Starší novinky
Od: 12-05-2000 do 29-06-2000

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!

#110 |29.06.2000 - 17:25|
Dnes vyráží do éteru epizoda s názvem "The Poker Game (110)". Al s sebou vezme Steva na pokerovou partičku, kde ho náhodou obere o jeho měsíční splátku na hypotéku :). Podrobný obsah epizody si jako obvykle můžete přečíst na stránce 1. série. Tuhle stránku jsem téměř od základu celou překopal do nového designu, tak se tam určitě podívejte a když tak mi ji můžete i pochválit (nebo zkritizovat :) - to nechám na vás. A postupně se mi ji doufám podaří zaplnit vtipnými popisky... :)

David v Jesse! |24.06.2000 - 21:45|
Dnes je tu pro vás nachystána epizoda "Married... Without Children (109)", kde si Peg a Al vyjedou na víkend a děti hlídají Rhoadesovi. Podrobný obsah epizody hledejte přímo zde. Dneškem počínaje se budu opět snažit popisovat epizody tak, jak jsem to dělal při repríze u 4. a 11. série - držte mi palce, ať vydržím :o).

Pokud čtete moje Jesse novinky (a já vím, že moc ne :), tak jistě víte, že ve středu se v epizodě nazvané "Výhodný obchod" objevil David Faustino [BUD] jako prodejce automobilů jménem Dwayne. Takže mi nezbylo nic jiného, než hutně aktualizovat stránku DF v Jesse obrázky a jedním docela dlouhým videem. Jinak nás může těšit fakt, že i zde Davida nadaboval stejně jako v MwC skvělý Michal Jagelka.

A opět moc a moc prosím (už opravdu naposledy :) - hlasujte pro Bunda Stránky v soutěži o Zlatou zmiji!

Středeční epizoda! :) |21.06.2000 - 14:45|
Tak jsem se rozhodl, že budu kompletní epizody publikovat častěji, než 1x týdně. Spočítal jsem si (opravdu :), že bych MwC při takovéto rychlosti "vysílal" celých 5 let! :) To samozřejmě nejni úplně nejlepší volba. Epizody se budou objevovat tak různě - nestanovil jsem si přesné dny, kdy budou vycházet - to víte, ono připravit jeden díl dá celkem dost práce...

Dnes vám proto nabízím z předstihem epizodu s názvem "Peggy Sue Got Work (108)". OBSAH: Peggy se může zbláznit z toho, že Dallas a Barbara jedou v televizi zároveň, takže může vidět buď to či ono. Proto si připraví bezva plán na koupi videa (aby na to Al zabral), jenže jí to pokazí Marcy. Marcy a Steve rozhodnou :), že by měla jít Peggy do práce. Marcy se toho hned z velkou vášní chytne a sežene Peg místo v hodinářství. Zatímco Peggy těžce pracuje, Kel a Bud doma trpí - Al jim vaří každý den vločky, což samozřejmě není to nejlepší jídlo :). Peggy se taky v práci moc nelíbí - z tikajících hodin už málem šílí (dokonce hodí Alovy hodinky do sklenice s vodou :). Při finální scéně děti přemlouvají Peg, aby už nechodila do práce, protože i ty její blafy co vaří jsou lepší než Alovy vločky :). Peggy tedy souhlasí - co ona by pro své děti neudělala! :o) A video se koupí později, hlavně že už nemusí pracovat...

Ještě bych vás rád poprosil o jednu maličkost - dejte mi hlas v soutěži o Zlatou zmiji (viz ikona vpravo nahoře). Uděláte mi tím velkou radost :), tak neváhejte! Vůbec vás nechci nějak ovlivňovat, ale takových 10 bodů si myslím zasloužím :o).

Ooops - už je neděle! :) |11.06.2000 - 17:00|
Tento týden je nová aktualizace až dnes. Má to dva důvody - zaprvé mě zlobilo video :( a zadruhé jsem hrál NFS5... :o) Ale dočkali jste se - dnes je tu epizoda s názvem "Whose Room Is It Anyway (106)". OBSAH: Je tu konec měsíce - platí se daně a někomu stát vrátí přeplatek - Al samozřejmě mezi těmito šťastnými lidmi není :). Steve a Marcy ale ano. Zvažují, jak s těmi penězi naloží. Bundovi se do toho jako obvykle vloží - Peggy radí Marcy, že určitě nejlepší je přistavit tělocvičnu; Al zase nutí Stevovi místnost s kulečníkem :). Nakonec se Rhoadesovi sami rozhodnou pro univerzální místnost, kam budou prchat před nudou obýváku! :o) Nyní již stačí, aby Bundovi podepsali smlouvu, že souhlasí se stavěním blízko jejich pozemku... Ovšem když není tělocvična ani kulečník - pročpak by to dělali! :)

Od tohoto týdne hledejte všechny novinky ohledně seriálu Jesse na této stránce. Pokud vás zajímá pouze Jesse - zabookmarkujte si adresu http://www.bundastranky.cz/jesse/novinky.shtml. Všechny stránky o Jesse prošly mírnou úpravou a nyní se již dají pročítat i bez přímé podpory BS menu. Doufám, že se na mě nebudete zlobit, ale po dobu vysílání Jesse na tv n@va se budu více věnovat tomuto seriálu. Jediné, co zůstane beze změny, je jedna kompletní epizoda týdně! Stay tuned! :)

#105 |03.06.2000 - 20:35|
n@va - pondělí 19.6.
0.15
Jesse (9/22)
n@va - úterý 20.6.
0.10
Jesse (10/22)
n@va - středa 21.6.
0.15
Jesse (11/22)
n@va - čtvrtek 22.6.
0.35
Jesse (12/22)
Jako každý týden vám předkládám vysílací časy seriálu Jesse na dva týdny dopředu. Pozornější čtenáři si jistě povšimli, že se časy v minulých updatech vždy kapánek posunou. To se jistě stane i s těmito, které vidíte dnes. Tv n@va totiž vydává nejdřív tzv. "předběžný program" a teprve o týden později je již k dispozici tzv. "definitivní program", kde jsou již přesné vysílací časy a ty právě můžete vidět v minulých aktualizacích. Mno to já jen tak na vysvětlenou, abyste věděli, že ty dnešní aktuální data ještě nejsou tak úplně směrodatná... :) (obvykle platí rovnice "stávající čas + 20 minut = výsledek" :)

Ještě vám raději připomenu, ať se toto pondělí určitě nezapomenete dívat na pilotní epizodu seriálu Jesse, která začíná v opravdu geniální čas - 1:05! :( Připomínám, že Jesse je na hony vzdálená MwC a VŮBEC se mu nepodobá! Seriál se bude líbit hlavně těm, kdo mají rádi Friends a jim podobné seriály.

Dnes je pro vás přichystaná epizoda s názvem "Have You Driven A Ford Lately (105)". Al se Stevem si koupí za babku Forda Mustanga, krásně ho opraví a starají se o něj (o své ženy pak samozřejmě méně, tj. vůbec :), aby pak ke své velké smůle zjistili, že Mustang je vlastně kradený a už ho nikdy neuvidí... :) u soudu) Jinak "Pilota (101)" vám tady ještě týden nechám. Za prvé vás mám rád :) a taky z toho důvodu, že minulý týden BS celkem často nefungovaly, tak ať si ho stihnout stáhnout i ti úplně poslední. A navíc už od příštího týdne začne fungovat mirror, takže... :)

#104 |27.05.2000 - 21:35|
n@va - pondělí 12.6.
1.10
Jesse (5/22)
n@va - úterý 13.6.
0.15
Jesse (6/22)
n@va - středa 14.6.
0.45
Jesse (7/22)
n@va - čtvrtek 15.6.
0.35
Jesse (8/22)
Dnešní kompletní epizoda se jmenuje "But I Didn't Shoot The Deputy (104)" [8MB] (povšimněte si menší velikosti... :). Je o tom, jak si Marcy se Stevem koupí hlídacího psa a Al jim ho pak zastřelí :). Podle mého se jedná o jednu z nejlepších epizod první série, takže neváhejte a stahujte! :) btw - příští týden už budu muset nemilosrdně smazat první epizodu "Pilot (101)", protože se mi zatím neozval nikdo s nabídkou o umístění mých souborů na svém serveru! :( To opravdu nikdo nemáte ani trochu místa??

Pokud se podíváte na novou programovou Jesse-tabulku, tak můžete vidět jisté zlepšení vysílacích časů od 12.6. do 15.6. oproti premiérovému týdnu (viz minulá aktualizace...). Možná jsem už taky pochopil, proč se Jesse vysílá tak pozdě, ale je to jen moje domněnka. Takže - tv n@va dostala od ČNTS na poslední chvíli vysílací práva, která končí někdy v prosinci 2000 a prostě "musela" Jesse ihned odvysílat. Bohužel nenašli vhodný čas, protože ten se na poslední chvíli hledá dost špatně :) a tak to jednoduše hodili na "konec vysílání"... :( Jak se tedy zdá, za všechno může ono odtrhnutí tv n@vy od ČNTS, které se odehrálo někdy před rokem. Samozřejmě to může být zcela něčím jiným - třeba naprostou blbostí lidí, kteří dávají dohromady strukturu programu :) (např. konkrétně paní Vokurkové, jak jsem se dnes dozvěděl ve Volejte Řediteli - takže ji společně zdravíme a srdečně nenávidíme! :o)

Pár lidí mi psalo (díky všem), že si nemůžou stáhnout dojemný filmeček "Jesse vs Al" :) z Jesse stránky. Proto jsem onen filmeček hodil na náš server. Ony externí linky jsou pěkné mršky - nikdy nevíte, kdy to tam smažou nebo přesunou! :) Na Jesse stránce jsem ještě vyměnil "Jesse znělku" za mnohem kvalitnější, takže pokud máte zájem - stahujte! Také pokud vás zajímá obsah prvních osmi epizod - najdete je tam...

A historie se opakuje! :( |19.05.2000 - 22:05|
n@va - pondělí 5.6.
1.05
Jesse (1/22)
 
Rozvedená Christina Applegate to nemá jednoduché! Chce prožít novou lásku, ale mluví jí do toho všichni: bývalý manžel, tatínek a hlavně kamarádi! Americký sitcom (1998) [PREMIÉRA]
n@va - úterý 6.6.
0.50
Jesse (2/22)
n@va - středa 7.6.
1.20
Jesse (3/22)
n@va - čtvrtek 8.6.
1.10
Jesse (4/22)
Tak jsem doufal, že vám dnes budu moci oznámit radostnou zprávu, ale bohužel se tak opět nestane! :( Schválně hádejte, v kolik hodin se bude seriál Jesse vysílat? Odpoledne? Nikoliv! K večeru? Ani náhodou! Pilotní díl, který se vysílá v pondělí 5. června, má naprosto nepochopitelný čas - 1:05!!! :( Další dny si prohlédněte ve vedlejší tabulce a udělejte si obrázek sami. Já už opravdu nevím, co si o tom mám myslet. Jedno ale vím jistě - tv n@va je odporná banda tupců a ignorantů! Našel bych samozřejmě i horší slova, ale nechci být vulgární!

Pojďme se schválně podívat, v jakém čase se Jesse vysílala na konkurenčních televizích. NBC - čtvrtek 20:30, Pro7 - sobota 14:40, Markíza - každý den v 19:30, tak proč se sakra na n@vě vysílá tak pozdě??? Opravdu nechápu, jakou diváckou skupinou chce ta Železného banda oslovit! Vy snad ano? Jesse je určena pro mladé, ale ti v tuhle dobu už musí spát, protože musí ráno vstávat do školy. Prostě se opakuje ten samý naprostý nesmysl, jako u Ženatého se závazky! Asi budu vraždit... :( Jak by nám bylo krásně, kdyby Jesse koupila ČT - to by se na 100% vysílala v úterý 18.35 stejně jako Friends nebo Mad About You... Přemlouvat IronMana by asi nemělo smysl, protože než by na to přistoupil, Jesse by už dávno skončila. Takže mi jen zbývá dodat, abyste si přichystali svá videa a nahrávali - jinak to asi vážně nepůjde! :(

Jestli si vzpomínáte, tak v jedné z předešlých aktualizací jsem vám říkal, že Katey Sagal [PEGGY] bude hrát v novém sitcomu Tucker. Toto pondělí televize NBC hodila na svůj web tzv. Fall Preview 2000-2001, tj. skladbu svého podzimního programu. Zde poprvé, kromě oficiálního prohlášení o zrušených sitcomech (Jesse, Veronica, atd.), uvedla první cenné informace o nových seriálech a pořadech, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani Tucker.

Mno a jako každý týden vám nabízím jednu kompletní MwC epizodu! Dnes se jmenuje Sixteen years and what do you get (103).

Jesse na tv n@va!!! |17.05.2000 - 17:15|
Ano - konečně jsme se dočkali! Televize n@va konečně uvede americký seriál Jesse, kde hraje hlavní roli Christina Applegate [KELLY]. Premiéra by měla začít v pondělí 5. června 2000. Vysílací čas mi zatím není znám, ale během několika málo dní bych měl poznat pravdu! :) Rozhodně vy, čtenáři Bunda Stránek, budete první, kdo se ho dozví! :) Mimochodem - uvedení tohoto seriálu mě přivádí na zajímavé myšlenky. Pokud to nevíte, tak práva na Jesse měla původně ČNTS! Vlastnila je od prosince 1998 a skončit mají v prosinci 2000, takže už bylo vážně na čase, aby je někdo využil! Takže nejspíš zvolili tu nejlepší možnost a tyto práva odprodali n@vě! ČNTS také vlastní (nebo alespoň vlastnila...) práva na MwC, takže je dost dobře možné, že s nimi naloží stejně - uvidíme!

Pokud se o Jesse chcete dozvědět více, odkazuji vás na můj starší článek Jesse - 1. sezóna, kde je základní popis toho, co by se od začátku června mělo objevit na našich obrazovkách. No a pokud chcete vědět, "co bude dál" :), čtěte můj druhý a zároveň poslední článek Jesse - 2. sezóna, kde je popis druhé, a jak již jistě víte z mé minulé aktualizace, poslední sezóny... :(

Myslím, že je již na čase uzavřít moje hlasování o nejoblíbenější postavu MwC. Tato otázka je už víc jak rok stará :), takže je vážně na čase vyměnit ji za jinou. Jak to tedy dopadlo? Suverénně na celé čáře vyhrál Al Bunda se 125 hlasy následovaný Kelly, která jich od vás dostala 35. Je zajímavé, že nikdo nemá rád Steva Rhoadese! :o) Konečný graf si můžete prohlédnout zde nebo na stránce Starší Bunda Hlasování, kde najdete i jednotlivé komentáře hlasujících...

125 (AL BUNDA)
35 (KELLY BUNDOVÁ)
15 (BUD BUNDA)
8 (JEFFERSON D'ARCY)
7 (PEGGY BUNDOVÁ)
6 (členové NO MA'AM)
4 (BUCK & LUCKY)
3 (MARCY D'ARCY)
2 (GRIFF)
0 (STEVE RHOADES)

nyní k nové otázce a taky k novému způsobu hlasování! :) Nynější "e-mailová" verze mě již delší dobu nevyhovuje, protože hlasuje čím dál tím víc lidí a uznejte sami, že doplňovat několikrát denně desítku hlasů opravdu není to pravé ořechové :). Proto jsem požádal Jeníka, aby mi neprogramoval zbrusu nové hlasovátko v PHP3. Zvládl to za jediný den (!?), což je přímo neuvěřitelné! :) Jeníku vážně díky! Sice to ještě není úplně dokonalé - chybí tomu pár věcí, které jsem chtěl, ale ty můžou klidně počkat. Nyní již k nové otázce - zajímá mne toto: Stahujete si kompletní epizody z mých stránek? Odpovídejte prosím pravdivě - výsledek mě vážně zajímá!

Zrušili Jesse! :( |15.05.2000 - 20:15|
Tak jsem to v jednom z mých minulých updatů trochu zakřikl. Seriál Jesse, ve kterém hrála hlavní roli Christina Applegate, byl minulý týden po dvou úspěšných (!) sezónách zrušen. Trochu mi uniká důvod, protože Jesse se v USA opravdu držela ve dvacítce nejsledovanějších seriálů! Američani se už evidentně neřídí sledovaností, ale něčím úplně jiným - kdo by mi dokázal říct čím, může mi to napsat! :) Poslední epizoda se bude vysílat na americké televizní stanici NBC 25. května 2000 a jmenuje se First Blood (spíš by se hodilo "Last Blood" :). Co dodat? Snad jen, že rok 2000 je vůbec ve znamení rušení téměř všech skvělých seriálů, jen se koukněte sami na TENHLE SEZNAM! Doporučuju si předem sednout! Na závěr bych sem ještě rád dal Christininu "závěrečnou řeč":

» I just wanted to let you all know that "Jesse" has been cancelled. For those of you who liked the show, I thank you for your support the last two years. For those of you that didn't, then you must be thrilled :). Either way I thank all of you. God bless. «

» Ráda bych vám všem sdělila, že "Jesse" byla zrušena. Všem, kteří měli tento seriál rádi, bych chtěla moc poděkovat za podporu, kterou mi dávali poslední dva roky. A komu se seriál nelíbil, musí být jistě nadšen :). Každopádně vám chci všem poděkovat. Bůh vám pomáhej. «

Christina Applegate

Myslím, že to řekla moc pěkně, co říkáte? :) Ale mohla nám taky vysvětlit, proč k tomu zrušení vlastně došlo! Snad se to někdy dozvíme. Teď ji jen přejme, ať si najde nějakou pěknou roli, která ji sedne stejně dobře, jako role Jesse.

Dnes bude celá aktualizace věnována Christině. Pro vaše chlípná očka jsem totiž připravil rovnou dvě velké galerie s touto krásnou herečkou. Obě galerie jsou udělány trochu jiným způsobem, než ty předešlé. Zaprvé je v každé 2x víc fotek a zadruhé se vám fotografie budou otvírat automaticky do nového okna - vypadá to líp a myslím, že je to i přehlednější! Teď už snad zbývá dodat jen ty dva odkazy :) - Galerie 4 a Galerie 5. Nejlepší je imho třetí čb fotka z 5. galerie! :o)

#102 |12.05.2000 - 21:30|
Z mnoha e-mailů jsem pochopil, že se vám moje internetová repríza líbí, a to tak, že velmi! Pište mi dál - dobře se to čte! :o) Jak jsem minule několika málo lidem na našem pravidelném Bundím srazu slíbil, dnes vypouštím do éteru epizodu s názvem Thinnergy (102) [12.1MB]. Rád bych vás předem upozornil na horší kvalitu zvuku! Není to tak hrozné, ale na kvalitě se podepsalo to, že jde o nahrávku z již druhé kopie... Příště už můžete očekávat opět moji obvyklou "normální" kvalitu! :)

Jak jste si možná již všimli, provedl jsem pár změn. Moje malá televizka v levém horním framu vás vždy upozorní, jaká epizoda se tento týden vysílá. Když klinete doprostřed obrazovky, tak... ale víte co? Vyzkoušejte si to sami! :) Pak tu máme nahoře ustálenou upoutávku na náš pravidelný Bundí sraz, který pořádáme s naší spřátelenou Českou Bundologií! :) Když už se tady o ní zmiňuji, Luke mi slíbil :), že se bude snažit přepisovat u mě vysílané epizody! Co to znamená? Že po pár dnech si na ČB zajděte, hledejte tam českou verzi scénáře té dané epizody a přesvědčete se, že mi nelhal! :o)

Dnes tady moc novinek nenajdete, tak bych vás rád všechny, kteří stále nechápete pravidla amerického fotbalu stejně jako já :o), upozornil, že v novém čísle časopisu ABC byl tenhle sport docela pěkně popsán... a i já jsem to konečně pochopil! :o) Čekal jsem v něm aspoň nějakou malilililnkatou narážku na Ala Bundu, ale bohužel jsem se nedočkal - holt autor to pojal moc vážně... anebo že by už moje "profesionální deformace" byla tak velká? :)

Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/