Starší novinky
Od: 04-01-2000 do 05-05-2000

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!

Pozor - vysíláme! :) |05.05.2000 - 21:36|
Tak jsem se rozhodl pro riskantní čin! :) Když nám mr. Železný nechce Ženatého se závazky zopakovat na jeho televizi, tak si uděláme svoji vlastní webovou reprízu - co vy na to? :) Jako vysílací formát použijeme ASF, který asi v této době dokáže video komprimovat nejlépe. Epizody budou mít vždy velikost +/- 13MB, což je myslím únosná hranice. Mimochodem - pokud někdo víte, jak výsledné soubory ještě víc zmenšit při zachování stejné kvality obrazu - napište mi! Nevím, jak to budu stíhat, ale odhadl bych, že epizody by se zde mohly objevovat v periodicitě jedna týdně - co říkáte? Častěji to vážně není možné, protože jsem stále připojen pouze 33.6 modemem a uznejte sami, že touhle rychlostí dostávat na net tak velké soubory prostě není v mých silách (a taky v peněžence of course :). No a dnes tedy začínáme klasicky od úplného začátku - jak jinak než s první MwC epizodou, která se jmenuje Pilot (101). Enjoy! :)

V posledním čísle Dnes Magazínu+TV (č.18) byl krátký článeček o Christině Applegate! Jmenuje se Christina už není Kelly. Jako vždy, kromě klasického přepisu, jsem jej pro vás i naskenoval... Nemusím připomínat, že je tam moc pěkná fotka! :) btw - docela mě zaráží ta skutečnost, že se u nás začíná mluvit o Jesse teprve až nyní! Nebýt internetu, tak jsme v Česku, co se týká informaci ohledně nových seriálů, sto let za opicemi, což mě docela štve! :( Chybí tady nějaké kvalitní papírové médium, které by takovéto informace přinášelo okamžitě. V USA jsou jich stovky, u nás bohužel žádné - opravte mě, pokud se pletu!

Pokud jste již četli "mou" reportáž z pobytu Christiny u Conana O'Briena :), která se na této stránce válí o něco níže, tak se jistě rádi podíváte, jak tam Christina tenkrát vypadala!

Nyní si musím opět sám pogratulovat :), protože se mi konečně podařilo získat (lépe řečeno grabnout) fotku Jany Páleníčkové, která dabovala Kelly v prvních dvou sezónách MwC! Tak se ni podívejte a srovnávejte! :) A ještě něco málo k dabingu - do infa o Valérii Zawadské [PEGGY - dabing] jsem přidal pár nových upřesňujících informací, takže pokud vás to zajímá, víte kam jít... :)

A nakonec tu pro vás mám docela pěkně velkou bombuli! :) Po internetu se šušká, že prý se v hollywoodských studiích začíná připravovat spinoff MwC!! Spinoff v tomto případě znamená "velmi volné" navázání na původní seriál. Zatím je známo pouze to, že v hlavní roli by se měl opět objevit David Faustino jako Bud Bunda a svou účast v jedné (možná i ve více...) epizodě přislíbila i samotná Christina Applegate v roli Kelly! Děj má být asi takový, že Bud se osamostatní, konečně odejde z Alova domu (čímž mu asi udělá hodně velkou radost :o) a začne žít svůj nový "skvělý" život někde jinde... Musím vás ale všechny upozornit na to, že nic není oficiální a že jde vlastně jen o čisté drby - pravda by brzy měla vyplout na povrch! Nechme se překvapit, doufejme jen, že příjemně!

P.S. Zkuste se podívat na nový web tv n@va. Design už konečně začíná vypadat k světu, ale ten obsah - pořád slabina hoši! :o) Kromě programu a nějakých blábolů o Železném (ty to určitě vytrhou :o)), tam není zhola nic! Hanba!!! :)

Anketa & b.sraz |30.04.2000 - 17:40|
Ještě bych vám chtěl říct o anketě, kterou pro vás připravil Luke z České Bundyologie (pozor - i Luke už sídlí pod svou vlastní novou doménou - www.bundovi.cz). Odpovězte pravdivě na otázky, které pro vás připravil a na konec nezapomeňte dát hlas vašim nejoblíbenějším stránkám (vůbec vás nechci moc ovlivňovat, ale doufám víte, komu dát hlas! :o) ).

No a druhá zpráva se týká dalšího Bundího srazu na Xchatu. Ten první proběhl včera za obrovské účasti 3 lidí :), což přiznejme si, není zrovna nejlepší konstelace! :) Proto vás já a Luke všechny zveme na další sraz, který by měl proběhnout příští sobotu 6. května 2000 po 22. hodině na tom samém místě - tedy na Xchatu v místnosti "Bundyland". Případné dotazy pište do mého Guestbooku (tam samozřejmě můžete psát i pochvaly nebo stížnosti - od toho zde je! :)

Mimochodem - nedávno jsem se dozvěděl, že se nám Christina [KELLY] zasnoubila! A ptáte se, kdo je tím šťastným? Jmenuje se Johnathon Schaech (docela zajímací jméno co říkáte :o) - zajímalo by mě, jak se to asi čte! :) a je to taky herec. Pokud chcete vidět, jak vypadá a něco maličko se o něm dozvědět - následujte TENTO odkaz...

Dnes jsem se po zhruba dvou měsících dal opět na vyhodnocování všech asi 20 došlých BundaTestů! Všem se moc omlouvám, ale dřív to vážně nešlo... :o) Bohužel jen slabá polovina lidí se dostala do Top50... Holt většině lidem už MwC vyprchal z hlavy - já pořád ríkám, že by to chtělo reprízu! :)

Přesně 1 rok... |29.04.2000 - 21:00|
...už není Ženatý se závazky na žádné České ani Slovenské televizní stanici! :( Pokud chcete znát přesnou dobu, stačí se podívat na moje Bunda počitadlo v pravém sloupečku o něco níže... Jen doufám, že tohle bude poslední rok bez MwC a příští jaro se ho již někde dočkáme! Už docela pociťuju, že se mi BS začínají dělat čím dál tím hůř - prostě by to chtělo reprízu! Znovu vás nabádám - napište si do n@vy o MwC - viz pravý sloupeček! Jinak na mě zřejmě dolehla jarní únava, protože se mi poslední dobou nechtělo vůbec nic dělat - tedy ani aktualizovat BS! :) Ale abyste neřekli, že vůbec nic nedělám - poslední týden jsem celé BS optimalizoval pro browser Netscape a po dvou dlouhých letech můžu říct, že to v něm konečně vypadá (téměř) přesně tak, jak chci! :) btw - a v MSIE vypadají BS zase o něco líp, což je samozřejmě jen a jen dobře...

Před-před-minulý týden se Mr. Železný zase po dlouhé době zmínil o MwC - bohužel v tom záporném slova smyslu - prostě ví, jak nás potěšit! :o) Můžete si ho poslechnout na vlastní uši [13kB], přečíst si to... nebo udělat obojí! :)

Dotaz: "Budete dávat Ženatý se závazky?"
Železný: "Už jsme vysílali - zatím nikoli..."

V jednom z minulých vydání Banánových rybiček byla ukázka s Edem O'Neillem [AL] z filmu Malí Obři! Proto jsem si to nahrál, grabnul a teď vám přináším jak informace, tak i obrázky a krátké video.

A na závěr jsem si nechal třešničku na dortu :) - po dlouhé době jsem opět aktualizoval stránku Vtípky ze seriálu 3! Dnes tam najdete to nejlepší z epizod 11. série - Smetí (1114) a A Babe in Toyland (1115)...

www.BundaStranky.cz |07.04.2000 - 21:00|
    Již minule jsem to kapánek nakousl a dnes už to je tvrdá realita. Bunda Stránky se zhruba po roce a půl působení na rýmařovském serveru kompletně přestěhovaly pod svou vlastní reálnou doménu www.bundastranky.cz a plně teď spadají pod Pinknet Projekt! Tak vás všechny prosím - opravte si své bookmarky! BS sice na rýmařovském serveru asi ještě chvíli nechám doznít, ale pro své vlastní dobro se již raději naučte chodit přímo sem! :) Taky bych chtěl hrozně poděkovat Sue, AHAčkovi a Prckovi, kteří mi s přesunem na Pinknet pomáhali - vážně díky, byli a jste skvělí! :)
    Ale dost planých řečí :) - vrhněme se pohlavě na novinky! 27. února měla na americké televizní stanici NBC premiéru mini-série The 10th Kingdom, kde jednu z hlavních rolí hraje Ed O'Neill [AL]. Přináším vám proto podrobné informace spolu s několika zajímavými fotografiemi.
    Pokud patříte ke stálým divákům pořadu Volejte řediteli stejně jako já (já ho nemám rád - jen pořád tiše doufám, že tam někdy konečně padne něco pozitivního o MwC! :o), pak jistě víte, že pan ředitel konečně začal brát internetovou komunitu vážně a k velkému údivu všech si zřídil vlastní e-mail!! :) Tramtadadááá - zde je: volejte.rediteli@novatv.cz! Proto neváhejte a napište si o Ženatého se závazky - jedině pokud nás bude víc, tak si toho pan milostivý všimne! :) Ale pište slušně - vím, že ho nesnášíte stejně jako já :o), ale jinak se ty e-maily k němu ani nedostanou! A pokud se vám nechce nic složitého vymýšlet, stačí kliknout na jeho e-mail uvedený v pravém sloupečku, "podepsat se" pod již mnou nadefinovaný text a e-mail odeslat - není nic jednoduššího! :) Tím se také automaticky zařadíte do akce Ženatý se závazky zn@va na tv n@va, kterou tímto dnem rozjíždím! A to by bylo, aby se o tom ve svém pořadu ani slůvkem nezmínil! :)
    Taky nemáte možnost přijímat televizi NBC stejně jako já? Tak vězte, že minulou středu byla hostem v show Conana O'Briena samotná Christina Applegate! Vlastně ne tak úplně samotná - spolu s ní tam byl taky čerstvý držitel Oscara Kevin Spacey. A díky mému skvělému informátorovi Ondrovi jsem se dozvěděl, o čem se tam mluvilo! Samozřejmě si to nenechám pro sebe:

» Nejdřív si na Christinu hrál Conanův spolumoderátor Andy Richter. Teprve potom tam přišla Christina, povídala, že chodí s Kevinem Spaceym do stejné tělocvičny, kde když proti sobě dělali sedy-lehy, viděla jeho spodní prádlo pod kraťasama :) a přemýšlela, co asi viděl on... Pak tam přiběhnul Kevin (který, jak jsem již říkal, tam byl ten den taky, ale před ní) a oba odběhli spolu do zákulisí. Potom se Christina zase vrátila. Conan se jí ptal, co se jí na sobě nelíbí. Odpověděla mu, že nesnáší své kruhy pod očima - tak se bavili o tom, že na to prý nejlépe pomáhá nějaká mast na hemeroidy :o) a debatovali o tom, co se stane, když máš dvě tuby a použiješ tu prdelní na oko... :) Poté se Conanovi svěřila, že má ráda box (protože po ní tam měl přijít nějaký boxer), a že jednou byla na zápase a naprosto se ze sebe zděsila, protože na povrch vypluly její zvířecí pudy a neustále řvala: "Dej mu! Zab ho!" a tak... :) A to je vlastně všechno, co se tam dělo. Christina na sobě měla béžové šaty těsně pod kolena a určitě vám nemusím říkat, že vypadala (jako vždy) moc hezky! :) «

    Když už mluvíme o Christině, neměli bychom zapomenout na to, že zhruba v této době se rozhoduje o osudu jejího seriálu Jesse - tedy přesněji "zrušit či nezrušit" :). Myslím, že ale nemusíme mít sebemenší obavy, protože Jesse patří ke dvacítce nejledovanějších seriálu v USA... Ještě trochu off-topic - když už jsme u rušení seriálů, pojďme se podívat, které (z mých oblíbených) se už určitě nové sezóny nedožijí:

» Správná Susan - škoda! :(
» Cosby - i ten má smůlu...
» Ally (speciální půhodinová verze)
» Veroničiny svůdnosti - konečně! :o)

Články & videa... |24.03.2000 - 17:30|
    Jak jsem slíbil minule, je tu nová aktualizace :) a s ní spousta novinek. Zaprvé bych vám chtěl říct, že BS byly zařazeny do Českého filmového Web Ringu, což je skupina těch "lepších" :) internetových stránek, které se věnují filmu a televizním pořadům. Spravuje ho filmový guru František Fuka...
    Ale k novinkám - v jednom z lednových čísel časopisu Rytmus života (ano - to je takový ten ženský fuj fuj magazín... :) jsem objevil článek o Christině nazvaný CA: Nechci, aby mne považovali za hloupou blondýnku. Sice tam je vše, co už bylo asi 100x řečeno, ale komu to vadí, že ano... :) Další článek, kde byl MwC několikrát zmíněn a kde z něj bylo citováno mnoho vtipů, byl minulý týden v příloze MF DNES. Celý článek se věnuje popisu sitcomu jako takového a jmenuje se Sitcom je magnet na diváky. Přepsání několika A4 stran mi zabralo celkem dost času, tak doufám, že to náležitě oceníte! :) Do tohoto článku jsem také vložil pár svých poznámek - tj. pokusil jsem se o nápravu některých chyb, kterých se zde autor dopustil... U obou článku samozřejmě najdete i jejich naskenované verze...
    Co je nového na MwC video scéně? :) Objevila se zde 2 nová videa. Obě pocházejí z epizody Peggy hraje basket (801). V prvním můžete vidět Kelly v roli Tiny Turner, jak zpívá americkou hymnu (Kelly to samozřejmě dělá svým nenapodobitelným způsobem...). Ve druhém zase basketbalista Xavier McDaniel pěkně "cvičí&hází" se samotným Alem! :)
    Jak mě informoval jeden z mých informátorů (díky Zdeňku), tak předminulý týden (6.3.2000) běžel na HBO v premiéře film První liga 3, kde hrál jednu z hlavních rolí Ted McGinley [JEFFERSON]. Zajímavostí jistě je, že ho také daboval, stejně jako v MwC, Ivan Vyskočil! Ted se poté znovu objevil (15.3.2000), tentokrát na kabelové televizi Hallmark, v roli agenta Hopkinse v televizním krimithrilleru Pokoj pro rukojmí.
    Pokud jste to zaregistrovali, tak tv n@va tuším již po čtvrté opakuje v pozdních nočních hodinách (jak jinak :) seriál Jump Street 21. V epizodě I'm Okay You Need Work (2. série) hraje Christina Applegate! Pokud se mi podaří si tento díl nahrát na video (poslední dobou mě nějak zlobí...), přinesu určitě rozsáhlejší info&foto! Na stránku o filmu Maffiósso jsem přidal ještě několik nových fotek Christiny. Jde o obrázky z DVD verze téhle povedené mafiánské parodie...
Christina Apllegate
Christina Applegate
    A ještě pár drbů o Christině - těch není nikdy dost! :) Jak jsem se zmínil v jednom z předchozích updatů, tak Christina bude hrát ve filmu Návštěvníci (The Visitors). Nyní je již zcela jasné, že opravdu půjde o americký remake stejnojmenného francouzského filmu. Christina zde bude mít dokonce dvojroli - tedy chápejte správně: jednu v 11. století a jednu v současnosti. Natáčení má začít teď v dubnu v Chicagu (!) a také v Anglii! V americkém státě Arizona zatkla místní policie muže, který byl posedlý naším milovaným "melounkem"! Dokonce jí vyhrožoval smrtí, pokud si ho nevezme na manžela. Policie u něj našla nespecifikované množství dopisů a pohlednic směřované právě Christině, v nichž sebe označoval za "velkého kluka" :o) - nic víc z obsahu není známo. Muž prý měl u sebe dokonce nachystaný i snubní prsten - tak moc si věřil! :o) Nyní je zadržován ve vězení na kauci $6000... Vím, že to není moc k smíchu, ale naštěstí se nic nestalo a tak se nad tím můžeme jen pousmát a zamyslet se nad tím, kam až může posedlost člověk zavést... tj. do vězení! :)
    No a konečně poslední skvělá zpráva (že jich ale dneska je, co? :) se týká Katey Sagal [PEGGY]. Ta se má brzy objevit v novém americkém sitcomu "Tucker"!!! Katey zde ztvární roli tety jednoho patnáctiletého kluka, který žije doma sám se svojí rozvedenou mámou a bratrancem (ten bude nejspíš syn Katey...). Producentem tohoto seriálu je televize NBC, tedy ta samá, co má pod palcem sitcom Jesse, kde zase hraje hlavní roli náš blonďatý melounek! :) Samozřejmě že hned jak budu vědět o "Tuckerovi" víc, tak si to nenechám pro sebe, ale okamžitě vám to sem předhodím! :)
    Přístě se již doufám setkáme na jiném místě a v jiném čase! :) Že to nechápete? Nebojte - až bude ten správný čas, tak vám vše vysvětím... Snad můžu jen naznačit, že vše se motá okolo jednoho "RůžovéhoNetu" :). Tak se zatím mějte a užívejte jara...

Český dabing! |04.03.2000 - 20:30|
    Po zhruba jednom měsíci, ve kterém jsem střídavě pracoval, flákal se :) a konečně si koupil nový a rychlejší procesor, je tu konečně nový update! Pokud si myslíte, že s nástupem rychlejšího CPU budu i rychleji aktualizovat BS... no jak to říct a neurazit - asi takhle: "NE!" :) Tedy samozřejmě pokud nezačnou MwC náhodou někde opakovat... Dnešní aktualizace vám ten minulý měsíc dokonale vynahradí - alespoň v to doufám!
    Dnes tedy konečně nastal čas na uvolnění obrovského článku, který jsem překvapivě nazval Ženatý se závazky v českém znění. Pracoval jsem na něm zhruba od září minulého roku až do dneška. Ne že by bylo nějak složité napsat pár odstavců o dabingu, ale opravdu nepřekonatelný problém nastal při hledání informací o jednotlivých dabérech. Myslím, že se mi tyto informace konečně za těch 7 měsíců podařilo nasbírat :) a vy si to teď konečně můžete přečíst! Za tu dobu se článek docela slušně rozrůstal, takže jsem se mu rozhodl přidělit vlastní sekci v menu - České znění! Součástí článku jsou i mp3-ukázky jednotlivých dabérů, které si rozhodně nezapomeňte stáhnout - obzvláště doporučuji Zedníčka a Jagelku! Na závěr bych vás ještě chtěl poprosit o pomoc. Pokud máte nějaké informace o dabérkách Kelly (Jana Páleníčková a Marcela Rojíčková) tj. článek z časopisu, znáte ji osobně, slyšeli jste ji v seriálu/filmu, který není na její stránce uveden nebo vlastníte její fotografii - budu vám vážně vděčný, pokud mi pošlete cokoliv!! Předem všem děkuji.
    A abych nezapomněl - minulý týden měl premiéru film Sběratel kostí a na netu se vyrojily celkem zajímavé :) recenze. Nejlepší a nejvtipnější je podle mého recenze Františka Fuky a taky nezapomeňte zajít na Kinofila, kde film zase zrecenzoval mistr Kotwak! :) Oba dva se nezapomněli o Edovi zmínit, což mě po recenzi v Cinemě vážně potěšilo! :)
    Možná se nám blýská na lepší MwC-časy! Před pár dny jsem četl v Hospodářských novinách, že IPB možná prodá TV PRIMU Američanům, tj. ČNTS!! To by mohlo znamenat jediné - Ženatý se závazky by se mohl vrátit na televizní obrazovky právě na Primě! Jedná se ale pouze o mé vlastní spekulace, které jsou ale podle mého docela reálné... No a to je pro dnešek vše moji milí, nashle za pár týdnů. Příště vám nadělím zase nějaká ta videa - tuším, že tam bude i jedno s Kelly... :)
    P.S. - Díváte se na Kutila Tima? Já ano a je to krásné! :)

Dnes o filmech... |08.02.2000 - 21:00|
    Na stránku o filmu Sběratel kostí jsem přidal naskenovanou recenzi z nového čísla Cinemy 2/2000. Recenze je to celkem úsměvná, kritická, trochu krátká, ale asi pravdivá! :) Ovšem recenzent se úplně zapomněl zmínit o vedlejších rolích, tj. o Edu O'Neillovi, což mě docela naštvalo! :( Jediné, co nás může těšit, je jedna fotografie, na které je Ed spolu se svými policejními kolegy s popiskem "Méně schopní kolegové uctivě statují v pozadí"... :)
    Dnes se bude veškeré informační dění odehrávat na této novinkové stránce. Zajímá vás, v jakých filmech budete moci vidět herce z MwC? Tak vězte, že Ed O'Neill [AL] bude hrát v komedii Numbers ("Čísla" - film zatím nemá český název...) spolu s Johnem Travoltou a Lisou Kudrow (Phoebe ze seriálu Přátelé). Hlavní děj se motá kolem velké státní loterie, kterou se pokusí Travolta spolu se svými kamarády mírně zmanipulovat :). Jak to udělají? Jejich přítelkyně (Lisa Kudrow) totiž tahá čísla z osudí... Film bude mít v USA premiéru 14. července 2000 Dále byste mohli vidět Eda v televizní minisérii The Tenth Kingdom ("Desáté království/říše" - opět není znám český název...). Ed zde hraje krále skřítků jménem Relish. Tato minisérie bude mít premiéru na americké televizní stanici NBC 27. února. U nás by se tato minisérie měla objevit na kabelové televizi Hallmark, protože je jedním z producentů. Pro nás "normální-bez-kabelové-jedince" :) ji třeba za pár let koupí tv n@va...
    Dále je na řadě Christina Applegate [KELLY] - ta je samozřejmě středem pozornosti v sitcomu Jesse. Kromě něj ji doufám brzy uvidíme hned ve třech filmech. Ani o jednom nemám žádné "velké" informace a ani netuším, koho v nich CA bude hrát! :( Out in Fifty je drama o jakémsi napraveném manželovi, který se má stát obětním beránkem či co :). Spolu s CA tam má hrát ještě Mickey Rourke O filmu The Giving Tree [v USA: Shaded Places] není známo absolutně nic - dokonce ani žánr! Posledním filmem jsou The Visitors (Návštěvníci). Tento film je také stále "v produkci", takže veškeré informace, co se mi podařilo zjisti jsou následující: buď jde o americký remake stejnojmenného francouzského filmu nebo o jeho již třetí pokračovaní. V hlavních rolích budou opět hrát Jean Reno a Christian Clavier...
    Ostatní MwC herci již nyní hrají v pro nás celkem nezajímavých :) televizních filmech: Katey Sagal [PEGGY] - (Smart House, God's New Plan) David Faustino [BUD] - (Dirt Merchant, The Heist, Kiss & Tell, Totally Irresponsible) a též hrál jako guest star v seriálu Jesse obchodníka s automobily jménem Dwayne Amanda Bearse [MARCY] již pouze režíruje různé sitcomy (Jesse, Veroničiny svůdnosti a další), takže ji už zřejmě nikdy na obrazovce neuvidíme. Trošku z řady vybočuje Ted McGinley [JEFFERSON] - ten má hrát spolu s Royem Scheiderem ve filmu Daybreak (Svítání/Rozbřesk...), o kterém samozřejmě taky nevím lautr nic :) A nakonec nám tu zbyl David Garrison [STEVE], kterého byste již také marně hledali na TV obrazovkách nebo na stříbrném plátně. Plně se totiž věnuje divadlu. Ostatně to je taky důvod, proč v roce 1990 Ženatého se závazky opustil...

Moc práce :( |24.01.2000 - 21:15|
Vítěz soutěže Zlatá Zmije za měsíc prosinec 1999 v kategorii 'zábava, hry a volný čas' a Vítěz 'velké' soutěže Zlatá Zmije za kvartál 10-12/99 v té samé kategorii
prosinec '99
& 4Q 1999

    Minule jsem to poněkud zakřikl, protože jsem byl celý minulý týden nemocný a vůbec poslední dobou začínám mít celkem dost práce (to víte, bez práce nejsou koláče a jak Al rozhodně dopadnout nechci... :), takže BS už budou aktualizovány méně, než před tím, což mě docela mrzí. Změna může přijít jen tehdy, když budu mít více volného času nebo některá z českých televizí začne opakovat Ženatého... Vše je docela pravděpodobné, takže klídek! :) Od minula bych se ještě rád pochlubil s tím, že BS nejen že vyhrály cenu Zlatá zmije za měsíc prosinec 1999 (viz minulý update), ale skončily i na skvělém druhém místě ve 4. kvartálu roku 1999 té samé soutěže! O tomto umístění rozhodla odborná porota, což mě těší dvojnásob!
    Dnes jsem pro vás připravil stránku Bundí záhady. Jsou zde vyjmenovány určité nelogičnosti v ději MwC a pár nevysvětlitelných záhad, nad kterými zůstává normálnímu člověku rozum stát! :)
    Dále tady máme aktualizovanou stránku o novém filmu s Edem O'Neillem - Sběratel kostí, který bude mít premiéru již za necelý měsíc, přesněji 17. února! Na stránku jsem přidal celkem zajímavé podrobnosti o obsahu a natáčení celého filmu. Někdy přes-příští update by se tady snad mohlo objevit krátké video, které bych grabnul z televizního Kinoboxu. Vše záleží, co nám v daném pořadu ukážou a taky jestli v té dané ukázce bude Ed... Nicméně od mého kamaráda "novináře" :) alias Kotwaka již vím (on ho již zhlédl v novinářské předpremiéře), že jde o docela kvalitně natočený snímek, který má slušnou atmosféru a jediné, co ho prý shazuje, je stupidní zápletka. Dále cituji: "Ed tam hraje docela dobře, vůbec na něm není poznat, že si 11 let strkal ruku za opasek a krkal na gauči... :) Až na pár 'Alových ksichtů' vypadá jako normální herec, a kdybych ho neznal, tak by mi to vůbec nepřišlo..." No tak to vidíte - půjdete se podívat do kina na několika-metrového "Ala"? :) Byl bych rád, kdyby mi kdokoliv, kdo na Sběratele kostí půjde, napsal takovou-nějakou-pěknou-minirecenzičku :), jak se mu film líbil a jak na něj působil Ed v roli detektiva! Všem předem děkuju!
    A nakonec taková drobnost ohledně Christiny Applegate. Na její stránce se nyní můžete podívat, jak vypadá její osobní manažerka nebo její rodiče a sourozenci.

Novinky |11.01.2000 - 21:30|
    Dnes jen krátce (nebojte - příští týden vám to vynahradím!). Rád bych začal s něčím, co mě potěšilo, a to tak, že VELMI! :) Bunda Stránky totiž vyhrály cenu Zlatá zmije za měsíc prosinec 1999 (8,93/10), za což vděčím vám věrným (i nevěrným :) čtenářům, kteří jste pro mě hlasovali - díky moc!!
    Co jsem pro vás tedy dnes přichystal. Tak zaprvé jsou to aktualizované Vtípky ze seriálu 3. Vtipy jsou brány z epizod Peg a soutěž striptérek (1112) a Předvánoční čas (1112). Vánoce na BS zkrátka ještě doznívají :), tak se dobře bavte!
    A jako poslední tu mám dvě nová videa. Nejdřív se s Alem projedete na motorce za zvuku songu "Born to be bad" od George Thorogood and the Destroyers v jeho Motorkářském snu (3:12 / 2.8MB / 715) a potom s ním zavítáte do útulného hotýlku Poppy's u stromu (0:17 / 777kB / 202). To vše hledejte na stránce MwC MPEGy.
    Všechny Jesse chtivé bych ještě chtěl upozornit, že tento seriál již také běží od minulé soboty na německé satelitní stanici Pro7 vždy ve 14.35 - hned po Ženatém se závazky!! Dvojitá dávka "německého" humoru je sice pěkná, ale kdo neovládá šprechtění, tj. já :) - má prostě smůlu!

1st Y2k update! |04.01.2000 - 19:45|
    Ať žije čeština, že? :) Vítejte na Bunda Stránkách v novém miléniu (já vím že ještě není, ale zkuste mi to vymluvit! :). Náš server se nezhroutil, jak jsem očekával :) a tak mohu dál nerušeně pokračovat v aktualizacích. Nejdřív bych se rád omluvil všem, kteří se pokoušeli marně stahovat první video z mého "vánočního millennium megamixu". Nějakým zvláštním nedopatřením se vůbec nedostalo na server :) - sorry a poděkujte Lukovi, který mě na to upozornil! Teď už je všechno v pořádku a vy můžete vesele stahovat!
    Ode dneška máte skvělou možnost dozvědět se o updatu BS vždy včas, protože jsem pro vás zavedl službičku Novinky e-mailem. Prostě stačí do malého okýnka vpravo nahoře (nebo na této stránce) napsat e-mail, kam chcete novinky posílat a kliknout na tlačítko "Přihlásit".
    Oba filmečky s Christinou Applegate máme zdárně za sebou a tudíž jsem se jim mohl opravdu důkladně podívat na zoubek. O prvním z nich tu pro vás mám podstatně aktualizovanou stránku Mars útočí! (110kB), kde přibylo jedno delší video, podrobný výskyt CA a pár dalších zajímavostí! Divoký Bill - to je název dalšího filmu, kde jste mohli o vánočních svátcích vidět Christinu. Najdete zde to samé jako v případě Marsu útočí, ale jelikož si v tomto snímku Christina zahrála daleko více, jde o daleko podrobnější informace! Tato stránka je vážně obrovská (202kB), tak pozor! Obě infa mně daly docela pěkně zabrat, hlavně stříhání videí, tak doufám, že to náležitě oceníte! :)
    Pro všechny české příjemce slovenské stanice Markíza, ale i pro naše slovenské bratry :) jsem hodil na stránku Jesse - 1. sezóna jednu spešl fotografii, na které můžete vidět drtivou většinu slovenských dabérů, kteří se podíleli na Jesse dabingu (poděkujte Jurajovi, který mi ji poslal...).
    A na závěr malý komentář k BS. Docela často mi píšete, že se vám zdá písmo použité na BS moc malé. Vám všem tedy říkám, že stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0+, pro rozlišení 1024x768@16b a já osobně mám v tomto rozlišení nastaveny Velké fonty [ Large fonts ], protože jinak se ve Windows nedá slušně pracovat... Proto vám radím - nastavte si to jak já (pokud je to možné...) a budete mít po problémech! :) Jak BS vidím já, se můžete podívat zde (63kB).

Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/