Starší novinky
Od: 07-01-2001 do 28-11-2001

!! Některé externí odkazy na této stránce již nemusí být funkční !!
MwC od 2. ledna 2002! |28.11.2001|
Prima Konečně je rozhodnuto! Ženatý se závazky se na TV Prima objeví od 2. ledna 2002 ve skvělém vysílacím čase kolem 22:00! V tomto čase poběží 4x týdně od pondělí do čtvrtku. Také vás jistě potěší fakt, že Prima má celkem 3 vysílací práva, takže kromě "premiéry" uvidíme ještě 2 reprízy! Pokud Prima zachová po celou dobu vysílání stejnou periodicitu, čeká nás během víc jak tří let 786 epizod :). A pokud se podíváte na výsledky Hlasování, zjistíte, že přesně co jste si odhlasovali, to také máte! Lépe to snad ani nemohlo dopadnout. Konečně tedy bude platit ten jejich slogan "Každý den je něco prima" :).

Nyní nám nezbývá nic jiného, než rychle přečkat nudné Vánoce, v bundí náladě oslavit Silvestra, poté se vzpamatovat z kocoviny a ve středu kolem 22. hodiny se pohodlně usadit do křesílka, zapnout Primu a po téměř 3 letech opět sledovat příběhy Ala Bundy, toho času prodavače dámských botek! :)

MwC od ledna 2002! |09.11.2001|
Prima Dnes mám pro vás velice potěšující zprávu. Před chvílí jsem se dozvěděl od mého důvěryhodného zdroje (ještě jednou díky!), že se Ženatý se závazky na televizi Prima objeví počátkem ledna 2002! O vysílacím čase se zatím rozhoduje, takže prozatím není znám. Ale jakmile budu vědět víc, budete samozřejmě první, kdo se to dozví. Jinak už jistě víte, co si přát k Vánocům - balík těch nejkvalitnějších videokazet...

Informace a fotky ze svatby |24.10.2001|
Christina Apllegate ve svatebních šatech Jak jste si mohli přečíst níže, Christina Applegate se v sobotu 20. října 2001 provdala za herce Jonathona Schaeche (chodili spolu od ledna 1998). Svatba se konala nedaleko pouště v předměstí kalifornského města Palm Springs. Obřad, na který Christina pozvala rodinu a své nejbližší přátele, proběhl celý pod širým nebem. Jestli byl mezi přáteli také někdo z Ženatého se mi bohužel nepodařilo zjistit. Podle mě tam určitě někdo byl, protože jak s Edem, tak třeba i s Davidem si byli dost blízcí. Pokud vás zajímá, co měla Christinka na sobě, tak se mrkněte na fotky okolo. Kvalitní jsem zatím nikde nenašel :(, tak se zatím podívejte na jednu malou a 2 grabnuté z televize. Kdyby to někoho zajímalo (jakože asi ne že :), tak její svatební šaty byly značky Reem Acra a Jonathon měl na sobě oblek od Hugo Bosse. Zatím se neví, kdy a kde spolu čerství novomanželé stráví líbánky. Zřejmě se to dozvíme až po nich nebo vůbec :).
Christina a Jonathon
Christina a Jonathon


Christina Applegate se vdává |18.10.2001|
Christina Applegate a Jonathon Schaech Ano čtete správně, Christina Applegate se nám rozhodla vdát a to hned tuhle sobotu 20.10.2001. Samozřejmě, že se nerozhodla ze dne na den, ale na veřejnost se tato radostná zpráva (jak pro koho, že... :) dostala teprve včera. A ptáte se, kdo je ten šťastný? Nemusíte chodit daleko - je to její dlouhodobý přítel Jonathon Schaech, se kterým je od dubna minulého roku zasnoubená. Svatba se bude konat v Palm Springs v Californii. Pokud se chcete dozvědět něco o Jonathonovi, tak vězte, že je stejně jako Christina herec, 10. září tohoto roku mu bylo 32 let a jistě mi dívčí čtenářstvo dá za pravdu, že je to velký sympaťák :) - viz foto. A koho zajímají další podrobnosti, ať zabrousí na imdb a jeho další fotografie hledejte tamtéž...

Mimochodem pokud si myslíte, že je to Christinina první svatba, tak se šeredně pletete. Ta první proběhla před lety v Las Vegas, kde si Christina vzala z recese svou nejlepší přítelkyni :). Jak sama říká: "Díky tomu, že jsem známá, chtěla se mnou chodit spousta mužských, aniž by mě opravdu znali. Mnozí si mysleli, že jsem jen pěkná figurína. Právě proto jsem zřejmě měla tolik vztahů, které nevyšly. Byla jsem tehdy z mužských otrávená, a tak i když jsme s přítelkyní obě ženské každým coulem, chtěly jsme ukázat ostatním, že se na chlapy můžeme vykašlat. Vzali jsme se v Las Vegas. Byla to recese, ale se vším všudy. Nechyběly ani prstýnky a rýže." Nyní se zdá, že si našla opravdu toho pravého. Nezbývá mi nic jiného, než jim popřát hodně štěstí a ať jim to vydrží co nejdéle... :)

To by bylo vše o svatbě. Pokud chcete vidět Christinu na obrazovce, tak si nezapomeňte pustit v pátek 26. října (ve 20:00 a poté hned přesně o půlnoci) televizi HALLMARK, která uvede v premiéře pohádkovou komedii "Žabí princ v New Yorku" (Prince Charming) z roku 2001. Christinka zde hraje dívku jménem Kate, do které se zamiluje zakletý princ. To už ale jistě všichni víte, protože jsem to tu psal už nejmíň stokrát. Někdy v listopadu potom čekejte bližší informace a samozřejmě několik povedených grabnutých foteček... :)

Spolutvůrce MwC žaluje Sony |17.10.2001|
Sice takové zprávy (lépe řečeno drby) nemám moc rád, ale tohle mi přišlo docela zajímavé a navíc novinek okolo MwC je jak šafránu :). Spolutvůrce Ženatého se závazky, Michael G. Moye, se soudí se společností Sony Pictures Entertainment. Proč? Společnost mu prý dluží mnohem víc, než 8 miliónů dolarů, které za téměř jedenáctileté vysílání seriálu po celém světě dostal. Pokud jsem to správně pochopil, tak Moye tvrdí, že mu Sony nepodávala veškeré informace o tom, kolik seriál opravdu vydělával. Sony jednali pouze s televizí FOX a Moyeho zřejmě občas obcházeli. Žaloba byla podána 21. září v Los Angeles. Moyeho právnička Jana Steinmann říká, že nechtějí tento případ nijak medializovat, chtějí jen dokázat, že je to pravda :). Společnost Sony se k případu zatím nevyjádřila...

MwC nakonec na Primě! |03.09.2001 - 21:34|
Prima Už si začínám připadat pěkně hloupě, ale díky bohu ne vlastní vinou :). Tentokrát je to snad již pravda. Z jednoho mého dobře informovaného zdroje jsem se před chvílí dozvěděl, že Ženatého se závazky nakonec koupila televize Prima! Kdy přesně se na obrazovkách objeví se zatím neví. Jedná se o natolik čerstvou novinku, že o tom ještě není rozhodnuto. Šušká se však o tom, že vysílání se chystá již na konec tohoto roku a práva jsou koupena hned na několik opakovaní!! Zní to skvěle, ale zatím to berte s nadhledem, jen čas ukáže, co z toho je pravda... :)

Co dodat - ti z vás, kteří si chystali anténu na TV3 a kupovali houfně UPC Direct jsem zřejmě moc nepotěšil :). Já jsem touto zprávou na jedné straně velice příjemně potěšen, protože Prima má narozdíl od TV3 téměř celoplošné pokrytí. Na straně druhé mě ale štve, že Prima má v našem okrese poměrně špatnou kvalitu obrazu a vysílá jen v monu, takže v žádném případě nehrozí skvělé duální vysílání :(.

A když se ohlédneme zpět na kauzu MwC vs TV3, tak do sebe začíná pěkně zapadat. O něco bohatší Prima zřejmě přeplatila majitele práv a ten je TV3 jednoduše neposkytl. Je to sice pěkná sviňárna :), ale díky tomu uvidí reprízu MwC víc lidí a já budu mít větší návštěvnost! :))

S novými poznatky jsem si dovolil vyhodit otázku ohledně TV3 :) a vytvořit tři nové hlasovací otázky, které se týkají jen Primy: V jaké kvalitě přijímáte televizi Prima? -- Jaký vysílací čas by vám na Primě nejlépe vyhovoval? a Jak často by se měly jednotlivé epizody na Primě vysílat? Hlasujte pokud možno hned teď, ať jsou výsledky známy co nejdříve. Sice pochybuju, že by se Prima podle posledních dvou otázek řídila, ale možné je vše... :)

E! dokument o MwC II. |20.08.2001 - 19:45|
MwC: E! True Hollywood Story Jak jsem vás nedávno informoval, tak televize E! točila dokument o Ženatém se závazky. Už je hotový a bude se vysílat v neděli 26. srpna 2001 ve 20:00! Ale jak již asi víte z minula, my v ČR máme samozřejmě smůlu, protože televize E! u nás nevysílá :(. Proto bych rád požádal o pomoc některého čtenáře z USA (podle statistik vás je poměrně hodně :), zda by pro nás dokument negrabnul (nejlépe do DivX). Místa mám na serveru dost, tak se prosím někdo ozvěte aneb please - help us! :)

A ještě si přečtěte upoutávku na pořad, kterou jsem našel na E! webu:

Ženatý se závazky - Premiéra: 26. srpna 2001, 20:00

Pobuřující, divoký a záměrně urážející, to byl Ženatý se závazky. První obrovský hit televize FOX a také základní kámen programu čtvrté celoplošné televize v USA. E! True Hollywood Story vás provede seriálem od začátku až do konce a odhalí některé šokující příběhy o hercích a samotném natáčení. Nalaďte si E! True Hollywood Story a my vám pěkně zpříma povíme vše o jednom z nejdéle běžících sitcomů v televizní historii!

casting news |15.08.2001 - 21:30|
Dnes si opět po delší době povíme něco o nových nebo připravovaných filmech/seriálech, ve kterých se objeví herci z Ženatého se závazky.

Christina Apllegate Začneme jako obvykle u Christiny Applegate [KELLY], která je stále nejčastěji obsazovanou herečkou z MwC. Měli bychom ji již brzy vidět na televizi Hallmark v moderní filmové pohádce Prince Charming, která se točila od října 2000 do jara 2001 v New Yorku a jeho okolí. Christina zde hraje dívku jménem Kate, do které se zamiluje princ proměněný v žabku :). Podle časopisu Satelit by se film měl na Hallmarku objevit již koncem srpna. -- Další film, ve kterém si zahraje nese název A View from the Top, o kterém jsem toho zatím moc nenašel. Natáčení začalo někdy na konci roku 2000 a v hlavních rolích uvidíme Gwyneth Paltrow a Kelly Preston. -- A zatím její poslední film se jmenuje The Sweetest Thing. Natáčet se začal v březnu 2001, hlavní role Cameron Diaz, Thomas Jane, Selma Blair a Parker Posey. Jak je vidět, Christina se po zrušení jejího sitcomu Jesse v květnu 2000 začala věnovat pouze filmovým rolím.

Ed O'Neill Dále by bylo dobré zmínit Eda O'Neilla [AL], který bohužel neměl štěstí s jeho novým kriminálním seriálem Big Apple. Po pěti odvysílaných epizodách (v tu dobu bylo natočeno 7 epizod) byl seriál 31. března zrušen (já vím, říkám vám o tom trošku pozdě, ale přece :). Hlavní chybou byla doba vysílání, protože televize CBS ho nasadila ve stejný čas, kdy konkurenční stanice NBC vysílala Pohotovost (ER) - v tuto dobu nejsledovanější seriál vůbec. No a dopadlo to jak to muselo dopadnout - díky postupně snižující se sledovanosti byl seriál zrušen. Nás alespoň může těšit fakt, že všichni herci měli smlouvy na 13 epizod, které se prostě musejí natočit a někdy odvysílat. Znamená to, že je relativně možné, že tento mini-seriál snad někdy zakoupí i některá z našich televizí... Ještě na závěr si přečtěte, co o své roli Ed řekl: "Jsem rád, že jsem 11 let točil Ženatého se závazky, vydělal tak spoustu peněz a užil si spoustu legrace. Ale jak je všeobecně známo, většina lidí uznává spíše dramatické role než ty komediální a proto jsem tu roli vzal - chtěl jsem dělat a zkusit něco jiného."

Katey Sagal Katey Sagal [PEGGY] by se po minulém neúspěchu Tuckera měla tento podzim objevit v novém sitcomu. V hlavních rolích uvidíme Joshe Malinu, Hanka Azariu (Mad About You, Simpsonovi), Jayne Brook (Chicago Hope) a samozřejmě Katey. Oficiální název zatím není znám. Původní zněl What Are You Thinking?, ale Hank Azaria, který tento seriál také produkuje, ho zamítl a navrhuje silně originální titul "The Hank Azaria Show" :). Děj se točí okolo úspěšného scénáristy komedií, který používá svůj pestrý život jako materiál k psaní scénářů. -- Od 31. srpna můžete vidět na HBO film Domov vašich snů z roku 1999, kde Katey nejdřív dabuje a poté i hraje virtuální domovní program jménem PAT :).

Ted McGinley Ted McGinley [JEFFERSON] nyní hlavně hostuje v různých seriálech (Practice, West Wing), o kterých si tady v ČR můžeme tak akorát nechat zdát :). Kromě toho můžete Teda vidět v nynějším velkofilmu Pearl Harbor v malé roličce majora letectva, kde má asi dvě věty...

Ostatní herci z MwC natočili pro vás celkem nedůležité věci - snad bych mohl zmínit film Killer Bud z tohoto roku, ve kterém ironicky hraje David Faustino [BUD] :). -- David Garrison [STEVE] stále hraje hlavně v divadle na Brodwayi a sem tam si střihne roličku jako host v seriálu - naposledy hostoval v Judging Amy. -- Zbývá Amanda Bearse [MARCY], která, jak už jsem nedávno zmiňoval, v poslední době pouze režíruje a to většinou sitcomy.

A na závěr jsem pro vás připravil novou hlasovací otázku, která je podle mého docela v kurzu - "Chtěli byste, aby byl Ženatý se závazky vydán na DVD?" Pokud alespoň trošku sledujete DVD trh, tak vám jistě neuteklo, že na DVD už jsou pomalu všechny úspěšné seriály. Připomenu třeba Friends, Simpsonovi, Sex ve městě, Akta X, Buffy, Hvězdná Brána a další. Nevidím důvod, proč by se na DVD nemohl objevit právě Ženatý se závazky. Navíc spolu s epizodami se na většině DVD objeví i různé speciality jako "behind the scenes", rozhovory, komentáře k epizodám od samotných tvůrců atd... Když jsem si včera po delší době pročítal mwc news server, tak debaty ohledně DVD značně narůstají. Objevila se tam i neověřená zpráva, že MwC je už v před-produkci, což znamená, že FOX/Columbia už zkoumají trh a něco připravují (zatím to ale není oficiálně potvrzeno). Uvažuje se i o petici a jestli se nepletu, tak právě díky petici byli na DVD vydáni Simpsonovi. Pokud nějaká "oficiální" vznikne, dám vám vědět... Zatím vznikla jedna, ale podle počtu podpisů usuzuji, že o ní zřejmě moc lidí neví... :(

Další e-mail z TV3 |31.07.2001 - 19:45|
Dnes jsem dostal z programového oddělení TV3 odpověď na můj dotaz, který jsem jim posílal 6. ledna 2001 :) - no aspoň že odepsali:

Dobrý den,
před časem jste mi napsali, že hodláte zakoupit seriál Ženatý se závazky. Chci se zeptat, kdy ho zařadíte do vysílání. Děkuji za odpověď.Milý pane Oharku,
s Ženatým se závazky je to problematické. Vypadalo to, že ho začneme vysílat již před časem, zveřejnili jsme to i do programu, poté nám produkce sdělila, že jsou nějaké problémy a vypadalo to, ze ženatého vůbec nedostaneme. Teď to vypadá již pozitivněji a pokud vše vyjde, je možné, že po prázdninách to konečně vyjde.

Držte nám palce, hezkou dovolenou a hodně sluníčka

Vám za TV3
přeje Jana Mourková

Sice opět nejde o uspokojivou odpověď, kde by bylo uvedeno přesné datum (samé pokud, možná a "po prázdninách" se dá také vyložit několika způsoby :), ale aspoň víme, že jednání o seriál pokračuje a je na dobré cestě. Snad tedy v září...

E! dokument o MwC! |11.05.2001 - 19:30|
Před pár dny jsem dostal (jako většina webmasterů MwC stránek po celém světě) velmi zajímavý e-mail od producenta televize E! Scotta Rocketta. Nejsem sice žádný velký překladatel, ale pokusím se vám ho alespoň trochu inteligentně :) převést do češtiny:

Milí fanoušci Ženatého se závazky,

Televize E! Entertainment právě nyní začala pracovat na obsáhlém dvouhodinovém pořadu o kultovním sitcomu televize FOX, o Ženatém se závazky. Pořad bude součástí našeho vysoce sledovaného a kritiky uznávaného seriálu "E! True Hollywood Story" (Pravdivý hollywoodský příběh), který pojednává o věcech, které měly dopad na naši společnost a oblíbenou kulturu. Tento seriál mají možnost vidět lidé ve více jak 30-ti zemích světa.

Budou použity krátké ukázky z Ženatého, scény ze zákulisí (behind the scenes) a jiné archivní materiály jako fotografie, články z novin, časopisů a v neposlední řadě také spousta rozhovorů. Tento seriál si vzal za úkol rozebrat vývoj Ženatého od počátku do jeho konce. Bude také prokládán životními příběhy všech hlavních herců. Nehodláme pouze připomínat nestárnoucí legendu, ale chceme zdůraznit jeho zábavnost, která velmi často narážela na mnohé morální zákony naší společnosti.

Po celém světě hledáme fanouška Ženatého se závazky, který by dokázal smysluplně a bezprostředně hovořit na kameru o svém nejoblíbenějším televizním seriálu, jeho popularitě a mnoha dalších věcech. Oceníme také jakoukoliv podporu a pomoc MwC stránek a fan klubů.

Těším se na brzkou spolupráci.

S pozdravem
Scott Rockett
vedoucí výroby
E! True Hollywood Story


Zajímavé, co říkáte? Jediný problém je v tom, že naše republika bohužel není mezi těmi 30-ti vyvolenými. Budeme se muset spolehnout na naše milé přátele v zámoří :), kteří dokument jistě rádi převedou do nějakého rozumného formátu a umístí jej na internet. Televize E! je v USA hodně oblíbená právě díky takovýmto dokumentům a není se čemu divit...

A pokud se nepletu, tak o MwC už jeden podobný pořad natočili. Nedávno také vysílali "Celebrity Profile" Christiny Applegate, ze kterého mám doma již pár týdnů několik povedených fotografií! Brzy je umístím na BS, nebojte! :)

MwC snad v září 2001 |04.05.2001 - 19:30|
TV3 TV3 sice poprvé s nákupem MwC moc neuspěla :), ale jak se zdá, o seriál stále usiluje. Podle posledních zpráv, které se podařilo získat Lukovi, by se měl Ženatý se závazky objevit na obrazovce TV3 někdy na podzim, pravděpodobně už v září. Takže všichni fandové, kteří ještě TV3 nechytají, by se pomalu měli začít zajímat, jak se k TV3 dostat! :) Jak už jsem tady kdysi říkal, nejlepší a nejrychlejší řešení se mi zdá UPC Direct...

Ještě si nezapomeňte vyzkoušet, jak moc byste se hodili k Christině Applegate! Mě vyšlo 65%, což rozhodně není špatné... :)

DivX;-) a opět ta TV3 |31.03.2001 - 18:30|
Dochází k docela podstatné změně. Ode dneška vám budu nabízet kompletní epizody v kodeku DivX;-). Zlepší se tak nejen kvalita, ale video tak může být ve vyšším rozlišení, konkrétně 192x144, nebude trhané a přitom velikost souboru je stále 8MB. Abyste si epizody mohli přehrát, musíte udělat jedinou věc - nainstalovat si kodek DivX;-). Pokud budete mít ohledně nového formátu nějaké dotazy, pište je buď na můj e-mail nebo do Guestbooku...

Jako první vám v novém formátu nabízím skvělou epizodu Postav lepší past (215), ve které Al hezky po svém loví vychytralou myšku :).

TV3 Dále tu mám zřejmě poslední drb ohledně nevysílání MwC na TV3. Není to nic oficiálního, takže to prosím berte s nadhledem :). Od jednoho mého celkem dobře informovaného známého jsem se dozvěděl, že jim někdo neoficiálně slíbil vysílací práva, oni rozjeli kampaň a nakonec je vypekl. Většina zaměstnanců TV3 si myslí, že je to další z útoků na TV3, kterou chce Železný zničit. Osobně nevím, co si o tom mám myslet. Pokud máte nějakou svou vlastní teorii, můžete se s ní pochlubit :) v Guestbooku...

Mimochodem za necelý měsíc tomu budou 2 roky, co Ženatý se závazky opustil :) české televizní obrazovky a 17. dubna 2001 tomu budou již 4 roky, co se FOX a Columbia rozhodli Ženatého se závazky zrušit... :(

e-mail z TV3 |25.03.2001 - 20:30|
Sice už to není tak aktuální, ale proč to nezveřejnit. 17. února jsem do TV3 posílal e-mail s dotazem, proč nevysílali Ženatého a teprve včera mi konečně přišlo "oficiální" vyjádření. Tedy jestli se to tak dá nazvat :).

Milý pane,

o Ženatého se závazky jsme měli opravdový zájem, ale velice krátkou dobu před začátkem vysílání (programy byly dávno vydány) nás dodavatel pořadu informoval o tom, že z nějakých nám neznámých důvodů nám pořad zatím nedodají.

V jednáních se snažíme samozřejmě pokračovat.

Držte nám palce.

S přáním hezkého dne
Jana Mourková


Takže jsou dvě varianty - buď to TV3 opravdu neví (což je ale vážně hodně divné) nebo to úspěšně tají, tj. se za to stydí :).

Al ve Velkém jablku |25.02.2001 - 20:00|
Ed O'Neill Od 1. března začíná televize CBS vysílat nový kriminální seriál "Big Apple". To by nebylo až zas tak zajímavé. Ovšem když v hlavní roli hraje Ed O'Neill alias Al Bunda, tak to ihned mění situaci! :) Proto jsem pro vás připravil detailní informace o této nové krimi sérii, která podle mě vypadá hodně zajímavě. Zajímavostí je, že Big Apple poběží ve stejný čas jako Pohotovost, která je v USA již dlouhodobě nejsledovanějším seriálem současnosti. Edův nový seriál to tedy nebude mít vůbec jednoduché, protože jak známo, pokud seriál nemá aspoň průměrnou sledovanost, okamžitě ho zruší... Držme tedy Edovi palce, ať se jeho návrat na televizní obrazovku podaří a slaví s ním stejné úspěchy jako kdysi v MwC. A na závěr se ještě můžete podívat na krátký trailer (streamované RealVideo).

Nejdříve za rok? :( |19.02.2001 - 17:30|
Mám tu opět pár "neoficiálních" informací, které se vám asi nebudou moc líbit. Napsal mi jeden čtenář (díky), kterému se podařilo dovolat do TV3. Od nějakého člověka z programového oddělení se dozvěděl, že tedy opravdu na poslední chvíli nedostali vysílací práva. Zmínil se, že "někdo" nechtěl, aby ty vysílací práva měli (možná věděl i koho jde...)! A když se ho zeptal, kdy nejdřív by mohli ty práva dostat a Ženatého vysílat, tak mu řekl, že nejdřív tak za rok! Je vážně skvělé, že si "někdo" jen tak může říct vlastníkovi práv, že nechce, aby MwC na té určité televizi běžel. Zdá se mi to celkem neuvěřitelné, ale jak to vypadá, v naší republice je možné vše - bohužel! :( Docela by mě zajímalo, kdo ten "někdo" je. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby šlo např. o Vladimíra Železného... :)

No a teď mnohem radostnější zpráva. V sobotu se udílely ceny TýTý za rok 2000 a Valérie Zawadská, která nám tak skvěle nadabovala Peggy, získala rovnou dvě ocenění! Již potřetí obdržela cenu za "nejlepší výkon v dabingu" a co je možná ještě lepší, stala se také absolutním vítězkou s celkovým počtem 60622 hlasů! Dokázala porazit i Karla Gotta, což je vážně heroický výkon! :)

Bude? Zatím nebude! |15.02.2001 - 21:05|
Je to přesně tak, jak jsem si myslel. Naše slavná TV3 na poslední chvíli nedostala vysílací práva! Nějak ale nerozumím jejich strategii. Nejdřív všude rozhlásí, že Ženatého vysílat budou, je to ve všech televizních programech a jen několik dní před vysíláním se najednou dozví, že práva vlastně nemají. Mají v tom akorát pěkný bordel... :) Bohužel zatím nevím, jestli jim Ženatého vzali úplně nebo jestli ho třeba odvysílají, až se "pořádně" dohodnou s nynějším vlastníkem práv. Každopádně sledujte BS, jedině tady se dozvíte další podrobnosti. Od TV3 se asi žádného oficiálního prohlášení nedočkáme - jediné, co včera udělali byl krátký text na obrazovce: "Omlouváme se divákům za programovou změnu ve vysílání plánovaných sitcomů". Je zajímavé, že to napsali v množném čísle - copak na nás ještě chystají? :) Pokud chcete do TV3 sami napsat a sdělit jim svůj osobní názor, neváhejte a udělejte to teď hned, ať vidí, že s námi si nikdo takhle zahrávat nebude! :) Jinak jak už asi většina z vás zjistila, místo MwC jede na TV3 britský seriál "Absolutely Fabulous".

Ode dneška můžete hlasovat pro Bunda Stránky v soutěži "Zlatá Zmije"...

MwC nakonec nebude? |13.02.2001 - 20:45|
Jak jsem byl upozorněn velkou hromadou e-mailů (díky všem), tak Ženatý se závazky se zřejmě na TV3 vůbec neobjeví! :(( Pokud se podíváte na předělanou stránku TV3, (imho hnus :) tak podle jejich programu jednoduše zjistíte, že MwC z něj záhadně zmizel! Budu se snažit zjistit, vše co půjde. V této chvíli jim ale nefungují e-maily ani telefon (?), takže snad se dozvíme víc zítra. Já pořád doufám, že se MwC na TV3 časem objeví, a že se teď na poslední chvíli vyskytly nějaké problémy s právy na vysílání nebo tak něco...

MwC oficiálně na TV3!!! |02.02.2001 - 22:00|
Ano přátelé, je to tu! :) Téměř celé 2 roky jsme museli vydržet bez Ala Bundy na televizní obrazovce. Vše se ale změní ve středu 14. února 2001, kdy k nám slavný prodavač bot přijde znovu prostřednictvím televize TV3! Té si ode dneška vážím jako nikdy před tím a chci jim touto cestou velice poděkovat!

Nejdříve bych rád poděkoval Lukovi, díky kterému jsem se to dnes dozvěděl a to díky tomuto článku:

Televizní stanice TV 3 pozmění své vysílání
PRAHA 2. února (ČTK) - Nové seriály, výraznější zaměření na Prahu a další změny ve vysílání čekají od 12. února diváky televizní stanice TV3. Televize v ten den zahájí programové schéma, v jehož rámci zvýší objem vlastní výroby. Chybět nebudou ani živé kontaktní pořady, uvedla mluvčí TV 3 Barbora Bělíková. Mezi novými pořady s pražskou tematikou se objeví například publicistický magazín o proměnách hlavního města Fenomén Praha nebo "policejní" Zločiny metropole. Pražským tématám bude věnována pozornost i v pravidelných zpravodajských relacích. Mezi novými seriály se objeví například animovaný Uštvaný Eric o rozvedeném čtyřicátníkovi, který se stará o dvě děti, bojuje s hypotékou na dům a v práci klesá na společenském žebříčku. Dalším seriálem z americké dílny bude Skoro dokonalá o úspěšné a ambiciózní producentce sledovaného televizního seriálu, které ale chybí "pořádný chlap". Na české obrazovky se vrátí i Ženatý se závazky, seriál o bláznivé a mírně přihlouplé rodince Bundových, doplnila mluvčí. V programu TV 3 bude nadále patřit výrazné místo například pořadům pro děti nebo o sportu.


Skvělé, co říkáte? Ženatý se závazky se tedy na TV3 začne vysílat od 14. února 2001. Ovšem to není zdaleka všechno - to nejlepší teprve přijde! :) Bude to v hlavní vysílací čas (ano!!) a v ten den se budou vysílat rovnou 2 epizody naráz!! První epizoda začne ve 20.30, poté bude pro nás Bundí fandy půlhodinová přestávka a ve 21.30 začne další epizoda! Na TV3 vybrali podle mého naprosto geniální den i čas, protože ve středu v tuhle dobu v televizi není nic zajímavého :), takže se všichni mohou v klidu usadit před TV3 a sledovat MwC. Já tomu stále nějak nemůžu uvěřit! Nevím jak vy, ale já mám dneska druhé Vánoce! :)

Teď se podívejme, co píše tiskové oddělení TV3:

Ženatý se závazky (1/262)
Datum: 14.2.2001; 20:30-21:00
Na české televizní obrazovky se po letech opět vrací americký komediální seriál o bláznivé a mírně přihlouplé rodince Bundových, která žije v Chicagu Illinois a po celou dobu ji sužuje jeden zásadní problém – věčně je bez peněz. I když hlava rodiny Al Bunda pracuje, má snad nejhorší a nejméně placené zaměstnání, jaké může být – prodává boty v jednom zastrčeném krámku. Jeho manželka Peggy je ženou v domácnosti, ovšem o základech jejího správného fungování nemá ani potuchy. Al to však nevzdává a věří, že Peggy jednou přijde na to, k čemu slouží pračka či mikrovlnka. Jejich děti – Kelly a Bud – si naštěstí vždy něco vyžebrají k jídlu od spolužáků a pátý člen rodiny – pes Buck – snad hlady také netrpí… Ale vraťme se k dětem. Kelly se snaží pochytit ve škole nějaké vědomosti, avšak již nyní je jasné, že z ní druhý Einstein nikdy nebude. Zato má "dobré srdce"… Bud je na tom, co se šedé kůry mozkové týče, sice o něco lépe, ale puberta si na něm "pořádně smlsla", takže má svých starostí také dost… A když se k tomu všemu připočítají ještě měšťáčtí sousedé – Marcy a Steve Rhoadesovi, kteří Bundům neskutečně lezou na nervy už jen tím, že vůbec dýchají, není se čemu divit, že seriál se stal v USA okamžitě hitem. Konečně se totiž někdo podíval na zoubek všem těm harmonicky žijícím rodinám z ostatních sitcomů. Hlavními tématy seriálu se staly sex, závist, snaha co nejrychleji a bezpracně přijít k penězům či prohry a neúspěchy hlavních hrdinů. Vždyť co jiného nás potěší více, než správně podané neštěstí těch druhých… Hrají: Ed O’Neill, Katey Sagalová, Christina Applegateová, David Faustino, Amanda Bearseová, David Garrison a další Režie: Linda Dayová

Ženatý se závazky (2/262)
14.2.2001; 21:30-22:00
Krátká informace: Americký komediální seriál (1987). Hrají: E. O'Neill, K. Sagalová, Ch. Applegateová, D. Faustino, A. Bearseová, D. Garrison.... Režie: L. Dayová /P/
Potrhlá rodinka frustrovaného prodavače bot Ala Bundy ví, jak si poradit i v těch nejprekérnějších situacích. Jenže ne vždy si vybere to nejšťastnější řešení…


Z toho si lze velmi jednoduše odvodit, že TV3 má zakoupeny úplně všechny epizody a že se MwC stane jejich tažným koněm, stejně jako kdysi před lety pro americkou stanici FOX! :)

Teď se asi všichni, co TV3 nemáte ptáte, jak tuto víceméně pražskou televizi chytnout, že? Pokud bydlíte v Praze nebo v nějakém větším městě s kabelovkou, určitě ji přijímáte. Pokud ale žijete stejně jako já v malém městě, kde kabelovka není a asi nikdy nebude, máte jedinou možnost - UPC Direct! Jde o tzv. kabel přes satelit, který já sám mám od listopadu minulého roku a zatím si ho nemůžu vynachválit. Jedinou vadou na kráse je měsíční paušál, který za něj musíte platit (462,- Kč/měsíc). TV3 na UPC Direct začala vysílat minulý týden (to je nějak moc štěstí najednou, nemyslíte? :) a to na kanále 22. Pokud máte nějaké otázky, pište do Guestbooku nebo na můj e-mail...

Také bych velmi rád oživil nyní celkem mrtvé MwC kluby na Mageu [Máte rádi ALA BUNDU?], a na Průvodci [Ženatý se závazky]. Všichni, kdo máte Ženatého rádi a chcete si o něm popovídat nebo probrat budoucí odvysílané epizody - jste srdečně vítáni!

BundaTest 2.0 |01.02.2001 - 17:30|
Celé dva týdny jsem připravoval zbrusu nový BundaTest 2.0. Najdete v něm 50 otázek, které podle mého vaši znalost Ženatého se závazky prověří opravdu dokonale! Co je nového? Fakt, že na výsledek svého výkonu již nebudete muset čekat měsíce (jak tomu bylo donedávna :o), ale dozvíte se jej ihned. A co navíc - váš výsledek vám pěkně okomentuje samotný Al Bunda - jestli kladně nebo záporně, to už záleží na tom, kolika bodů dosáhnete! :) Váš výsledek pak bude zapsán do Výsledkové listiny (nejpozději do příštího dne). Nový test si mohou udělat i ti, kteří si už před časem udělali ten starý. Tímto bych také rád všechny upozornil, že starý BundaTest již ode dneška nefunguje - jen vás pěkně přesměruje na ten nový...

How Do You Spell Revenge (211) - tak se jmenuje dnešní epizoda. Bundovi hrají softball za tým New Market Mallers, ovšem Peggy jim to kazí a díky ní neustále prohrávají. Proto Al rozhodne, že Peg už nesmí tuto sezónu hrát. Řekne Budovi, aby ji vyřídil - ne navždy :), stačí na dva týdny - hlavně aby nemohla hrát. Bohužel se to Budovi nepodaří a místo Peggy málem přizabije Ala :). Vyhrají Bundovi alespoň jednou? Stáhněte si epizodu a uvidíte...

Na ostří břitvy |17.01.2001 - 21:15|
Dnešní epizoda se jmenuje Na ostří břitvy (210). Steve přijíždí z pětidenního raftingu. Doma ho již čeká velké uvítání, které ovšem mírně pokazí jedna věc - Steve si totiž nechal narůst vousy, což se Marcy vůbec nelíbí. Chce, aby to strniště okamžitě oholil, jinak může zapomenout na jejich večerní radovánky :). Steve odmítá a jde raději bydlet k přátelům Bundovým... Alovi se to zpočátku nelíbí, ale když Steve začne vyvařovat a starat se o jejich dům - okamžitě mění názor :). Po pár dnech ovšem začne být Steve značně nadržený a hodlá se oholit - chybí mu Marcy. Al se mu to ale snaží za každou cenu rozmluvit. Jak to nakonec dopadne? Podívejte se sami... :)

Ed O'Neill Dále tu mám další novinky ohledně seriálu "Big Apple", ve kterém bude jednu z hlavních rolí hrát Ed O'Neill [AL] - viz info ve starších novinkách. Natáčení začalo již na počátku prosince 2000. Seriál má hodně silné herecké obsazení, posuďte sami: Titus Welliver, Michael Madsen ("Pomsta s.r.n."), David Strathairn ("Firma"), Donnie Wahlberg, Kim Dickens, Jeffrey Pierce nebo Glynn Turman. Pro ty z vás, kterým se nechce hledat ve starších novinkách připomínám, že jde o seriál z prostředí New Yorské policie a Ed tady hraje tvrdého NYPD detektiva původem z Irska :).

Těm, co umí alespoň trochu anglicky, doporučuju přečíst si nejnovější přírůstek do fanouškovských MwC scénářů. Jmenuje se "The Sound of Muzak" a jeho autorem je Nitzan Gilkis. Děj je následující: Bud a jeho kámoši se snaží založit svou vlastní chlapeckou kapelu ve stylu N*Sync, protože holky podle nich už v dnešní době na nic jiného nezabírají :). Kelly se snaží dostat do soutěže "Chcete být milionářem" :), Marcy se s Peggy hádá o tom, která chlapecká kapela je lepší a Al to vše jen se svým typickým nadhledem komentuje. Některé jeho hlášky jsou vážně skvělé a kdybych měl epizodu ohodnotit, dal bych jí tak 7-8/10... [díky Luku!]

Na závěr bych vás ještě rád upozornil na horní černý proužek na této stránce. Kdykoliv přijdete na BS, přivítá vás jiná MwC hláška (funguje to samozřejmě i když dáte refresh... :)

Nový design BS |15.01.2001 - 00:01|
Tak máte BS v téměř novém designu - komentáře a připomínky směřujte do Guestbooku...

Asi po půl roce jsem opět začal aktualizovat sekci o seriálu Jesse (v hlavní roli Christina Applegate). Televize Markíza nyní vysílá nejnovější a zároveň poslední druhou sezónu. Televize n@va by ji měla také již brzy odvysílat - podrobnosti hledejte v Jesse novinkách...

18. prosince 2000 se Bunda Stránky staly typem dne na serveru Terese! Přímý link na imho velmi pěknou recenzi :) hledejte TADY a najdete ji i na této stránce. Neodpustím si malou ukázečku: :)

...
Dnešní tip je samozřejmě na stránku sitcomu Ženatý se závazky a hned se musím zmínit o jedné raritě, kterou byste na českém internetu jen těžko hledali - internetové reprízy seriálu neboli jinak, můžete si přibližně jednou za tři týdny stáhnout jednu celou epizodu. Autor také dává velký prostor dabérům - najdete tu spoustu informací a pár exkluzivních interview. Ono ale vlastně na té stránce není nic obyčejného - chcete vidět náčrt Bundovic domu??? Nebo co kdo o MwC (= Married... with Children = Ženatý se závazky) napsal??? Žádný problém - všechno to tu najdete.
...


Co dělají Bundovi? |07.01.2001 - 18:15|
Hrají kuželky :), ale o tom až za chvíli. Vánoce jsou pryč, je tu nový rok a taky nové tisíciletí, které bude doufám mnohem lepší, než to minulé - alespoň co se vysílání MwC týče :). Jako obvykle začneme kompletní epizodou - dnes se jmenuje Alley Of The Dolls (209). Peggy potká na kuželkách svou dlouholetou rivalku ze střední školy, se kterou se nikdy neměla moc v lásce. Proto spolu opět hodlají soupeřit - tentokráte v kuželkách, jedna rodina proti druhé. Vyhraje Peggy nebo ne? Stáhněte si epizodu a dozvíte se to! :)

Minulý týden v příloze deníku Právo, v Magazínu Práva, vyšel po dlouhé době opět článek o Ženatém se závazky s názvem "Co dělají Bundovi". Článek je to na první pohled celkem povedený, ale po přečtení v něm najdete spoustu nesmyslných chyb, což zamrzí :(. Seznam chyb najdete na konci pod článkem - příjemnou zábavu! :o)

Přes Vánoce jsem si napsal krásný, nový a lepší :) Guestbook, který už netrpělivě čeká na vaše názory ohledně těchto stránek a MwC...

Zpět na novinky | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/