Starší novinky
Od: 13-03-1999 do 08-05-1999

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!

Vítejte ve 3D! :) |08.05.1999 - 20:00|
    Jak už asi někteří poznali, hodil jsem veškerou grafiku včetně loga do prostoru :). Líbí? Pokud ještě vidíte staré, "refrešněte" si horní frame nebo celou stránku. Taky jsem trochu zoptimalizoval velikost novinkové (této) stránky, protože jak mě někdo stále upozorňuje - "Né každý má pevnou linku" (ne že bych ji měl...). Tak jsem novinky zmenšil o polovinu a doufám, že už budete "všichni" spokojeni!
    Právě před chvílí skončila one-man-show Vládi Železného, kde mu jedna divačka položila tuto otázku:

Divačka: "Budete opakovat Ženatý se závazky nebo máte další nové díly. Bez tohoto seriálu se špatně usíná!" (Dana Klánská, Praha)
Železný: "Další díly zatím nejsou, můžeme zvážit, zda nebudeme některou část opakovat... asi ne celé - je to příliš dlouhé."


    Je vidět, že Dana toho o MwC moc neví :), ale stejně jí děkuju... a gratuluju, že jí říďa vůbec odpověděl! Pro fanoušky hlasu našeho "Vovky" tu mám i zvukový záznam (54kB) ve formátu MP3 - a jak jsem kdesi četl - "Jestli vám to udělá dobře, tak si to stáhněte!" :))
    Nedávno jsem sledoval v televizi dokument o Michael J. Foxovi. Pokud to nevíte, tak on hrál taky v jednom slavném sitcomu jménem Rodinná Pouta (myslím, že ho dokonce před pár lety vysílali na ČT1). Hezky tam popisovali, jak se takový sitcom natáčí, jak se obsazují herci - prostě taková hollywoodská rutina, která je tam běžná, ale pro našince velice zajímavá - obzvlášť pro mě! Kéž by něco takového taky natočili o MwC! Nedávno jsem se probíral fotkama a narazil jsem na pár fotografií Christiny Applegate právě z tohoto sitcomu - hrála tam zpěvačku Kitty.
    Dále začínám shromažďovat všelijaké BundaAnomálie. Pokud nechápete, o co jde - mrkněte tam! :) V podstatě jde o obrázky s motivem MwC, co se různě povalují na webu, ale které s MwC "nemají v podstatě co dělat". Pokud na něco takového narazíte, pošlete mi to!
    V nejnovějším květnovém čísle časopisu Esquire vyšel článek nazvaný Svět podle Bundy aneb Příběh opravdového muže. Po přečtení tohoto dílka jsem usoudil, že autor o MwC neví absolutně nic a akorát si přečetl moje a další MwC stránky, dal dohromady hromadu vtipů co tu našel (některé prosím i s mojím komentářem, akorát to hodil do spisovné češtiny a některé vtipy v jeho podání úplně ztrácí smysl či vtipnost...) a celé to zabalil do celkem "drsného" kabátu typického pro Esquire... Výsledek? V celém článku nenajdete vůbec nic nového! Ale alespoň musím pochválit autora, že si dokázal najít jiné fotografie, které neznám :)), a taky za to, že nám pěkně propaguje MwC! Za nějaký čas se tu tento výtvor určitě objeví - teď je ještě moc brzy a já nechci mít nic společného s eskvajráckými právníky... :) btw - tu ho máte! Ale ticho! :)
    A jako poslední jsem provedl velkou úpravu v článcích. Každý článek má teď svoji vlastní stránku. Toho se taky týka úprava menu - nyní je ohodně jednodušší vybrat si právě ten svůj... Dnes toho bylo celkem dost, ne? Zbytek příště! :)

Zvukové novinky... |02.05.1999 - 20:30|
    Nazdárek všichni! Tak tu máme květen a s ním zároveň konec toho nejlepšího komediálního seriálu, co kdy v USA natočili - konec MwC! Kdo zde poslední týden nebyl a chce vědět, jak vypadala "smuteční" úvodní stránka v poslední "soudný" den, tedy 29.4.1999 - je k nahlédnutí ZDE! Dále se taky nezapomeňte mrknout na "Smuteční oznámení", které pro nás vytvořil Luděk - ještě jednou díky! Zajímavé určitě je, že nám Ženatý skončil téměř nachlup přesně, jako tomu bylo minulý rok!! 28.4.1998 - minulý rok; 29.4.1999 - teď! N@va nám tento seriál nabízela nepřetržitě od roku 1995 (přesněji od pondělí 18.12.) až do minulého týdne! Krásných "22. sérií" za 4 roky - za to si n@va určitě zaslouží naši pochvalu, nemyslíte? I když nám MwC nevysílala přesně podle našich představ (stačí zabrousit do pravého sloupečku...), tak já jí tady za nás za všechny děkuju! Teď bych prosil minutu ticha...! Tak - máte? :) Já jenom doufám, že n@vu nebudeme muset prosit na kolenou, aby nám MwC zakoupila ještě jednou... btw - nejen "volejte řediteli", ale pište si o znovu zakoupení na stránce http://www.tv-nova.cz! Je tam malý asp-čkový formuláříček, který by se po odeslání měl dostat do rukou samotného bosse - Vladimíra Železného! Sám to teď v sobotu prohlásíl v jeho one-man-show! Proto neváhejte, nebuďte líní a ještě dnes "napište řediteli"! :)
    Ale nyní již k novinkám. Jak jsem slíbil, Bunda Stránky budou pravidelně aktualizovány i po skončení seriálu! Budu vám nadále přinášet ty nejlepší vtípky, zvukové ukázky (na které se dostane za chvíli) a mnoho dalšího! Proto mne zajímá, jestli sem hodláte nadále "chodit" - odpovídat můžete v BundaHlasování, které naleznete v pravém sloupečku!
    Nyní již k těm zvukovým ukázkám. K dosavadním Proslovům Ala byly přídány dva zbrusu nové a to i se zvukovým doprovodem ve formátu MP3. Další em-pé-trojky naleznete na stránce Alovy veselé příběhy, které si nyní můžete i poslechnout!
    Poslední sloupeček si nechám pro menší omluvu "do budoucnosti". Pokud by náhodou Bunda Stránky v tento měsíc nebyly často (nedej bože vůbec) aktualizovány, neděste se! To mě jenom paní maturita neustále otravuje a docela slušně zaměstnává! Ale hned v červnu by se mělo zase všechno vrátit do starých kolejí! Rozhodně mi držte palce! Budu to potřebovat! :)

Dobrá zpráva! |28.04.1999 - 20:00|
    Pozor! Obdržel jsem velmi zajímavý e-mail (díky Luďku)! Zde je jeho plné znění:

-----Původní zpráva-----
Od: vtv [vtv@vtv.sk]
Odesláno: 26. dubna 1999 13:52
Komu: Luděk Chlebný
Předmět: Zenaty so zavazkami

>Proc jste zrusili serial Zenaty se zavazky?
Vazeny pan Chlebny!
Momentalne nemame k dispozicii dalsie diely serialu Zenaty so zavazkami. Urcite sa v buducnosti dockate oblubeneho serialu. Program VTV


    No tak co tomu říkáte? Skvělé ne? Určitě!!! Další dobrá zpráva je určena pro všechny uživatele Netcipu - konečně se mi podařilo odstranit tu čáru mezi horním a dolním framem!! Bunda Stránky v tomto browseru konečně vypadají téměř stejně jako v MSIE 4.x/5.0! :)

2 Alovy proslovy |25.04.1999 - 16:00|
    Dnes jen opravdu krátce. Už jen 4 díly a Ženatý nám skončí! Proto si tento poslední týden užijte a hlavně se dívejte! :) Ještě budou tyto díly:

  Chigácská směnárna bot (pondělí)
  Lez be friends (úterý)
  The desperate half-hour (středa)
  How to marry a moron (čtvrtek - konec!)

    Jedinou dnešni novinkou je přidání dvou zvukových ukázek ve formátu MP3 do stránky Alovy slavné proslovy. Rozhodně to stojí za poslech! :) Příště se těšte na další!

http://bunda.fd.cz |21.04.1999 - 19:15|
    To se nám dějou věci panečku. Jak už asi všichni víte, tak "Ocelový generál" byl vyhozen z n@vy! :) Nebudu tady nikoho soudit, jestli to bylo správné nebo ne. Vlastně je mi to téměř jedno - hlavně ať nám n@va koupí Ženatého ještě jednou! :))
    Přejděme ale k důležitější věci :) - Bunda Stránky mají konečně svou vlastní doménu bunda.fd.cz ! Sice už funguje asi 2 týdny, ale znáte to - ta skleróza! :) Starší adresa www.rymarov.cz/bunda/ však stále platí!
    Abych nezapoměl - brzy se mi dostane do rukou kopie úplně prvního scénáře, který byl pro MwC napsán!! Jde o díl, kde ještě vůbec nevystupovali David Faustino a Christina Applegate! O tomto díle jste si mohli přečíst v mém článku z minulé aktualizace, kde to ale nebylo dost dobře vysvětleno. Jde vlastně o díl Pilot (101) s mírnými úpravami, o kterých vás budu informovat hned, jak se mi onen scénář dostane do ruky!
    Bunda Hlasování dopadlo téměř jednoznačně - 40 hlasů bylo jasně pro opakované zakoupení MwC, 4 souhlasili a pouze 1 byl proti! Výsledky starších hlasování budete pravidelnně nacházet ZDE. Dnes tedy vyhlašuji novou originální otázku: "Budete navštěvovat Bunda Stránky i po skončení MWC?". Já doufám, že ano, protože budou stále aktualizovány! No a na závěr odpadlíci z Top50: Martin Valenta (34), Ondřej Malina (35).

Konečná... :(! |16.04.1999 - 20:15|
    Jak mě pár mých kamarádů upozornilo (díky všem!), tak MwC dnes na VTV skončil (???)! V pondělí bude ještě repríza pátečního dílu a konec :(. Absolutně nechápu, proč to stopli a místo MwC nasadili jakýsi "nový" seriál Marc a Sophie. Protože VTV nemám, tak nemohu posoudit, o co jde. Budu hrozně rád, když mi napíšete, jestli se na to dá alespoň dívat! Třeba klidně i bez zvuku... :))

Final countdown :(! |14.04.1999 - 19:15|
    Dnes vás chci upozornit, že tuto neděli 18.04.1999 v 0:30 bude tv n@va vysílat film Vysvobození. Tento film je pro nás fanoušky MwC zajímavý hlavně proto, že zde hraje (úplně poprvé) Ed O'Neill! Sice zde pronese jen jednu větu, ale i tak je to zajímavé...
    Teprve před pár dny jsem si uvědomil, jak málo času už zbývá, než se rozloučíme s Alem a všemi ze Ženatého (myslím na n@vě). Ti bystřejší si možná již včera všimli malého "realtimového" odpočítávání v pravém sloupečku, za které "pěkně děkuju" Jeníkovi :)! Taky vás to číslo děsí jak mě? Závidím všem šťastlivcům, kteří mají VTV... btw - nenašel by se někdo, kdo by mi ho dokázal "namontovat" - samozřejmě myslím VTV! :)
    Wow - jak jsem zjistil - dneska (středa 14.4.99) je Ženatý až v 1.15!!!! A jak znám n@vu, tak to bude někdy okolo v 1.30! Opravdu pěkné... A proto se nestyďte a přispějte svým peprným názorem na stránce Bunda Stránky vs tv n@va! Už se těším!

Apríl se vyvedl :)!!! |11.04.1999 - 19:45|
    Nazdárek lidičky! Hned v úvodu vás všechny musím rychle zchladit! 12. série se opravdu natáčet nebude (né Jeníku - opravdu ne!)! Aprílový žertík se mi jak se zdá povedl! Všem, kteří naletěli, se upřímě neomlouvám! :)
    Kdyby nebylo po aprílu, tak by název dnešního updatu byl "Ed O'Neill slaví!". Ano, představitel Ala Bundy Ed O'Neill má 12. dubna narozeniny a já mu za celou Českou republiku přeju vše nejlepší :)!
    A nyní pozor! Nestává se často, abych tady uváděl novou "českou bunda stránku", ale tahle si to určitě zaslouží! Jmenuje se Česká Bundyologie. Rozhodně se tam podívejte - stojí to za to! Já jenom dodám: "Lukáši, jen tak dál!" :)
    Ale teď již k novinkám. Minule uvedený BundaFAQ byl jen dalším aprílovým žertíkem. Jak mi napsal jeden můj kamarád (všichni zdravíme Kotwaka): "To u mě neni FAQ, ale opravdovej FUC...". Takže tentokrát uvádím už opravdu "plnou verzi" čítající zatím 10 otázek a opovědí. Dodávám, že pokud vás napadla nějaká prima otázečka, která samozřejmě ještě v BundaFAQu není - pošlete mi ji!
    Víte, jak mělo vypadat původní obsazení Ženatého se závazky? Možná víte, že Peggy měla hrát Roseanne (!?), ale já vám nyní nabízím celou Bundovic sestavu včetně dětí a jejich fotografií!! Najdete ji na stránce Jak měla vypadat rodinka Bundových!! A jako poslední - nášup nových Vtípků ze seriálu 3!
    Bunda Hlasování vám jde celkem pěkně od ruky (tedy spíš od e-mailu). Výsledek je vskutku velmi překvapivý! :) Zatím zradil pouze jeden (že Petře B.!). Když už jsme u hlasování, na TÉTO stránce se vás ptají na váš oblíbený televizní pořad! Doufám, že víte pro co hlasovat! :) Když jsem tam byl naposledy, tak MwC byl na skvělém 4. místě ze 36! Dále mrkněte na TOHLE!! A jako poslední tu máme rubriku "Hastala vista, baby!" :)! Tento týden vypadnul z Top50 pouze jeden: Radek Prchal s 32 body...

Bude 12. série!!! |01.04.1999 - 0:01|
    Přátelé jásejte - neuvěřitelné se stalo skutkem!!!! Američtí producenti ze společností Fox Television a Columbia/TriStar se konečně dohodli a odsouhlasili natáčení 12. série serálu Ženatý se závazky!! Já už jsem pomalu ztrácel veškeré naděje, ale spravedlnost zvítězila :)!!! Natáčet se začne 16. května 1999 (tohle datum si dobře zapamatujte - jde o zlomový bod v historii MwC!) a každý díl bude stát 1,7 milónu dolarů. Podle oficiální zprávy má být natočeno 24 zbrusu nových dílů a Ed O'Neill má dostat za každý díl 500.000 dolarů!! U ostatních se honoráře zajímavě liší, ale podrobnosti nejsou známy. Zajímavostí taky je, že producenti nového sitcomu Jesse jsou dost naštvaní, protože Christina Applegate dala přednost Ženatému (velmi správné rozhodnutí :)), takže druhá série Jesse se bude natáčet až napřesrok!! Nevím jak vy, ale já mám dneska první Vánoce :)!!! Je to vážně skvělý a nebojím již dopředu tvrdit, že 12. série BUDE BOMBA!! U nás se ale objeví nejdříve tak za 1-2 roky :((. Doufám, že to vydržím!!
    Po bombastické novince je tu pár dalších. Jeden můj kamarád (čau Kotwaku) mi vnukl velmi dobrý nápad a vznikl BundaFAQ, což sice není ve světě žádná novinka, ale je to prima věc a dají se v něm najít velmi rychle odpovědi na vaše dotěrné "české" otázky :) ohledně Ženatého! Zatím je tam pouze jedna otázka :) (je to ta, kterou mi Kotwak položil), ale další budou přibývat rychlostí blesku - alespoň doufám... A já vás tímto vyzývám, pokud máte nějaký zajímavý dotaz okolo MwC - pošlete mi ho na můj e-mail! Předem děkuju!
    Docela dobře se uchytilo Bunda Hlasování, takže vy, kdo jste ještě nehlasovali, tak učiňte! Pod hlasováním jsem přidal novou "rubriku" "Ohlasy BundaLidu" :) - názory na Bunda Hlasování...
    Na závěr bych rád upozornil na stránku Bunda Stránky vs tv n@va, kde byla zveřejněna e-majlová adresa do n@vy spolu s protestním textem, který můžete (musíte) poslat a možná se stane zázrak!! :)) Asi ne, ale přesto tam jukněte a zůčastněte se!!!

Bunda Hlasování! |29.03.1999 - 20:20|
    "Tak a mám to!!" "Cože - ty už jsi namontoval to Bunda Hlasování??" "To ne, ale už jsem vymyslel, jak ho udělat!" :) Přesně tak, to co vidíte v pravém sloupci je konečně Bunda Hlasování, které už vám tady celé 2 měsíce slibuju!! Bohužel ale nefunguje pomocí cgi-scriptů, jak jsem chtěl, ale hlasy mi budete muset posílat e-mailem. Prostě stačí jen kliknout třeba na volbu "Jasně!!!", otevře se vám váš e-mailový program, kde bude v hlavičce již automaticky napsaná "odpověd" (neměňte ji prosím) a pak už e-mail stačí jen odeslat! Je to lehké, barevné, s přehazovačkou (zdravím Jeníka) a doufám, že budete hlasovat jak diví (každý může jen jednou), ať mám radost! :)
    Na stránce Bunda Stránky vs tv n@va přibylo pár zajímavých nápadů a názorů, tak si je přečtěte! A opět připomínám, že tato stránka byla zřízena pro ty, kteří nenávidí, že je Ženatý vysílán tak pozdě a chtějí se s námi podělit o nějaký ten peprný názor na téma "tv n@va a její Železný generál" :).
    A jak jsem minule slíbil, do BundaGalerie 2 bylo přidáno 10 zbrusu nových obrázků, z nichž 6 tvoří nový vtípek - bavte se!!

n@va je vážně shit! :) |21.03.1999 - 18:40|
    Nerad bych z mojí stránky dělal nějakou Anti-n@váckou situ, ale já už vážně nevím, co si mám o této televizi myslet!! Nejdřív nám Ženatého přesunou bůhví kam (mimochodem tento čtvrtek je dokonce až v 1.00!!!) a teď dokonce zapoměli odvysílat jeden díl z 10. série - přesněji jde o díl Jak se nestát Japoncem! Mají v tom prostě bordel! Ale hlavně že pro slabomyslné Esmeralďáky se můžou přetrhnout...
    Po stěžovacím koutku, jak je poslední dobou zvykem :), se můžeme vrhnnout na novinky. Poslední týdny jsem nějak "zapomínal" updatovat vtípky a tak vám to musím dneska vynahradit! Velký nášup vtipů hledejte na stránce Vtípky ze seriálu 3! Pak tu máme novou BundaGalerii 2 - najdete tam zatím jen 8 fotek, ale na cestě jsou další, takže ty tam přidám es sůn es posibl! :)
    V tomto týdnu jste byli nějak moc aktivní ve vyplňování BundaTestu! To samozřejmě znamená pohromu pro ty poslední v Top50! A kdo jsou dnešní odpadlíci? Pipacek, Martin Kostner, Geroj, Tesař Martin, Rasto Lauko a Kolja Rybář - sbohem! :)

Jak se vám vstává? :) |16.03.1999 - 20:10|
    Tak co - jak se vám v úterý vstávalo? :) Jestli jako mě (strašně), tak vám to fakt nezávidím! Ale co se dá dělat... Prosit tady pana magora velikého rozhodně nebudu, protože stejně ani neví, že něco jako internet natož moje Bunda Stránky vůbec existuje. Hrozně by mě zajímalo, co by ho přesvědčilo, aby nám Ženatého dával dřív - zřejmě asi NIC! A vám to zřejmě nevadí, protože jste mě zatím poslali jen dva "příspěvky"!! Tak lidičky - takhle by to nešlo! Stránka Bunda Stránky vs tv n@va čeká jen na vás!
    Ale konec stěžování si a hrrr na novinky. Konečně jsem si našel čas a sestrojil pro vás druhou část fotek Christinky nebo-li Fotogalerie Christiny Applegate 2! 9 nových fotografií čeká právě na vás - check it out!
    A je to tady!! Konečně :) nám z Top50 vyletěl první ptáček! Pan Rinaldo Bunda (26b) nám bude opravdu chybět! Na vyhazov se připraví další 3 pánové!! :))

Stránka proti n@vě! |13.03.1999 - 19:23|
    Takže je to opravdu tak! Tv n@va opravdu přeložila Ženatého na pozdní noční hodiny!!! Přesněji - Po: 0.15, Út: 0.20, St: 0.10 a Čt: 0.00!! Je to vážně nehoráznost a tak jsem se rozhodl založit stránku se jménem Bunda Stránky vs tv n@va! Klikněte na odkaz, napište svůj názor a podělte se o něj s ostatními!
    Včera jsem si trochu hrál se svým novým DTP programem (samozřejmě legálně zakoupeným :) a vyšlo z toho velmi povedené dílko. Kdo zná obrázek článku o zrušení seriálu na stránce Opravdu konec...?, jistě mi dá za pravdu, že se to velmi špatně čte! Proto jsem ho pro vás kompletně zrestauroval! Připravuje se i jeho česká verze - co já bych pro vás neudělal :)!
    Tento týden běžely super díly, co? Nejlepší byly samozřejmě Al goes to the dogs (jak Al stavěl boudu pro Luckyho) a Polibek kávové ženy (jak Kelly s Jeffem točili reklamu) - oba dva díly ode mě dostaly samozřejmě nejvyšší hodnocení - 10/10!

Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/