Starší novinky
Od: 11-08-1999 do 19-12-1999

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!

Vánoční TV nadílka |19.12.1999 - 21:05|
n@va - středa 29.12.
22.35
Divoký Bill
FILM
Western USA (1995)
Jak neslavně skončil slavný Divoký Bill Hickock. V titulní roli J.Bridges, Calamity Jane hraje E. Barkinová

ČT1 - čtvrtek 30.12.
21.05
Mars útočí!
FILM
Sci-fi komedie USA
    Dnes jsem si jen tak narychlo proběhl vánoční televizní program. Je tam jako vždy pře-po-há-dko-vá-no :), ale narazil jsem hned na dva filmy, kde hraje Christina Applegate - viz "výtržek z TV programu" :). Divoký Bill [ Wild Bill ] je klasický béčkový western, kde Christina hraje barovou tanečnici, tj. děvu lehkých mravů :). Ukáže se tam asi v pěti scénách (dohromady trvají asi 10 minut). Nejzajímavější je ta, kde Lurline (tak se zde CA jmenuje) ustřelí jednomu chlápkovi ucho, protože se jí dotýkal na ne zrovna správných místech... Rozhodně zde má mnohem větší roli, než v dalším filmu, kterým je Mars útočí! [ Mars Attacks! ]. O něm jsem tu již před pár týdny dával celkem rozsáhlé info. Ale ve stručnosti - jde o bláznivou sci-fi komedii, kde CA hraje OPRAVDU velmi malou roličku, tak pokud se na film budete dívat, dávejte dobrý pozor, aby vám neutekla! Mimochodem ve stejném čase začíná pátá série Akt X (konečně!), takže se na to bude dívat asi málokdo, co? :) Já si samozřejmě oba filmy nahraju na video a hned jak to bude možné sem hodím nějaké ty videa+pics. A o Divokém Billovi příště čekejte rozsáhlejší info. Prostě přijďte - nebudete litovat! [vidíš Luku - takhle se to dělá, hlavně nenásilně :-D]
    Děti... tedy Vážení čtenáři :) - byli jste tento rok hodní? Pokud ano, tak se mrkněte pod stromeček... tedy "pod" stránku MwC MPEGy a rozbalujte! Nebudu tady nic popisovat, ať máte taky nějaké to překvapení... Šťastné a veselé! A hlavně vám přeju, ať vaše Vánoce nevypadají jako u Bundů (viz "dárky")... :)

Konec Jesse |15.12.1999 - 20:05|
    Od minula jsem ještě nahodil dobové vánoční logo se slušivou čepičkou :), blikající žárovičky, ale hlavně nové menu. V něm jsem pro lepší orientaci rozdělil články na Moje a Cizí. --- Pokud dole na této stránce nevidíte vaše odkazy, tak se nebojte - jen jsem je smazal... :) a hodil na novou stránku plnou mých oblíbených odkazů. --- A nezapomeňte, "už nechci žádný šátek!" :), a proto HLASUJTE pro vaše oblíbené BS v soutěži ZLATÁ ZMIJE! "Moc bych si to přál!". Taky vám už z těch reklam hrabe jak mě? :-D
    Právě před chvílí televize Markíza odvysílala poslední epizodu z první sezóny seriálu Jesse. Můj zahraniční zpravodaj Juraj proto o Jesse sepsal malý článek, ve kterém se zmiňuje o kvalitě slovenského dabingu a celkově celého seriálu. Hledejte dole na stránce Jesse - 1. sezóna. Na tutéž stránku jsem přidal i seznam epizod a totéž platí pro 2. sezónu.
    Po minulém mini-rozhovoru s Českou Televizí přidávám další. Odpovědi již ale pocházejí od někoho jiného, tudíž se od posledně uveřejněných podivně liší :( - posuďte sami:

BS: 1) Můžete mi ještě prozradit, když už ČT o MwC uvažovala, v jakém čase byste ho asi tak vysílali? Zajímá mne, jestli byste se k němu postavili jako TV NOVA a dávali ho někdy kolem půlnoci nebo byste ho vysílali v "normálním" čase?
2) A nechali byste tam starý dabing od NOVY nebo byste udělali nový?
3) Nevíte, kdy budou práva na tento seriál volná a jestli se TV NOVA chce tohoto seriálu vzdát?

ČT: Poslal jste mnoho otázek druhu co by, kdyby... Základní předpoklad k jejich případnému zodpovězení ovšem chybí. Nevlastníme seriál Ženatý se závazky a ani o něm neuvažujeme. Vysílací práva má ČNTS, t.j. bývala TV NOVA. Naděje, že se na obrazovku vrátí je asi taková, jak reálná je naděje, že pan Vávra začne znovu vysílat.
BS: Škoda. A nevíte, jestli má ČNTS ještě "stará" vysílací práva nebo si MwC koupili znovu?
ČT: Vysílací práva má p. Vávra zřejmě původní, ale komu je přenechá by bylo nejlépe se zeptat přímo jeho na staré adrese TV NOVA.


    Tak teď nevím, co je a co není pravda. Ale je to vlastně jedno, protože práva na MwC má stále ČNTS, která zatím nemá jak vysílat a tím vlastně brzdí vysílaní MwC v ČR! Musíme prostě doufat, že se ČNTS spolčí s nějakou místní televizi (Prima, Galaxie) nebo vybuduje svoji vlastní, na které by se MwC vysílal...
    A ještě jsem málem zapomněl zmínit další minirecenzi na moje BS na stránce Best.site.cz (sekce Zábava), kterou napsal nějaký AliEn, kterého *kašel* vůbec *kašel* neznám... :) Ale na druhé straně jsem ani nevěděl, že něco takového píše, tudíž jsem ho nemohl nijak ovlivnit. Ostatně nebyl ani důvod:

Ženatý se závazky... [14/11/99]
Myslím, že není třeba představovat nejchudšího prodavače bot na světě. Al Bundy se vryl do naší paměti nesčetněkrát každičký večer toho času za vlády ČNTS. Pro Vás, co si chtějí připomenout, jak nám bylo hej, když Al lovil králičky, když Bud osusňával nafukovací panny, když se Kelly naivně chtěla stát modelkou, když Peggy zruinovala nejzdravějšího člověka Ameriky, a když sousedé, bankovní Marcy a tajný agent Jefferson chodili k Bundům nejen na návštěvy...Mohu doporučit Bundastránky. Bundastránky není jenom ohledání k přitroublé rodince, je to jakási výzva, alespoň pro mě. Pro zajímavost uvádím, že stránky obsahují fota nejen rodinných příslušníků. Přes osobní spisy hlavních hrdinů se autor zabýval výčtem epizod, autentickými vtípky, Bundaanomáliemi, plánkami (ehm - co má být tohle? :) Bundovic domu a dalším. Pro totální fandy tvůrce připravil Bundatest a hlasování pro oblíbenou postavu. Příjemný vzhled, hromada zábavy a dobrá atmosféra, to jsou Bundastránky!


    P.S. Víte, že Andreas už má asi týden pro svou úžasnou Bundyology vlastní domému http://www.bundyology.com/?

NE MADAM! |09.12.1999 - 21:04|
    Právě se díváte na novou podobu Bunda Stránek, která lépe zapadá k designu ostatních podstránek. Doufám, že se vám nový design líbí (a komu ne - ať si zvyká :). Horní frame s novým "obměňovacím" logem (tj. zkuste si ho znovu natáhnout a čekejte nečekané :) jsem na přání některých čtenářů zúžil a tím pádem je víc místa na text. "Quick news" byly přesunuty na tuto stránku do pravého sloupečku.
    Před pár dny jsem rozeslal snad do všech televizí, které tuto službu umožňují, e-mail s otázkou, zda nám v nejbližší době nehodlají vysílat MwC. Hádejte, kterápak TV tuhle službu nevede - no samozřejmě je to naše oblíbená tv n@va! Jak nečekané - btw - schválně se podívejte na jejich shitoidní www stránku - vážně to stojí za to. "Najdete tam ve vší slušnosti úplný h@vn@!" :) Ale k věci - zatím mi přišla odpověď pouze z České televize, ale stojí za to:

BS: Dobrý den, rád bych věděl, jestli budete někdy v České Televizi někdy vysílat americký seriál Ženatý se závazky.
ČT: Bohužel tento seriál vysílat nebudeme. Vysílací práva na něj má zakoupena TV Nova.
BS: A mohli byste mi prosím říct, kdyby TV NOVA práva na tento seriál neměla, zakoupili byste ho?
ČT: Již v loňském roce projevila ČT o tento seriál zájem. Pokud budou vysílací práva volná, není důvod se o ně neucházet.


    Není to skvělé? Nebudu zastírat, že mě tahle odpověď vážně překvapila! Teď již vše záleží na tom, jak tv n@va (ČNTS) naloží s vysílacími právy. Do ČT jsem napsal ještě pár doplňujících otázek, tak doufám, že mi na ně taky odpoví! To mě taky přivedlo k názoru, že by bylo dobré přidat Českou televizi (takhle má vypadat web!) do mojí anketky "Vyberte si televizi", kterou najdete v pravém sloupečku.
    Nedávno jsem zjistil, že zde nemám ani slovo o NE MADAM! Hluboce se za to stydím :) a abych to napravil, připravil jsem pro vás celkem rozsáhlý článek překvapivě nazvaný NE MADAM, kde se dozvíte, proč Al s jeho partou tento spolek založili, kdo jsou jeho členy, nejlepší vtipy z NE MADAM schůzí, něco o striptýz baru, kam tak rádi všichni chodili a mnoho dalšího zajímavého materiálu doplněného spoustou fotek. K tomuto článku taky patří dvě nová pozadí s motivem NE MADAM - hledejte v sekci Download.
    No a třešničkou na dortu je opět jedno povedené video, které najdete na stránce MwC MPEGy. Pochází z epizody "Napadení kvůli bateriím" (824) a jmenuje se Al a pokladna. Podle mě jde o jeden z nejvtipnějších okamžiků v MwC...

Ed v novém filmu! |03.12.1999 - 21:15|
    Dnes vám přináším článek o úplně novém filmu, kde hraje jednu z hlavních rolí Ed O'Neill! Jmenuje se Sběratel kostí a česká premiéra bude příští rok v únoru - to jen abyste věděli, na co máte jít do kina! :)
    Dále tu pro vás mám dvě zbrusu nová videa na stránce MwC MPEGy. Oba filmečky pochází ze skvělé epizody "Ženatý... s mimozemšťany" (507) a v hlavní roli jsou... [dramatická pauza] ...ano - právě mimozemšťani :) a s nimi samozřejmě Al.
    No jinak jsem ještě trochu upravil všechny stránky v sekci Hlavní role. K většině herců jsem přidal nové filmy, ve kterých hráli nebo teprve budou hrát. Taky jsem se konečně odhodlal vyhodnotit všechny BundaTesty, co mi za ty dva týdny došly a všechny úspěšné řešitele jsem hodil do Top50. Věřili byste tomu, že si za rok působení BS na netu udělalo test už víc jak 220 bundofilů? No a změn doznala taky stránka mojí maličkosti...
    P.S. Včera mě můj čajový kolega Wassermann přesvědčil, abych si koupil bulvární časopis Spy. No co bych pro něj neudělal :) - drby jsou tam vážně pěkné, ale zaujala mě rubrika "TRENDY - co letí a co je mimo", kde dominoval mezi hošany z Luneticu a Beatles (he?! - zdravím Luka :)) právě Sitcom a pod ním bylo napsáno "Situační komedie koncentrovaná do televizní show typu Ženatý se závazky". Ne že bych to bral nějak vážně (viz strana 48, kde jsem se dozvěděl, že v Matrixu hrají Pierce Brosnan a Rene Russo :-D), ale rozhodně to potěšilo!

MwC MPEGy! |28.11.1999 - 21:00|
    Ještě než přejdu k tomu hlavnímu, mám pro vás celkem čerstvé informace o Jesse od mého zahraničního zpravodaje Juraje! :) Jesse, která je vysílána na slovenské stanici Markíza, je nadabovaná slovensky, takže hned odpadá jakákoliv souvislost s naší republikou a tedy i s vysíláním :(. Markíza má prozatím koupenou jen první sérii - usouzeno podle slovenského TV programu, kde je uvedeno Jesse (1/22).
    A teď se dostáváme k tomu hlavnímu a tím jsou krátké filmečky z MwC, o které jste si tak psali. Nezapomeňte moje heslo - "Bunda Stránky naslouchají svým čtenářům" :). Najdete je na stránce MwC MPEGy. Zajímala by mě jedna věc. Jestli chcete ukázky ve větším rozlišení, ale kratší (256x192, cca 30 sekund) nebo delší, ale v menším rozlišení (160x120, cca 2 minuty). Napište mi váš názor a k němu klidně připojte, co byste chtěli vidět - nic není nemožné! :) Dnes jsem připravil oboje, příští update záleží již na vás!

Jesse na Markíze! |25.11.1999 - 17:00|
    Včera jsem si náhodou pročítal televizní programy zahraničních televizí a nejednou si všiml, že Markíza včera (24.11.'99) začala vysílat seriál Jesse s Christinou Applegate v hlavní roli!!! Jak se zdá, tak naši slovneští bratia :) mají víc štěstí než my. Markíza Jesse vysílá každý den (!!) v 19.30. Nahradila tak seriál ALF, který tam do té doby běžel. Jelikož ale Markízu nechytám (asi jako většina obyvatel ČR), vyslal jsem pár výzvědných mejlíků do daleké slovenské oblasti a co nevidět vám přinesu nějaké horké informace. Jen doufám, že se Jesse v dohledné době dočkáme i my Češi, že Vláďo - vykašli se na Amíky a pusť nám to taky! :)
    Dnes jsem pro vás připravil nový nášup vtipů pocházejících z epizod 1108, 1110 a 1111. Odborník opět tvrdí, že jde o skvělé kousky :) a proto si stránku Vtípky ze seriálu 3 rozhodně nenechte ujít. Celou "vtipnou sekci" jsem mírně zrekonstruoval - vypadá lépe a vydrží déle! :) Prostě se mi už to staré, velké a... staré :) 40kilobajtové logo přestalo líbit a bylo nahrazeno novým a hlavně o třetinu menším.
    A na závěr ještě malá blbost :) - pokud nemáte možnost sledovat MwC na Pro7, tak se mrkněte do BundaAnomálií, kdo ho tam sponzoruje...
    P.S. Na příště mám pro vás připraveno pár bezva věciček - máte se rozhodně na co těšit aneb zůstaňte naladěni na BS! :)

Rok a měsíc poté... |20.11.1999 - 19:45|
    Tož jsem zase po dvou dlouhých měsících strávených flákáním se v Janských Lázních zapracoval na nové aktualizaci. Událo se toho poměrně dost, ale v podstatě nic :) - ale vemu to hezky po pořadě.
    Tak zaprvé tomu už je víc jak rok, co jsem Bunda Stránky nahodil na web. Bylo to 19.10.1998 a já si to pamatuju, jako by to bylo včera (těžce zamačkávám slzy dojetím... :)). Dnes tedy BS slaví rok a měsíční výročí - to kulaté jsem bohužel nedobrovolně prošvihl. Na nějaké blahopřání samozřejmě nečekám :), ale doufám, že se vám moje stranky líbí a budete je i nadále navštěvovat jako doposud.
    Další událostí byly narozeniny Katey Sagal (43) a 25. listopadu taktéž oslaví své 28. narozeniny Christina Applegate. Listopad je docela úrodný měsíc, nemyslíte? :) Oběma samozřejmě přejme jen to nejlepší - něco v tom smyslu, aby Christině zrušili seriál Jesse, Katey přestala dabovat Futuramu a všichni se sešli u natáčení nové řady MwC... ehm - no to jsem se nechal kapánek unést :).
    Ale k dnešním novinkám. Díváte se na seriál Perné dny? Já ano a tento pátek se tam objevil Tom McCleister, který v MwC hrál člena NE MADAM - Ikea. Zde si zahrál soudního policistu. Pokud chcete vědět víc, přečtěte si celkem rozsáhlý článek doplněný spoustou fotografií, celou scénkou (která je mimochodem docela vtipná :) a dokonce i krátkým MPEG videem. Článek Tom McCleister v seriálu Perné dny je jen váš...
    Zhruba před měsícem běžel na německé satelitní stanici Pro7 film Mars útočí!, kde si střihla malou roli i Christina Applegate. Proto jsem pro vás připravil menší info + 4 záběry s CA, u kterých samozřejmě nemůže chybět můj dokonale vtipný komentář :). Čtěte zde.
    Pokud v menu postrádáte odkaz na BundaTest, tak je to správně. Hodil jsem ho spolu i s odkazem na Top50 do sekce BundaVěci. Celé menu jsem kapánek upravil k lepšímu a přidal novou sekci "Ostatní", kde nyní najdete vše, co jinam jaksi nezapadá - BS Bannery, moji maličkost :) a sbírku článků o BS nazvanou Bunda Stránky v médiích... Udělal jsem ještě pár změn, ale ty už si najděte sami :).
    P.S. - slyšeli jste o tom, že od roku 2001 si na svoje auto budete moci dát poznávací značku s libovolným sedmimístným textem? Kde brát inspiraci doufám víte... Já si zamlouvám nápis NEMADAM! :)

Novinky |19.09.1999 - 0:50|
    Na začátku vám musím říct, ze tahle aktualizace je asi poslední v tomto i v následujícím měsíci, protože se v té době asi vůbec nedostanu k internetu! :( Proto se nezlobte, že tu do začátku listopadu nenajdete nic nového. Hned jak se vrátím, udělám skvělý update. Už mám pár es v rukávu - rozhodně se máte na co těšit! :)
    Dnes toho je poměrně dost na to, že kolem MwC je čím dál tím větší informační sucho. Začnu aktualizací stránky Odkazy na jiné Ženaté stránky, kde přibyly linky na tři zajímavé stránky. Samozřejmostí je stručný popis každé z nich + malý jpg náhled.
    Chcete vědět, jakou značku bych si dal na své auto, kdybych žil v USA? Znáte počítačovou hru Need For Speed 4? Není to na vás trochu moc otázek? :) K věci - firma Electronic Arts na svých stránkách zprovoznila nedávno (no - ono už to bude pár týdnů...) celkem zajímací službičku. Do okýnka vyplníte sedmimístné slovo, a program vám vyhodí již hotovou americkou poznávací značku! Tedy samozřejmě jen v JPG souboru... :) Já jsem tam naťukal naše "všechny Ženaté" a trochu jsem si značku přizpůsobil k obrazu svému :). Všech 13 "značkových pozadí pro Windows 9x polo-vlastní výroby" :) najdete sekci Download.
    Seriál Jesse (opět připomínám - v hlavní roli Christina Applegate) tento týden vstupuje do druhé sezóny. První díl se bude vysílat již ve čtvrtek 23.9. - jak říká reklama "After Friends!"! :) A protože se na serveru NBC před nedávnem objevily změny, které v této druhé sezóně proběhnou (a že jich je požehnaně!), připravil jsem pro vás exkluzivně :) stránku Jesse - 2. sezóna!

Hóóóu doména! :) |26.08.1999 - 21:45|
    Ano slyšíte dobře - od dnešního dne mám svou vlastní doménu www.bundastranky.cz!!! Vděčím za ni především ochotě pana Kubíčka ze společnosti Kraxnet a jejich stránky Redirect.xnet.cz! Ke krásné nové doméně jsem si taky vytvořil krásny nový banner :). Pokud ho chcete vidět, tak klikněte semhle a on se vám zobrazí v pravém horním framu! :)
    Po delší době jsem zase oprášil svoje empétrojkové MwC CD a dal dohromady kupu "nových" Vtípků ze seriálu 3! Dnes jde o výběr z epizod 1106, 1107 a 1109 (skvělé díly), takže si to užijte! Musel jsem "sekci vtípků" kapánek upravit, protože 3. část byla už moc velká. To znamená že ze |3| šla polovina vtipů do |2| a z ní zase půlka do |1|... No doufám, že mi rozumíte! :)
    Dále jsem zbastlil všechny články (doufám), které kdy byly napsány o Bunda Stránkách a hodil je na jednu stránku, kterou jsem pojmenoval Bunda Stránky v médiích.
    Jak to tak vypadá, tak podle Rychlovky byste si reprízu nejvíc přáli stále na tv n@va. Je to sice pěkné, ale velmi nepravděpodobné! :( Jak je vidět, tak Galaxie nikoho neláká :) a to je dobře. Sice se s ní ČNTS stále nedohodla, ale co není, může být. Je taky docela možné, že se s MwC setkáme na satelitu (myslím, že jde o Kopernikus), přes který hodlá ČNTS od září vysílat pod názvem TVN. Nechme se tedy (možná příjemně) překvapit! Mimochodem - víte, že v čase kdy býval MwC, teď bude tv n@va od 30.8. vysílat skvělý kreslený seriál Městečko South Park? A teď už mě nerušte - jdu si na ten animovaný nářez koupit pár nových videokazet... :)

Zatmění... n@vy :) |11.08.1999 - 20:00|
    Viděli jste to? Co? No přeci zatmění slunce! Měl jsem jej možnost sledovat jak přes film, tak i přes kvalitní svářečské sklo a řeknu vám, že to vážně stálo za to, jen škoda, že nebylo úplné :(. Kdo ho neviděl - má opět možnost... v roce 2135. :)
    Viděli jste to? Co? No přeci (ehm - to už tady jednou bylo... nebylo!) zatmění n@vy! :) 1.den - "Co se to xakru stalo?" 2.den - "Jó tohle!" 3.den - "A kam se xakru poděl M*A*S*H?" 4.den - "Jó tam!" :) Řekl bych, že celý nynejší program tv n@va je právě tam, kde se teď nachází M*A*S*H! Vůbec si nedovedu představit, kdyby ještě běžel MwC a oni by nám ho takhle sprostě utli - to bych asi vážně řešil jinak, než "voláním řediteli"! :)
    Ale teď to podstatné - ptáte se, kdo má práva na vysílání našeho Ženatého miláčka? K mojí velké smůle to je bohužel ČNTS. Jestli se totiž dohodnou s televizí Galaxie na společném vysílání a Vávra se rozhodne MwC znovu rozjet, tak já už MwC na obrazovce nikdy neuvidím a celých 30% obyvatelstva naší republiky taky ne :(. Uvidíme, jak se to celé nakonec vyvrbí. Pro vás jsem zatím připravil malou Rychlovku v pravém sloupečku - dejte prostě hlas té televizi, na které byste Ženatého opět rádi viděli. Celkem by mě to zajímalo...
    Dnes tu pro vás mám sice jen jednu novinku, ale myslím, že stojí za to, protože mi dala celkem dost zabrat. Jde o stránku Odkazy na jiné Ženaté stránky, na které pro začátek najdete 15 odkazů na ty podle mě nejlepší a hlavně fungující stránky věnované Ženatému se závazky + jejich popis a malilinkatý jpg-náhled. :) Koho tedy nebaví prodírat se haldou mnohdy již nefunkčních odkazů na sajtě Bundyology, tak právě našel to pravé! :)
    Na začátku srpna jsem nechal nominovat své Bunda stránky na cenu Zlatá Zmije! Doufám, že víte, co je vaší povinností - no přece od 15.8. hlasovat o 106! :)
    Moje stránky se stávají den ode dne populárnějšími! :) V časopisu Computer 15-16 se objevil odkaz s velmi hezkým popiskem (díky!):

Al Bunda
www.rymarov.cz/bunda

Velice dobře udělaná a obsahově bohatá stránka o seriálu "Ženatý se závazky". Nejlepší hlášky ze seriálu, fotogalerie všech hlavních postav, obsahy, životopisy herců, prostě všechno, co by správný bundofil měl znát a vědět.


Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/