Starší novinky
Od: 29-05-1999 do 03-08-1999

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!

Skener-day-no.1 :) |03.08.1999 - 19:50|
    Po krátkém zrekreování jsem opět zde! Za dobu mojí nepřítomnosti se toho událo celkem dost. Jak jsem zjistil, minulý týden mi nějak nefungoval můj krásný a nový Guestbook, protože se na hostitelském serveru odporoučel harddisk. Dnes je již ale vše v pořádku a vy můžete opět psát jak diví! :) Další (dokonce dnešní) událostí bylo ohodnocení mých stránek na serveru živě.cz v článku nazvaném Televizní seriály na Internetu. Pokud se vám nechce nikam odbíhat - zde je "důležitý" :) výtažek:

   Obliba televizních seriálů je patrně v českém národě hluboce zakořeněná. Každý určitě viděl Rodáky, Nemocnici na kraji města, My všichni školou povinní, Sanitku, či kontroverzního majora Zemana. S příchodem komerčních televizních stanic se spektrum zájmu diváků poněkud posunulo a díky několikasetdílným ságám se u nás objevili i seriáloví maniaci, kterým nesmí uniknout ani jediná epizoda. Stejně tak by jim ale neměly uniknout weby, které se seriály zabývají, proto jsem tentokrát připravil přehled devíti stránek, jež spojuje právě slovo seriál.
[...]
    Bunda Stránky aneb vše o seriálu Ženatý se závazky - české stránky očividně skalního příznivce Ala Bundy a ostatních protagonistů seriálu, který televize Nova s chutí posouvala do stále pozdějších hodin. Moc se mi líbilo hlasování o nejoblíbenější osobnosti (vedl Al následovaný Budem). Pokud jste promeškali některý díl (=zásadní chyba), můžete si přečíst alespoň jeho název v sekci Epizody. Nechybí ani podrobné představení všech herců včetně fotografie, dabéra, osobních informací a filmografie. Bez povšimnutí nezůstal v této sekci ani rodinný mazlíček Buck. Prohlédnout si můžete spoustu obrázků, vlastní oddíl je pak věnován Christině Applegate, představitelce Kelly. Své znalosti si pak vyzkoušejte v Bunda testu (mimochodem, je to docela fuška).
[...]


    Článku nelze v podstatě nic vytknout, až na menší chybu v tom, kdo je za Alem v BundaHlasování, ale to je jen detail. Autorovi patří můj velký dík! K tomu se váže skutečnost, že jsem dnes byl nucen stahovat přes 30 e-mailů (většina z nich byl hlas do BundaHlasování nebo vyplněný BundaTest), což mě na jedné straně ohromně potěšilo, ale na té druhé jsem si v duchu říkal, "co mi to lidi proboha děláte?!". :)
    Ale k dnešnímu updatu. Jak už napověděl nadpis, mám pro vás dva naskenované články. Tím prvním je starší článek z časopisu Týden s názvem Bydlíme v sitcomu?, kde najdete dvě naskenované A4. Druhý opravdu obrovsky kousek (1892x1400) příbyl na stránce Katey Sagalová: Nejsem jako Peggy Bundová (díky za něj Luku!). Přeju příjemné podívání a možná i počtení! :)
    Asi pred týdnem jsem si koupil novou grafickou kartu, která umí docela pěkně grabovat obrázky (i video)! A to znamená, že pokud v televizi poběží film s hercem, který hrál v MwC, tak se tu za pár dní objeví nějaké ty filmové záběry! Dnes začínáme - asi před 3/4 rokem (přesněji 16.10.1998) se v seriálu Život s Rogerem (hodně dobrý sitcom vysílaný na ČT1) objevil dnes již poněkud "zapomenutý" Bunda - Sedma. Hrál zde prince George, který utíká před vlastní svatbou :). Na stránce naleznete 6 fotek + podrobný popis epizody!
    Můj článek Nejslavnější prodavač bot se závazky, který jsem před nedávnem napsal pro časopis PC World je již asi týden on-line na pí-sí-worlďáckém serveru (btw - mrkněte se jeho nevyčíslitelnou adresu :)). Kdo ho ještě nečetl, má možnost, ale upozorňuji, že moje verze zde na BS je 100x lepší, neboť obsahuje i nepublikované obrázky a texty, ale hlavně přímé odkazy!
    S fan-scénáři pro MwC se v poslední době roztrhl pytel! Po skvělé a zatím absolutně bezkonkurenční Cestě do pekla od Ivety Valentové a opravdového braku Vrak :) od Jana Bělohlava, se do psaní pustil samotný Luke z České Bundyologie! Svoji epizodu nazval Božská komedie a musím uznat, že mě s ní příjemně překvapil!! Dal jsem jí 8/10!
    A na závěr drobnůstka (pro někoho možná ne...). Pár lidí si stěžovalo, že se jim zde špatně zobrazuje (tj. ne česky) font VERDANA, kterou se to tu jen hemží. Rozhodl jsem se proto, že vám zde nabídnu ke stáhnutí svoji českou verzi Verdany (333kB). Enjoy! :)

Pintos rulez :) |22.07.1999 - 20:00|
    Kdo poněkud nerozumí dnešnímu nadpisu, ten zřejmě nečetl můj článek o brazilském remaku MwC nazvaném A Guerra dos Pintos, který jsem zde zveřejnil asi před měsícem (toto letí panečku...). Dnes jsem k tomuto článku přidal další velkou stránku, na které najdete 5 obrázků + text porovnávající natačecí kulisy, herce a další věci...
    Benzínkový Jeník (jako obvykle) nezklamal a naskenoval mi sloupek ze Cinemy 7/99, který jsem okamžitě plácnul na stránku Hvězdy nižší svítivosti - Christina Applegateová.
    Denní doplňování "dočasně ručního počitadla" :) mě už vážně nebavilo, tudíž jsem si zřídil pěkné, nové (a zatím bez přahazovačky...) počitadlo v zahraničí. Doufám, že jste nevěřili, že bych já někdy věřil na Czech Made, jak píšu kdesi dole na téhle stránce... Pokud ano, "tak to jste poslední rok nedávali pozor!" :)
    Nyní něco k novému Guestbooku. Je zatím stále v jakési fázi beta-testování. Pokud s ním má někdo jakékoliv problémy, ať mi prosím napíše na můj e-mail přesný popis jeho problému + jaký používá browser a OS. Díky!
    A na závěr ještě jedna funny non-mwc-věc jako obvykle. Před nedávnem jsem se moc divil, proč mám za den několik přístupů až z daleké Brazílie. Obvykle to byly tyto přístupy z Altavisty nebo z jiných vyhledavačů po vyhledání slova "bunda". Tak jsem tohle slůvko jen tak zkusmo zadal v Altavistě taky a k mému velkému překvapení mi vyjely odkazy na samé erotické stránky :)). Takže slůvko, o kterém je tady řeč, znamená něco velmi podivného... a já ho mám prosím v názvu mých stránek :). Jestli tady někdo umí portugalsky nebo španělsky a ví, co to znamená - může mi prosím dát vědět?? Rád bych totiž poznal pravdu! btw - a víte, co znamená slovo "pinto"?? To radši ani nechtějte! :) Ale kdo to vědět chce - odkazuji ho na Bundyology, kde vám to Andreas vysvětlil pěkně bez servítek...

Guestbook |20.07.1999 - 23:15|
    Týden slávy mám za sebou - zpět do reality! :) Dnes pro vás mám spoustu zajímavých věcí! Tou první je Guestbook - skvělá to věc! Doufám, že většina z vás ví, o co jde. Pokud ne, tak vězte, že v překladu to znamená "Kniha návštěv" a obvykle do něj čtenáři píší své pochvalné a kritické názory na stránku, na které se nachází - v našem případě na BS :). Kapišto?
    Další věcí jsou dva skvělé skiny pro přehrávač WinAmp s motivem MwC a mých stránek, který pro vás spáchal můj kolega Luděk. Jde vlastně o dva stejné skiny, které mají akorát jinou barvu displaye. Já mám rád GOLD verzi a Luděk zase nenechá dopustit na TEAL verzi. Vy si je oba můžete prohlédnou a samozřejně také stáhnout ze stránky Download.
    Včera jsem zjistil, že jsem nebyl pouze hvězda v televizním Zavináči, ale 14. čevence se ze mě stala na krátkou dobu i hvězda rádiová :). Andreas k tomu jen suše podotknul: "I'm looking forward to your first movie :)" nebo-li "Už se těším na tvůj první film :)". Ale vážně - o mých stránkách se totiž mluvilo i na severočeském rádiu Agara v jejich pořadu Surfuj. Tento pořad bohužel jen kopíruje texty ze zmíněného Zavináče, takže nic nového jsem se o svých stránkách nedozvěděl! :)
    BundaTest si už udělalo víc jak 200 lidí, což je jistě zajímací číslíčko. Tento týden nám z Top50 vypadli: romi.s (48), Jiří Pokorný (47), Jan Pořízka (47), Monika Pořízková (47), Ilja Volf (47), Ondřej Tůma (47). Abyste se nyní dostali mezi "smetánku" v Top50 - potřebujete získat minimálně 49 bodů!
    Na České Bundyologii se objevil fan-script nazvaný Vrak. Scénář je podle mě doslova hrozný! Absolutně se nedá srovnávat s Cestou do pekla od naší ex-královny :) Ivy! Je hrozně krátky, spatně napsaný a děj se vytratil bůhví kam. Dal jsem mu 2/10, což mluví za vše...
    No a na závěr si neodpustím jedno "malé" no-mwc-rýpnutí do seriálu "Veroničiny svůdnosti". V deníku Svodoba byla nedávno taková malá a milá recenze, se kterou souhlasím do posledního puntíku:

    Jistě existují diváci, kteří v televizním programu cíleně vyhledávají komediální seriály a sitcomy (situační komedie). Rozhodně k nim nepatřím, ale na Veroničiny svůdnosti (pátou část vysílala v pondělí ve 20.00 TV Nova) jsme zaměřila svou pozornost především díky Kirstie Alleyové, která v seriálu hraje hlavní roli.
    Herečka (divák si ji jistě zaregistroval především v komedii Kdopak to mluví) ovšem v seriálu Veroničiny svůdnosti dostala příšernou úlohu. Přitroublá, bláznivá a hloupá Veronika se snaží být vtipná, ovšem moc jí to nejde. Údajně umí poradit ve věcech ůásky každému a dobře, jen sama se sebou si vůbec neví rady. Epizody podbarvené předem nasnímaným smíchem působí (jako ostatně ve většině těchto seriálů a show) toporně, a navíc, není opravdu čemu se smát. A tak dvacetiminutový rádobykomediální seriál lze zaškatulkovat mezi ty s nálepkou: Nezdařilé. Ale co Kirstie Alleyová? Že by herečka tohoto formátu měla nouzi o "normálnější" role?
Hana Porebská, Čtvrtek 15.7.1999


BS v Z@vináči |12.07.1999 - 23:15|
    Včera jsem provedl aktualizaci a dnes taky? Co se to děje? :) No pokud jste včera sledovali pořad Zavináč, tak už jistě víte, že mezi "Tipy na stránky", které byly tentokráte zaměřeny na seriály, se objevily i moje Bunda Stránky! Pokud si chcete přečíst nebo poslechnout, co tam o BS pan Šíma povídal, jukněte na stránku BS v Zavináči č.25, kterou jsem pro vás připravil.
    Ještě vám trochu přiblížím film Malí Obři (Litte Giants), o kterém jsem mluvil v minulém updatu. Ed O'Neill v něm hraje fotbalového trenéra Kevina O'Shea. Má mladšího bratra (Rick Moranis), se kterým už od malička soupeří a nyní se to rozhodne skončit jednou provždy velkým fotbalovým zápasem. Ed má svoje družstvo a jeho bratr taky. Jenže bratr má v týmu i svou dceru, které se říká Lednička (Icebox)... Bohužel nevím jak to skončí, ale pokud bude mít Ed takové štěstí, jak v MwC, tak je to jasný - Lednička ho převálcuje jak parní válec! :)
    Poslední dobou mi začíná chodit hodně mejlů s otázkou "Kdy a kde se bude Ženatý zase vysílat?". Na tuto otázku vám zatím nedokážu dost dobře odpovědět. S největší pravděpodobností se MwC dočkáme nejdřív na slovenské stanici VTV, ale nemohu to 100% zaručit. MwC by měli začít vysílat tam, kde skončili - to znamená od 3. série a pokračovat dále. Na tv n@va se s ním určitě v nejbližší době nesetkáme, protože jednak ho už vysílali 2x a navíc 8.5.99 Železný řekl "...můžeme zvážit, zda nebudeme některou část opakovat... asi ne celé - je to příliš dlouhé", což sice značí, že by se mohl někdy na n@vě opět objevit, ale asi už ne celý :(. Zatím se zkrátka musíte spokojit s vysíláním na německých a rakouských televizích, kde jede MwC nepřetržitě již od roku 1992 a nikomu to jak se zdá nevadí. No a ten, kdo tyto stanice nechytá, to musí zatím řešit jako já. Před spaním si vždy pustím jeden díl z mojí neocenitelné "video sbírky"... Jó holt kdo v dnešní době nemá video, jako by ani (MwC) nebyl... :)
    A nakonec ješte malá připomínka k hornímu framu. Je prostě tolik aktuálních novinek, že se tam moje budoucí plány zkrátka nevlezou, tak ten čudlík "bude" berte s rezervou...

Jablečný rulez :) |11.07.1999 - 21:45|
    Dnešní update jsem se rozhodl věnovat celý Christině Applegate. Proč? Vám se snad nelíbí? No tak! :) Nyní následuje menší omluva - v minulém updatu jsem vám zapomněl říct, že ve čtvrtek 8.7.1999 běžel na německé satelitní televizi PRO7 i u nás velmi známý film "Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela" s Christinou v hlavní roli. Stejně byl v němčině, takže je to vlastně jedno... :) A abych to napravil, tak vás zvu na sobotu 17.7.1999, kdy bude německá stanice RTL dávat film s Ed O'Neillem nazvaný "Little Giants" z roku 1994. Všichni kdo máte kabelovku nebo satelit (?) pozorně sledujte!
    V nejnovějším čísle časopisu Cinema 7/99 je na straně 121 malý sloupeček s názvem Hvězdy nižší svítivosti - Christina Applegate. Článeček je to pěkný, ale s jeho názvem absolutně nesouhlasím :). Celkově jde o pěkné shrnutí její dosavadní kariéry od první role mimina až po dnešní úspěšný seriál Jesse. Opět bych rád někoho :) poprosil, kdo má doma scanner, ať mi tento sloupeček naskenuje a pošle na mou e-mailovou adresu. Všem předem děkuju!
    No a co by to byl za update věnovaný Christině, kdybych vám nenabídl její zbrusu novou FOTOGALERII, která je již třetí v pořadí. Najdete v ní 9 krásných nových fotek! Tahle se mi líbí nejvíc...
    Minule zveřejněný scénář od Ivy s názvem Cesta do pekla sklízí velké úspěchy (i v zámoří... třeba na Slovensku :)). Zatím ho každý, kdo hlasoval, ohodnotil nejvyšší možnou známkou, z čehož mám já, ale hlavně Iva velkou radost!! Zřídil jsem proto speciální stránku nazvanou Ohlasy na scénář "Cesta do pekla", kde se můžete podělit s ostatními o své "pekelné názory" na tento skvělý kousek! Zatím jich tam moc není, protože většina z vás "jen" zahlasuje, ale nic ke svému hlasu nepřipojí...
    Je mi to líto, ale Iveta se na postu naší královny neohřála příliš dlouho, protože právě dneska si BundaTest udělal Petr Velimský a získal o jeden bodík více, tedy 108 bodů. V Top50 se tedy všechno nádherně zpřeházelo a vyletělo z něj spoustu pro mě známých ptáčků :) - Leo Bruckner (45), Honza Lipšanský (45), Venca Kotek (44), Brouk Masturbator (44), Šimi Šejk (44), PAR (44), Jitka Čechová (42), a Milan Kolinský (42).
    A nakonec ještě připomenu těm méně všímavým, že jsem docela dost :) upravil design téhle novinkové stránky. Líbí?

Cesta do pekla |04.07.1999 - 19:00|
    Lidi pozor! Jako úplně první zde na Bunda Stránkách uvádím první fan-script nebo chcete-li hnusně česky - fanouškovský scénář! Napsala jej naše královna :) Iveta Valentová a nese název Cesta do pekla. Kdybych jej měl hodnotit, neváhal bych mu dát nejvyšší možnou známku 10/10!! Iveta má zřejmě neuvěřitelný talent. Na stránce se nachází i malé hlasování, takže po přečtení scénáře se k němu vyjádřete! Uděláte tím Ivetě i mně velkou radost! Iveta mi dále prozradila, že již nyní pracuje na další epizodě a proto jí držme palce, ať má další skvělé nápady! Určitě se máme na co těšit!
    Mimochodem sledujete, jak nám ostatní lidé začínají pomáhat? Ptáte se proč nám? Mluvím o většině MwC stránkek u nás... no vlastně jen o dvou :). Například Iveta pomáhá ještě Lukášovi z České Bundyologie přepisovat scénáře, mě zase pomáhá Luděk s popisem dílů z 2.série (brzy je tam doplním) a nyní pro vás připravuje skiny pro WinAmp s motivem Bunda Stránek & MwC. Nechcete se taky zapojit a přispět svou trochou do mlýna? Teď mne napadl zrovinka jeden bezva nápad. Nenašel by se někdo mezi vámi čtenáři, co umí dobře malovat? Mohl by ten scénář od Ivy doplnit ručně kreslenými kresbami! Vznikl by tak první český MwC polo-komiks :). Co vy na to??
    Téměř po třech dlouhých měsících jsem opět provedl hutnou aktualizaci vtipů na stránce Vtípky ze seriálu 3. Tentokrát výběr pochází z 11. série, přesněji z epizod 1103 - 1105.
    Taky vás štve stejně jako mě, že vypečená tv n@va vysílá přímo v prime-timu nějaký nový sitcom "Veronica's closet"? Já jsem si ten název hned vyložil jako "Veroničin záchod", což sice není správně, ale perfektne to k němu zapadá! :) Když může někdo vysílat takovou blbost v hlavním vysílacím čase, ptám se, proč se tomu tak nestalo v případě Ženatého se závazky?? Přiznejme si to - MwC je nejslavnější a nejlepčejší komediální seriál všech dob a n@va ho podle mého HROZNĚ podcenila a absolutně nevyužila situace :(. Doufejme, že ho za nějaký ten rok opět koupí a konečně se chopí šance, protože pokud ne - u mě skončila! A pokud to budou zase vysílat pozdě a zdůvodňovat to tím, že je tam moc sexuálních narážek, tak pak pak nechápu, jak mohla dnes vysílat seriál "Pauly" v 15.30, který je podle mého v tomto ohledu ještě horší... Áha - tak proto se mi tak líbil... nebo že by to bylo tou blondýnou? :)
    Jak jste si mohli povšimnout, tak po pádu počítacího serveru Pinknet mi přestalo fungovat počitadlo, takže přístupy (zdroj Navrcholu.cz) si do levého horního framu budu prozatím zapisovat sám. Někdo by mohl navrhnout, ať si zřídím nové někde jinde ve světě, alá já stále věřím na zlaté české ručičky nebo jak to napsal benzínkový kolega Jeník - na CZECH MADE.

MwC & TNT2...! :) |26.06.1999 - 18:00|
    Konečně se mi podařilo "dopsat" posledních 9 stránek úplně prvního a původního scénáře k MwC a vměstnat je do poslední 5.části! Příště již vážně doplním ty rozdíly mezi originálem a touto verzí, takže se těšte! :) Není to tak těžké, ale zkuste se tomu věnovat, když máte doma na chvíli půjčenou Rivu TNT2 Ultra - to prostě nejde! :)
    Král je mrtev, ať žije král! V našem případě by to ovšem mělo znít asi nějak takhle: "Král Honza je mrtev, ať žíje královna Iveta" :). Co se stalo? Proběhla zásadní věc v Top50! Honza Havlis (102) by sesazen z prvního místa, kde ho nahradila Iveta Valentová (107) - naše nová královna! Tím pádem tu máme ovšem plno odpadlých hříšníků, kteří upadnou v zapomnění :) - jsou to všichni, kteří měli 41 bodů: Petr Hladiš, Veteran, Katerina Kramarová, Vlastimil Divoký, Radovan Sin a Zuzana Berková. A co vy ostatní? Troufáte si na Ivetu? Pokud ano - BundaTest čeká jen a jen na vás!
    Pokud těžce nesete zrušení Ženatého se závazky, tak se přestěhujte do Brazílie! :) Proč? No protože se tam začal natáčet opravdový a nefalšovaný remake MwC!! Vážně to není žádný apríl - je přeci červen... Koho zajímají podrobnosti, nechť si přečte můj nový článek nazvaný "A Guerra dos Pintos".
    Neomrzela vás již úvodní obrazovka při pětiminutových startech Windows? Koho ano - může si místo ní hodit logo MwC, které pro vás udělal Luděk. Najdete ho (to logo, ne Luďka...) v sekci Download.
    Dnes tu mám opět akustický záznam z Vláďovi one-man-show, která se celkem slušně proměnila v to, co už měla být hned na začátku. Žádné zdlouhavé ťápy-lápy o jejich sporech a podobných nesmyslech, ale teď se dokonce věnuje i programu!! :) Ale zpět k MwC - Vláďovi byl tentokrát položen tento dotaz:

Divák: "Kdy budete dávat Ženatý se závazky? Nešlo by to vysílat dříve?" (p. Pohan, Uherské Hradiště)
Železný: "Už jsme také odvysílali dvakrát..."


    Před tím mluvil o jiných seriálech, ktere "už byly také odvysílány 2x" - to jen abyste chápali smysl jeho skvělé odpovědi. Mimochodem - co to je za stupidní vysvětlení, že "jsme ho už vysílali 2x". MwC může být přece vysílán pořád a nikomu to nevadí! :) A kdo si touží našeho big-bosse poslechnout - ZDE [mp3, 26kB] máte možnost. Ještě na chvíli zůstaneme u VR - stáhněte si TOHLE :)). Dokonce i Vláďa dokáže být někdy vtipný...
    Ještě se s vámi musím podělit o první Jesse-zážitky! Měl jsem totiž včera možnost shlédnout pilotní epizodu seriálu Jesse s Christinou Applegate v hlavní roli a troufám si tvrdit, že nynější 2. sezóna rozhodně nebude poslední!!! Podle mých prvních dojmů je v Jesse použit stejný styl humoru, jako ve Friends, takže pokud je máte rádi, tak si Jesse zamilujete hned po první epizodě! S humorem, na který jsme u MwC zvyklí, nemá tento seriál sice nic společného, ale to vůbec nevadí - hraje tam přece Christina! :) A navíc když jste velký velký fanda všech kvalitních sitcomů a Christiny jako já... Už aby to vysílali i u nás!!!
    A abyste si nemysleli, že jsem se celé 2 týdny jen flákal a... sledoval Jesse :), tak musím na svou obhajobu říct, že jsem toho udělal celkem dost, což vy bohužel přímo nevidíte. 1) Upravil jsem tuto novinkovou stránku. Zrušil Novinky na tv n@va v pravém sloupečku, jelikož už žádné nejsou :) a celé to přesunul na stránku Když nám ještě MwC na tv n@va běžel.... Nyní vám na samém místě dávám prostor na to, abyste se co nejvtipnějí projevili k Bunda Hlasování! Již teď je tam pár pěkných kousků... 2) Zmenšil jsem velikost téměř všech JPEGů, co zde mám, a to téměř na polovinu. Co z toho plyne? Obrázky a stránky se vám budou načítat mnohem rychleji! 3) Ke staré ikoně jsem přidělal zbrusu novou ve standartním rozlišení 88x31 a ne jak mě kdysi někdo navedl na 65x35 :).
    A na závěr bych vám chtěl doporučit služby, které poskytuje americký server AllAdvantage.com, který vám bude platit za surfování po Internetu!!! Jak je známé, my Bundové nepatříme k bohatým lidem :) a proto se vám to bůže hodit. Je to jednoduché - zaregistrujete se, pak si stáhnete prográmek, který vám sice hodí dolů do okna vašeho prohlížeče malý proužek reklam (za to vám vlastně platí). A pak za každou hodinu, kterou strávíte na netu, vám zaplatí 50 centů (asi 18korun), což je víc, než stojí hodina u tarifu Internet99!!! Rozhodně to stojí za zkoušku!! To je pro "tento týden" vše a já se jdu opět věnovat mojemu časovanému TNT2 :) - mějte se fajn jak já teď :) a všem přeju příjemné prázdniny!! btw - "Maminky sice vědí, co mají jejich děti nejraději," ale TNT2 mi nikdy nekoupí... :))

Železná sobota :) |13.06.1999 - 19:00|
    Všem bych chtěl moc poděkovat za pochvalné e-maily, které se týkají samozřejmě Bunda Stránek (taky čeho jiného :))! Přislo jich opravdu požehnaně, až jsem si myslel, že jste se na mě domluvili! :) Jak je vidět - článek z PC Worldu udělal opravdu své. Kdo má zájem, dnes jsem k němu přidal i jeho naskenovanou verzi v poněkud horší kvalitě! Možná budu mít brzy kvalitnější, ale to není jisté...
    Nasbíral jsem pro vás nové a hlavně opravdu zajímací informace o seriálu Jesse. Odkaz vede na můj už starší, ale nyní opět aktualizovaný článek.
    První scénář se zase rozrostl o dalších 11 stránek, které můžete najít již v jeho 4. části. Poslední 5. část + rozdíly mezi originální epizodou zde najdete v příštím updatu, jelikož jsem měl tento týden dost práce a na přepis mi jaksi nezbyl čas. Ale kdo si počká, ten se (možná) dočká. :)
    A jako poslední přibyl na stránce Alovy příběhy "Fotbalový příběh" z epizody Noční hlídač (516). Samozřejmostí je autentický em-pé-trojkový záznam! :)
    Bunda Hlasování sice probíhá, ale ne tak, jak bych si představoval. Když mám průměrný přístup okolo 45 lidí za den, tak bych čekal trochu víc hlasů!!! Tak se čiňte! A ještě připomínám, že každý může hlasovat JEN JEDNOU a ne jak jsem nedávno od jednoho... no jak bych to řekl a neurazil :) - ne moc chytrého človíčka, dostal 17 hlasů, když už si navíc v předchozí den zahlasoval pro změnu asi 6x! :) Taky jsem trochu oprášil INFO o mojí skromné osůbce :) a zmenšil velikost menu, které je nyní o pár kB menší a tudíž by mělo být i rychlejší!
    Sledovali jste v sobotu pořad "S politiky netančím"? Pokud ne, tak jste přišli o jednu výbornou scénku, která jakoby z Ženatého vypadla! :) Já vážně přemýšlím o jejím umístění zde na mých stránkách. Vůbec humor Šimka & Bubílkové je hodně podobný právě MwC humoru. Dokonce kdyby se mě trochu chtělo, tak bych z těch jejich scének dal dohromady určitě jeden či dva nové díly! :)

Článkový rulez :) |05.06.1999 - 21:00|
    Tak mi konečně vyšel článek v časopisu PC World s názvem Nejslavnější prodavač bot se závazky :). Já vám ho zde nabízím ve speciální plné verzi. Obsahuje totiž i poznámky, které v papírové verzi nenajdete a spoustu odkazů na ostatní zajímavé MwC sajty. Taky jsou tam všechny obrázky, které jsem pro ně natípal, ale ti nevděčníci :) to tam vůbec nedali. Tak si ho užijte, ale pozor - celý článek i s obrázky má 226kB. Jsou tam totiž i Kellyiny proměny za celých 11 let...
    Další článek jsem našel čistě náhodou v jednom starším "úžasném" :) časopisu Rytmus života. Má název Nejsem jako Peggy Bundová a celý je o životě a kariéře Katey Sagal. Bohužel mě dost štve, že už vám nemůžu přinést i naskenované podoby všech dnešních článků, protože jsem dřív využíval školní scanner, který je teď po matuře jaksi mimo můj dosah :(. Asi si koupím svůj... btw - nejsou nějaké nabídky? :)
    Dále jsem zase "tvrdě" :) zapracoval na přepisu prvního scénáře. Na stránce, kterou jsem vám nabídl již minule přibylo 5 nových stránek a zde je nová druhá a třetí část, které obsahují dohromady dalších 22 stránek! Taky jsem provedl jeho částečnou "mezinárodní úpravu" :). Jelikož je celý v angličtině, tak je to doufám jasné... V kupě je jíž tedy celá první polovina a už zbývá přepsat a upravit "jen" 21 stránek...
    Jsem potěšen, že mi přišlo tolik pochvalných mejlů za umístění MwC-em-pé-trojek na mojí sajtě. Obzvlášť potěšila pochvala od jednoho nejmenovaného Orgastického človíčka :). Chcete další? No dobře - máte je mít. Dnes vám nabídnu 2 nové. Na stránce Alovy slavné proslovy přibyl Alův proslov na dálnici z epizody Stále za sluncem (502) a na stránce Alovy příběhy zase Farmářský BundaSong, který pochází z epizody Kváličí sezóna (508). Enjoy!
    Ti všímavější si již možná všimli malé změny v logu. Ano - moje krásná, skvělá a hlavně krátká doména zmizela v nenávratnu, jelikož server www.fd.cz byl zrušen pro "přílišnou přetíženost". Takže na tu krátkou adresu rychle zapomeňte a navždy si pamatujte: www.rymarov.cz/bunda/!
    Dále bych zde rád uvedl novou českou stránku o Ženatém se závazky. Jmenuje se Bundí Listy. Já jen doufám, že bude pravidelně aktualizovaná, aby nekazila pověst "nám kvalitním českým MwC stránkám"! :)
    Sledovali jste pravidelný pořad Volejte řediteli? Pokud ano, tak jste se mohli skvěle pobavit :), a těm, kteří ho neviděli to tady a teď popíšu. Už po reklamě začaly nějaké problémy. Několika sekundový výpadek již něco naznačoval. Za chvíli se ale jako obyčejně rozjela znělka a kdopak to na nás po ní nevykoukl? Ano - Vávra - šok první! :). Ovšem svojí nové pozice si na obrazovce moc dlouho neužil. Stačil jen zablekotat něco ve smyslu: "Vítejte u pořadu VR, ať už jste kdekoli..." a konec! Železný mu pěkně ustřihnul... signál samozřejmě :) a na obrazovce se objevil nápis, že se jedná o pirátský pořad, se kterým CET21 (tedy Železný) nesouhlasí - šok druhý! :) Moc pěkné - není nad to sledovat necelou půhodinu úžasnou modrou obrazovku s nějakými bláboly - tomu říkam zábava! A mimochodem - už jste viděli nový design stránek tv nova?
Seriál Jesse vstupuje do 2. sezóny!
Seriál Jesse vstupuje
do 2. sezóny!

    Včera při brouzdání po netu jsem se byl podívat, co se děje se seriálem Jesse, kde jak asi už víte hraje hlavní roli Christina Applegate. Na webu televize NBC jsem našel tzv. Primetime Preview'99, což je přehled pořadů, se kterými se počítá i na příští rok! To znamená, že seriály, které jsou zde uvedeny (Přátelé, Správná Susan, ER a nebo právě Jesse), se budou natáčet i nadále! btw - taky se vám zdá, že je Christina čím dál tím hezčí? Myslím, že jí ta nová vizáž móóóc sluší!! :) Co myslíte?
    Ještě vám musím oznámit smutnou zprávu, která se sice Ženatého vůbec netýká, ale mě to nedalo. Týká se dalšího u mě oblíbéného seriálu Správná Susan. Doslova mě šokovala zpráva, že David Strickland, který v seriálu hraje hudebního kritika Todda, spáchal nedávno (22.3.99) sebevraždu!!!!! Pokud vás to zajímá stejně jako mě, nabízím pár linků: LycosNews nebo The Cabin. A zde je článek z TV Magazínu:

Herečka Brooke Shieldsová a její kolegové byli šokování sebevraždou jejich druha Davida Stricklanda, který s nimi účinkoval v u nás známém seriálu Správná Susan. David se oběsil na prostěradle v motelovém pokoji. Důvodem jeho činu zřejmě byla skutečnost, že byl na přístí den předvolán kvůli problémům s kokainem. Produkce zrušila natáčení dalších epizod, dokud se Brooke, která byla přítelkyní Davida, nevzpamatuje z duševního otřesu. David byl, podle jejich slov, duší jejich herecké party.

Všichni slavíme! :) |29.05.1999 - 19:15|
    Tak jsem zpátky. Maturitní peklo je konečně za mnou a já můžu v klidu a pohodě říct: "Mám ho tam!". Tedy... tu maturitu samozřejmě! Ne že bych se chtěl zrovna chlubit, ale přímo za 6! No to jen tak na okraj :). Dále vám chci připomenout, že Ted McGinley (Jefferson D'Arcy) má 30. května narozeniny (41). Taky "slavíme" první měsíc bez MwC... :(
    Teď již k novinkám. Jak jsem kdysi před měsícem sliboval, tak vám zde nabízím onen Úplně první MwC scénář (kvůli jeho šířce se vám otevře v novém okně), který byl kdy k Ženatému napsán. Předělal jsem ho do HMTL podoby, která se v 99% shoduje s podobou papírovou. I písmo je stejné - prostě typický "psací stroj". Zatím jsem pro vás předělal prvních 6 stránek z celkových 54 A-čtyřek. Mějte strpení - on ten přepis a zalámání do "originální" podoby není úplně jednoduchá věc...
    Jak jsem se dozvěděl od Kotwaka (díky moc!!), tak v novém seriálu Futurama od Matta Groeninga dabuje Katey Sagal. Tak jsem pro vás hned sehnal nějaký "matriál" :) - ČTĚTE ZDE!
    Jako další věc tu máme opět jeden MwC-výrok Vláďi Železného z jeho one-man-show Volejte řediteli (zvukový záznam ZDE [MP3, 42kB]):

Divák: "Budete opakovat Ženatý se závazky?" (Lukáš, Praha 4)
Železný: "Už nám skončila práva, takže opakovat zatím nebudeme. Je to jeden z nejdelších seriálů, jaký jsme opak... jaký jsme vysílali!"


    Dále jsme se z Vláďových úst dozvěděli, že dabování seriálu je celkem drahá záležitost. Platí se cca 1000,- korun za 1 minutu. Tak mně to nedalo, vzal jsem si kalkulátor, nadatloval do něj pár údajů o MwC a vyšlo mi, že samotný dabing Ženatého se závazky vyšel asi na 6, 5 miliónu korun! To je celkem pěkná pálka! :)
    Z posledního Bunda Hlasování je jasné, že moje stránky budete ve většině stále navštěvovat (18 hlasů), což mě samozřejmě těší. Ale že byste se při hlasování nějak přetrhli se taky říct nedá :). Doufám, že to tento měsíc bude lepší. Nová otazka se týká již seriálu samotného, přesněji jejich hlavnich postav a zní: "Koho máte z Ženatého se závazky nejraději?". Prostě si v pravém sloupci klikněte na postavu, která je vám nejsympatičtější a pošlete mi to! A klidně se nestyďte ke svojemu hlasu připsat komentář - ten můžu zahrnout pod Bunda Hlasování do rubriky "Názory BundaLidu"... :)
    Za dobu mojí "maturitní nepřítomnosti" si BundaTest udělělalo opravdu hodně lidí a tím pádem nám jich z Top50 taky dost vyletělo! Zde jsou: elvis (39), Vlado Babka (39), Gont (39), Pavel Dohnal (37), Tereza Cupalová (37), Richard Švarc (37), dexter (36), Franta Jouda (36), skali (36). Sbohem přátelé, bylo mi s vámi dobře! :)
    Dále tu mám ještě malou zprávičku. Ptal jsem se na situaci kolem Ženatého na VTV a řekli mi tohle:

Situacia okolo VTV je zatial stale nejasna. Momentalne prebieha na rade pre televizne vysielanie rokovania ohladom prechodu licencie. Na Vasu otazku, kedy tento serial uvidite Vam zatial odpovedat nemozme.

    Jak to tak vypadá, tak každá televize má v této době podobné problémy jako tv n@va :(. Doufám, že převádění práv dopadne dobře a my se na VTV s Ženatým opět setkáme!
    A úplně nakonec ještě takový non-MwC-feeling :). Nějak se mi zalíbil nový seriál "Cosby" na tv n@va! Pokud jste ho ještě neměli šanci shlédnout, tak vězte, že se starou "Cosby show" nemá tohle dílko absokrucilutně nic společného! Skvělý humor, scénky - prostě žádné objímání, láska & vopruz a'la Cosby show :)). A navíc teď v pátek tam "hrál" krásný pes, který se hrozně podobal Buckovi! Akorát měl místo hnědé srsti šedou...

Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/