Starší novinky
Od: 07-07-2000 do 19-12-2000

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!

Vánoční dárečky :) |19.12.2000 - 17:45|
Máme tu Vánoce, tak proč bych vám neudělal radost! :) Dnes vám tedy nabídnu rovnou dvě kompletní epizody naráz, ať máte o Vánocích co stahovat a sledovat! Jde o skvělou dvojepizodku s názvem Děvčata se chtějí bavit (206 & 207). Al a Steve okukují opravářčinu prdelku. Brzy to zjistí Marcy, která se kvůli tomu na Steva naštve a na truc se odchází bavit s Peggy a jejími kamarádkami do pánského striptýzu. Ovšem stane se něco hrozného - na konci prvního dílu spadne Marcy její snubní prsten "omylem" :) do kalhot striptéra Zorra. V další epizodě se vše hezky po bundovsku vyřeší...

Jako další vánoční dáreček ode mne dostáváte novou Bundagalerii s pořadovým číslem 3. Je plná celkem raritních společných fotek, které jsem nedávno objevil kdesi na netu - tak si je užijte! :)

Asi před měsícem vyšel v "kultovním" ;o) časopisu Tina jeden z dalších tuctových článků o Christině Applegate. Je opět velmi originálně ;o) nazván CA nesnáší vtipy o blondýnkách a opět tam nenajdete nic nového. Ovšem čím mě totálně uzemnili - místo její fotografie tam dali fotku Christiny Aguilery!! :)) To raději nechávám bez komentáře...

A poslední věc - přestal mi fungovat můj starý e-mail, takže pokud mi někdo psal a diví se, že mu neodpovídám, bude to tím... :) Proto radím - zkuste tento nový...

Rozhovor & novinky |24.11.2000 - 18:00|
Jak jsem vám minule slíbil, přináším rozhovor s Marcelou Rojíčkovou! Kromě otázek a odpovědí tam najdete také pár nových fotek a vlastnoruční pozdrav všem čtenářům BS! Za všechno opět vděčím externistovi Pavlovi, který Marcelu exkluzivně pro BS vyzpovídal - díky! Ohledně dabingu tu mám ještě tři nové fotografie Pavly Vojáčkové...

"Zrozen k chůzi (208)" - tak zní název dnešní epizody. Alovi propadne řidičák a proto si ho musí udělat znovu. Navíc spolu s Kelly, která si ho dělá taky. Bohužel k jeho velkému štěstí Kelly zkoušku udělá, on ne. Do práce proto musí jezdit na kole :). Al si také chce vsadit na jednoho koně, který je jasný vítěz. Jenže vše závisí na jeho milované rodince - kdo ho na ty dostihy odveze... :)

Jinak se našel další hodný člověk, který mi na svém serveru poskytnul místo pro kompletní epizody! Ode dneška tedy funguje další mirror na adrese bunda.3zscv.cz. Dobrou zprávou je, že podporuje funkci resume, je rychlejší a nemá žádné omezení narozdíl od toho prvního! :)

Dále přináším další malé info o MwC na TV3 (viz minulý update). Sice nejde o žádné přesné informace, ale aspoň něco:

Koupíte všech 261 epizod nebo třeba jen část jako to kdysi udělali na VTV?

Pokusíme se koupit všechny díly, uvidíme, zda budou k dispozici.

TV3


Doufejme, že budou! :)

Zajímavost o Edu O'Neillovi mi poslal Milan Bareš - díky. Ed, pokud to nevíte, se učí bojovému umění zvanému Brazilian Jiu-Jitsu. Na stránce najdete podrobnější info a jednu zajímavou fotografii! :)

Ed O'Neill Teď nějaké novinky o hercích z MwC: Ed O'Neill [AL] se brzy objeví v novém kriminálním seriálu televize CBS "Big Apple". Ed bude hrát tvrdého policejního detektiva původem z Irska, který je na jednom z nejvyšších postů NYPD (New York Police Department). Jak tedy již asi tušíte, celý seriál se bude natáčet i probíhat v New Yorku. Hlavní děj je kladen na spolupráci mezi NYPD a FBI. Ed bude hrát za NYPD a herec Titus Welliver za FBI - prostě taková mírně nesehraná dvojka :). Smlouva je zatím podepsána na 13 epizod a pokud bude seriál úspěšný, čeká ho příští rok celá kompletní série. Pro Eda není role detektiva nic nového. Před časem jste ho mohli vidět ve velmi podobné roli ve filmu Sběratel kostí. btw - držte Edovi palce, ať má seriál dobrou sledovanost a nedopadne jak před měsícem Katey Sagal s jejím sitcomem Tucker...

Christina Apllegate Další šťastnou majitelkou nové role :) je Christina Applegate [KELLY]. Zahraje si po boku Cameron Diaz ve filmu "The Sweetest Thing". Cameron zde bude hrát barovou tanečnici a Christina její nejlepší přítelkyni. Film je zhruba o tom, jak pro sebe hledají ty pravé, ale moc se jim to nedaří. Režie se ujme Roger Kumble, který je známý hlavně díky svým "Velmi nebezpečným známostem" (Cruel Intentions), což je rozhodně zajímavý filmeček :).

MwC na TV3! |03.11.2000 - 21:00|
Tuším před 14-ti dny jsem poslal jen tak zkusmo e-mail do televize TV3 s dotazem, který snad zajímá každého v naší republice :) - kdy nám už sakra pustí toho Ženatého :o) a ejhle - tohle mi nedávno přišlo:

Vážený pane,
děkujeme Vám za Váš dotaz ohledně programu na TV3, těší nás Váš zájem.

V současné době Vám můžeme poskytnout informaci, že o zakoupení práv k tomuto seriálu jednáme s distributorem. Uvažujeme o zařazeni tohoto seriálu do vysíláni v příštím roce.

S pozdravem
TV3


Hodně dobrá zpráva, co říkáte? Poslal jsem jim ještě pár doplňujících otázek, tak doufám, že mi na ně taky brzy odpoví. Teď už nám nezbývá nic jiného, než čekat kdy to v tom příštím roce vlastně bude... :) Zatím vychutnávejte internetovou reprízu tady na BS a u Luka na jeho České Bundyologii!

Nyní pozor :) - jak jste si mohli již před časem přečíst v mém Guestbooku, externista Pavel se vydal po horké stopě Marcely Rojíčkové [dabing - KELLY] a odhalil spoustu zajímavého materiálu, který vám nyní díky němu Bunda Stránky exkluzivně přinášejí! Najdete zde její fotografie, kompletní biografii a příště se těšte i na skvělý ROZHOVOR!

Katey Sagal Po dobrých zprávách musí zákonitě přijít alespoň jedna špatná - týká se nového sitcomu Tucker, o kterém jsem vám přinesl informace v minulé aktualizaci. Bohužel díky velmi malé sledovanosti a drsné kritice v tisku, byl po čtyřech odvysílaných epizodách zrušen! :( Jde tak o úplně první zrušený seriál v tomto roce. Zajímavostí ale je, že televize NBC vydá teď k 1. prosinci speciální CD nazvané "NBC Celebrity Christmas", kde budou zpívat hlavní představitelé seriálů NBC (ER, 3rd Rock From the Sun, Frasier...) jejich oblíbené vánoční melodie. A na Tuckera se taky ještě dostalo, přesněji na Katey Sagal, která si tam zazpívá písničku "Have Yourself a Merry Little Christmas". Na CDčku budou také exkluzivní videa, kde herci mluví o svých seriálových rolích. Doufám, že si to CD někdo koupí a ty filmečky hodí rychle na internet! :)

"Pro koho ty zvony zvoní (205)" - tak se jmenuje nová epizoda MwC. Do Bundovic ulice namontují nové lampy, které ovšem musí nic netušící Al zaplatit. To by ještě unesl - kdyby mu ale v noci, v jedinou dobu kdy je šťastný, nesvítily přímo do xichtu! :) K tomu přidejte hodně tučný účet za telefon, který mu láskyplně darovala Peggy :o) a máme tu zase jeden klasický příběh ze života prodavače bot!

Když už jsme u těch kompletních epizod, v poslední době se množí e-maily a dotazy v Guestbooku, jestli bych je nemohl "vysílat" v kvalitnější podobě. Odpověď zní - NE! Důvod je asi jasný - po 56-tce modemu prostě větší soubory na net nedostanu... A komu se to nelíbí, má smůlu nebo ještě tuhle možnost! :)

Al milionářem? :) |23.10.2000 - 18:00|
Dnes pokračujeme v internetovém vysílání epizodou "Kdybych byl bohatý (204)". Steve potřebuje vyzvednout z práce, protože Marcy jde zařizovat další svatbu své matky :). Al jde tedy po práci do Stevovy banky, kde ale rychle mizí v trezoru :). Začnou si tam se Stevem hrát s penězi, ale po nějaké době se vzpamatují (hlavně Steve) a raději odcházejí. Druhý den ovšem Steve vtrhne do Bundovic domu s tím, že jim v bance záhadně zmizel jeden milion dolarů a samozřejmě z toho podezřívá Ala. Ukradl to vážně Al nebo se Steve jen zmýlil? Stáhněte si epizodu a uvidíte sami! :)

Na začátku října měl v USA premiéru nový sitcom - Tucker, kde jednu z hlavních rolí hraje Katey Sagal [PEGGY]. Většina televizních kritiků pilotní epizodu dost zkritizovala (čtěte například TADY, TADY nebo TADY), hlavně kvůli dost velké podobnosti s již dávno úspěšně běžícím seriálem "Malcolm In The Middle" (kterého bychom se měli dočkat již v příštím roce na obrazovce tv n@va). Takže jak vidno, nejde o žádné originální dílko jako v případě MwC, ale třeba se z něj časem vyklube dobrý sitcom. Tedy pokud mu to producenti a sledovanost dovolí... :) Vy si zatím můžete nastudovat základní informace, které jsem pro vás připravil a udělat si svůj vlastní předběžný názor.

Chybička se vloudila :) - asi před týdnem jsem reinstaloval systém a nepodařilo se mi zcela obnovit mou e-mailovou databázi. Všechny, kteří nedostali své pravidelné E-mailové novinky, bych rád poprosil, aby obětovali několik sekund svého času a přihlásili se znovu - děkuji a omlouvám se - už se to nestane! :)

Poppy's II. |05.10.2000 - 17:30|
Po minulé epizodě na pokračování tu máme její dokončení - "Poppy's By The Tree - 2.díl (203)". Bundovi jsou v jejich útulném pokoji napadeni oním vraždícím maniakem. Podaří se jim utéct, ale později maniak unese Peggy a Al se rozhodne tvrdě zakročit... :) Určitě si tuto epizodu stáhněte - vážně stoji za to!

V druhé sérii animovaného seriálu Futurama byla parodie na MwC! Na stránce najdete 8 obrázků, které mi grabnul Kotwak - díky!

Christina Apllegate Teď nějaké novinky o hercích - Christina Applegate [KELLY] bude hrát v novém pohádkovém filmu "Prince Charming" (Kouzelný princ). Příběh je asi takový, že princ John (Sean Maguire) a jeho pobočník Rodney (Martin Short) jsou zakleti v žáby. Jediný způsob, jak je zbavit prokletí je klasické políbení. Oba dva v podobě žabiček :) jsou náhodně přepraveni do New Yorku, přesněji do Central Parku, kde se princ zamiluje do dívky jménem Kate (Christina). Bohužel ho ale nepolíbí Kate, ale jiná žena. Tu pak musí přesvědčit ke sňatku, aby se zrušila žabí kletba... Dvouhodinový film natáčí stejný producentský tým, který nedávno pracoval na 10th Kingdom, kde zase hrál Ed O'Neill [AL]. Pruducentem je také televizní kabelová společnost Hallmark, na které bychom se mohli dočkat premiéry i u nás v ČR.

Ed O'Neill jako Dick ve filmu Lucky Numbers Dalším hercem z MwC, kterého bychom mohli brzy vidět na filmovém plátně, je Ed O'Neill [AL]. Bude to ve filmu "Lucky Numbers" ("Šťastná čísla" - film zatím nemá český název...), o kterém jsem vás již před časem informoval, ale tenkrát to bylo ještě pod pracovním názvem "Numbers". V hlavní roli uvidíme Johna Travoltu, Lisu Kudrow (Phoebe ze seriálu Přátelé), Tima Rotha, Billa Pullmana a taky samozřejmě Eda :). Podle traileru to vypadá na docela povedenou komedii, takže se určitě máme na co těšit! Pokud vás zajímají podrobnosti, navštivte oficiální stránku (prozatím je zde jen docela vtipná Flash-animace - full version coming soon... :) nebo si stáhněte přímo z BS trailer, který jsem pro vás převedl do ASF [320x240, 1.8MB]. Originál hledejte TADY. Stáhnutí vřele doporučuju, Travolta je vynikající a Eda uvidíte ve třech kraťoulinkých scénách - jednu vidíte na malé fotečce o něco výše. Film má v USA premiéru 27. října a do ČR se dostane až někdy v roce 2001...

Příště se těšte na novinky o seriálu Tucker (v jedné z hlavních rolí Katey Sagal) a samozřejmě na další kompletní epizodu...

Poppy's I. |08.09.2000 - 17:30|
Prázdniny skončily, takže konec flákání a pokračujeme v jízdě! :) Dnes tu máme asi jednu z nejlepších epizod Ženatého se závazky - "Poppy's By The Tree - 1.díl (202)". Bundovi se rozhodnou jet (tedy spíš Al :) do malebného městečka Dumpwater na Floridě, kde budou bydlet v útulném hotýlku "Poppy's u stromu". Ovšem netuší, že zde každých 5 let řádí masový vrah a zabijí nebohé turisty! A tento rok jsou na jeho seznamu právě Bundovi! :) Jak to celé nakonec dopadne se sice dozvíte až v příští epizodě, ale kompletní obsah tohoto dílu si můžete přečíst přímo ZDE.

Víte, že si Christině Applegate nechala obarvit své krásné blonďaté vlasy na čokoládovo-hnědé? Pokud ne, tak si o tom přečtěte malilinkatý článeček s názvem Proměna, který tuto sobotu vyšel v Magazínu Práva! :) Fotka je samozřejmostí... Jinak by mě celkem zajímal váš názor na tuto Christininu změnu - pište do mého Guestbooku, jestli se vám líbí víc jako blondýna nebo jako bruneta. Podle mě jí to víc sedělo s blond vlasy! :)

Před pár týdny :) jsem poslal e-mail do televize Prima s dotazem, jestli nám nehodlají vysílat Ženatého a tohle mi včera přišlo:

Vážený pane,
reagujeme na váš dotaz ohledně vysílání seriálu Ženatý se závazky. Podle vyjádření programového oddělení tento seriál naše stanice v dohledné době vysílat nebude.

Děkujeme za váš zájem, mějte se prima!

Eva Vencefrová
Prima TV


Takže stále nic nového, Prima nic a ČT to samé. Tv n@va ho zatím také vysílat nehodlá - potvrdil mi to tuto sobotu i sám velký Vovka ve Volejte řediteli svojí oblíbenou větou: "Už jsme vysílali 2x, takže zatím nikoliv!" :(. Budeme si holt muset ještě nějakou dobu počkat. Ale na druhou stranu - máte přece internetovou reprízu jak tady na BS, tak i na České Bundyologii, kde to ovšem Luke vysílá stylem 'šup sem šup tam'... :)

Když jsme u toho (ne)vysílání - nemá někdo zájem o tohle? :) Pokud ano, tak mi jednoduše napište, určitě se dohodneme...

PS - nelekejte se bannerů, jen se s nimi snažím vybundovat :) větší návštěvnost a zatím se mi to jak se zdá docela daří. O prázdninách jsem měl průměr asi 60 lidí za den a doufám, že teď s nástupem nového školního roku se návštěvnost ještě zvýší! :)

Druhá série začíná! |30.08.2000 - 17:20|
Tak tu máme po delší době novou aktualizaci :). Dnes začínáme internetovou premiérou druhé série. První epizoda z ní se jmenuje "Rodinné psí problémy (201)". Bundovi mají v plotě díru, kterou se ovšem Alovi nechce vůbec opravovat. Onou dírou ale prchá každý den Buck za svým sexuálním dobrodružstvím :), což se nelíbí nikomu z okolí - všude se rodí jen hloupá štěňata :). Nakonec Buck obtěžká i fenu souseda Pittmena, který to ale nemíní jen tak rychle obejít. Chce, aby Al dal Bucka ihned vykastrovat, jinak na něj podá žalobu... Detailní popis epizody si můžete přečíst přímo ZDE.

Dále se mi konečně podařilo zpracovat materiál k seriálu Jump Street 21, kde v epizodě "I'm Okay, You Need Work" hrála Christina Applegate jednu z hlavních rolí. Na stránce najdete, koho tam hrála, o čem ta epizoda vlastně byla a taky se samozřejmě můžete podívat, jak tam tehdy Christina vypadala prostřednictvím 26 obrázků...

Teď jeden drb z Hollywoodu :) - Katey Sagal, která hrála v MwC Peggy, se po sedmi letech rozvádí se svým manželem Jackem Whitem. Katey, pokud to nevíte, bude nyní od září hrát v novém sitcomu "Tucker". Po premiéře bude určitě k dispozici spousta nových informací, které si určitě nenechám pro sebe.

Jinak včera (29.8.) konečně vyšel časopis CHIP 09/00! Na jeho CD příloze nachází ona speciální edice Bunda Stránek (info viz níže) - doufám, že mi přiláká nové čtenáře! :)

Poslední epizoda! |09.08.2000 - 17:35|
Cože? Nebojte - jen poslední epizoda 1. série! :) Nese název "Johnny Be Gone (113)". Al s Peggy se chystají naposledy navštívit restauraci "Johnny Be Good", jenže se jim do toho všichni pletou, takže není vůbec jisté, zda se tam vůbec dostanou. Jak to celé nakonec dopadne si můžete přečíst přímo ZDE (tuším můj zatím nejdelší popisek :)! No a příště se už můžete těšit na první epizodu ze skvělé druhé série! Která to asi bude si můžete najít na zcela zrekonstruované stránce 2. SÉRIE.

K minulému HLASOVÁNÍ jsem v průběhu minulého týdne přidal ještě jednu otázku a to "Jak často by se měly jednotlivé epizody při repríze vysílat?", takže kdo si jí ještě nevšiml - může zde vyjádřit svůj názor...

Dále jsem kompletně předělal stránku "MwC MPEGy" a přejmenoval ji na Krátká MwC videa a asi tušíte, že MPEGy zmizely a nahradily je videa ve formátu ASF, která jsou jednak mnohem menší a jsou taky ve 2x větším rozlišení! Jinak pokud vám na této stránce nějaká vaše oblíbená MwC scénka chybí, klidně mi o ní napište a já ji tam v nejbližší možné době dám! Hned třeba příští update může být podle vašich vysněných představ! :)

A poslední novinky se týkají sekce České znění. Do článku MwC v českém znění jsem pro ty, kdo neví, jak vypadá Bohdan Tůma, doplnil jeho fotografii a na stránku o Pavlu Zedníčkovi jsem přidal jeho vlastnoruční podpis!

#112 - už je tady! :) |26.07.2000 - 18:15|
Po menším oddychu jsem opět tady! Mnoho z vás mi psalo a ptalo se, kdy už konečně bude další epizoda - dočkali jste se! :) Během mé přestávky se nestalo mnoho nového - snad jen to, že jsem stihnul zkouknul všech 261 epizod Ženatého :) a nemusím snad připomínat, že i když jsem to viděl už asi po x-té - stále je to nářez toho největšího kalibru! :) Opět a zase jsem se utvrdil v tom, že MwC je prostě nejlepší!

Dále jsem "musel" nedobrovolně :) vytvořit speciální verzi Bunda Stránek pro CD přílohu časopisu CHIP. Mé stránky by se měly objevit v čísle 9/00, které vyjde někdy kolem 27. srpna. Oproti on-line verzi se liší pouze tím, že tam je jen +/- 50% veškerých článku & informací a nula procent alk... tedy multimédií :). Pro pravidelného čtenáře tedy nic nového.

Dnes jsem taky vyhodnotil hlasování ohledně seriálu Jesse, protože už dávno skončil :). Tak jak to tedy dopadlo?

Sledujete seriál Jesse?
23 - Nesleduju!
14 - Jasně!
13 - Občas...
7 - Ano, ale jen kvůli Christině

Líbí se vám seriál Jesse?
11 - Že váháš!
9 - Vůbec!
8 - Mohl být lepší...
7 - Opět jen díky Christině :)

Výsledek jsem celkem čekal. Jesse je opravdu úplně někde jinde, než MwC a moji čtenáři jsou zvyklí na mnohem kvalitnější humor, než byl prezentován v Jesse! :) Kdyby BS byly třeba o Friends (díky bohu nejsou :o), tak by hlasování dopadlo úplně jinak... A máme tu nové otázky: "Na jaké televizi byste nejradějí viděli reprízu Ženatého se závazky?" a "A jaký vysílací čas by vám u reprízy nejlépe vyhovoval?". Ta první je již trochu starší, ale stále aktuální a teď navíc konečně automatická, takže již žádné složité hlasování pomocí e-mailů! :) Tak HLASUJTE!

A na co všichni netrpělivě čekáte? Že by na další kompletní epizodu? :o) Je tu a dnes se jmenuje "Nightmare On Al's Street (112)". Marcy neposlechne dobrou radu Ala a proto se jí o něm v noci zdá. Steva to štve, protože když jen TROCHU pomyslí na sex, Marcy se hned udělá HODNĚ špatně... z Ala! :) No a jak to dopadne si jako obvykle můžete přečíst TADY nebo se na to mrkněte!

Brzdíme... :) |07.07.2000 - 19:30|
Tak jsme se s Lukem rozhodli, že teď přes prázdniny mírně přibrzdíme, protože je léto a nikdo z nás nehodlá pořád sedět u počítače a makat na nových updatech :). Takže moji milí zlatí - ode dneška do konce prázdnin budou aktualizace tak 1x za 10 dnů nebo tak nějak... Doufám, že mě chápete. No a pokud nám chcete něco (ne)pěkného říct :), stavte se v sobotu na náš pravidelný Bundí sraz na serveru Xchat, kde se nás můžete ptát (téměř :) na všechno...

No omluva by byla za mnou :), takže co teď. Samozřejmě na vás jako obvykle čeká jedna kompletní epizoda ke stažení - dnes se jmenuje "Where's The Boss (111)". Al se dozví, že jeho šéf Gary havaroval s letadlem a prý se zabil. Rozhodne se mu tedy poslat velkou kytici, jakože ho měl rád a očekává, že mu touto starostí zvýší plat nebo že ho dokonce povýší. Ovšem Al se záhy dozvídá, že Gary není mrtvý a... Podrobný popis jako obvykle hledejte přímo zde. No a za nějaký týden a nějaké ty drobné zase "au revolver"! :o)

Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/