s velkými fonty by to nebylo možné), konečně jsem dodělal všechny biografie: Shane Sweet (Sedma) a obou Bundovic psů: Bucka a Luckyho. Do biografie Christiny Applegate byly přidány zajímavé fotky :). Sice to není ona, ale i tak stojí za shlédnutí. Kdo si už udělal Bunda Test, bude ho jistě zajímat, jak si vede v Top 20, protože zde přibylo dost lidí. Už je to sice skoro Top40 :), ale zatím tam nechám všechny, ať máte radost... Všem budoucím testerům bych ještě rád vzkázal, ať test vyplňují bez diakritiky (bez háčků a čárek), protože vyhodnocovat pak nějakou změť paznaků mě fakt hrozně baví :). Dále jsem zase upgradoval Vtípky ze seriálu 2, kde přibylo víc jak 10 nových vtipů. Pak tady mám ještě zprávu pro lidičky, kteří používají k brousení Netscape - přijďte se podívat na Bunda Stránky raději s MSIE 4.0. Budete mile překvapeni, jak to v Exploreru vypadá... Na tomto "Netscape bugu" se pracuje, ale jde to dost pomalu :). A jako poslední byla do sekce Download přidána perfektní 3D mapa studia, kde se celých 11 let Ženatý se závazky natáčel!!! Pokud jste Bunda fanda, tak tahle povedená věc by vám němela utéct!
    A na úplný závěr bych chtěl upozornit na takovou maličkost - v pátek 4.12. asi ve 22.30 se totiž na Bunda Stránky podíval 1000. návštěvník!! Není to sice bůh ví co, ale za měsíc a něco to ujde :). Díky všem!!!
    A ještě něco :). Pokud někdo z vás návštěvníků provozuje své stránky na internetu a moje sajta se vám líbí, můžete si na tu svou dát můj malý banneřík :), který najdete úplně dole na této stránce. Pokud tak hodláte udělat, tak mi prosím dejte vědět!

News |19.11.1998 - 19:55|
    Tak je tu po týdnu další update. Zprovozněny jsou biografie Christiny Applegate (Kelly). Teda McGinleyho (Jefferson), Amandy Bearse (Marcy) a Davida Garrisona (Steve). Jinak v minulém týdnu dostal 168.díl "Jen maličký kousíček" známku 10/10 a z něj ty nejlepší vtipy naleznete na stránce Vtípky ze seriálu 2. Taky přibylo pár lidí v Top 20, co si udělali Bunda Test. A na závěr taková maličká třešnička - výňatek z článku "Bydlíme v sitcomu" z časopisu TÝDEN, o komediálních seriálech v čele s Ženatým se závazky! Můžete ho nalézt v sekci Články, nebo stačí kliknou přímo TADY. Bye za týden!

Download |08.11.1998 - 16:50|
    V provozu je nová stránka DOWNLOAD, kde si budete moci stáhnout důležité Bundí věcičky. Zatím je volně ke stáhnutí jen perfektní šetřič obrazovky. Já ale doufám, že vyšmátrám něco dalšího, co by se vám mohlo hodit. Když tak mi dejte vědět, co byste tam rádi našli!
    Dále se moje stránky samozřejmě přidávají k akci Internet proti monopolu! Banner najdete dole na této stránce. Nenechte se okrádat a podpořte ji taky, ať si o sobě Telecom nemyslí, že může všechno!!

Mapa 1. patra is out! |05.11.1998 - 19:29|
    Slibovaná mapka 1. patra verze A je venku! Je teprve ve vývojové verzi 0.95, ale svůj účel za poznáním pravdy o Bundovic domečku :) plní skvěle. Však se o tom přesvěčte sami. Verze B ji bude brzy následovat, takže se na ni příjďte podívat. Jinak co je dál nového? Doplněno je pár vtipů ze seriálu a bylo opraveno pár chybiček.

    Ještě pár slov k Bunda Testu - zatím se pouze dvěma z vás povedlo dostat nad hranici 60 bodů, což přiznejme si to, není zrovna nejlepší :). Zatím jediný Bunda Génius je nějaký tajemný Honza (který to asi bude? :)).

Blah... |01.11.1998 - 15:23|
    Na pár českých stránkách jsem už viděl psát anglické slovo "blah", tak proč to taky nepoužít :). Jsem celkem příjemně překvapen, kolik lidí si už udělalo můj Bunda Test. Jen tak dál lidičky! Pro jeho relativně velkou oblibu (5 lidí za 6 dní) jsem u Top 20 stránky přidělal jakési hodnocení, které vám řekne (kdo už si test udělal), jak velké má vědomosti. K tomu totiž takový test většinou slouží, pokud to nevíte... :). Tak se tam mrkněte, ať víte, jak jste dopadli. A kdo si test ještě neudělal, ať neváhá a nechá se přezkoušet.
   Jinak jak už jste někteří poznali, tak jsem trochu změnil původní styl a místo stránky, kde byl popis seriálu, jsem hodil tuhle "novinkovou" stránku, na které vás budu informovat o všem novém. Hlavní novinkové odkazy ale stále naleznete nahoře vedle loga. Stránku, která tu bývala dřív, najdete ZDE pod názvem "Ženatý se závazky? Co to je?" :). Odkaz na tuto stránku můžete taky nalézt v menu pod odkazem Bundysmus.

Připomínky... |30.10.1998 - 23:00|
   Budu velmi rád, pokud mi sdělíte, jak se vám moje stránky (ne)líbí. Dejte mi tedy vědět, co byste zde rádi viděli nebo třeba změnili. Zajímá mě především jaké používáte rozlišení, browser, jak jsou stránky rychlé atd... Připomínky typu "používám rozlišení 640x480 v 16-ti barvách, modem 1bit/s a tvoje stránky jsou nějaké hnusné a pomalé" si nechte pro své dodavatele hardwaru :). Já vaše připomínky zhodnotím a uvidím, co se dá dělat :).

Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/