zpět na úvodní stránku
Brutální Nikita CZ [La Femme Nikita CZ]
menu
Novinky
Seznam a popis epizod
O seriálu
Hlavní role
Zajímavosti
Guestbook
Hudba v seriálu
Články
Odkazy na jiné LFN stránky
Pošlete mi e-mail
© jan oharek 1999-2004

počítačová hra
LA FEMME NIKITA

Firma Infogrames, výrobce počítačových her, se podílí na vzniku počítačové hry La Femme Nikita pro konzole a PC! Hra bude inspirována klasickým filmem Luca Bessona, ale co nás zajímá asi nejvíc :) - hlavně seriálem! Budete v ní moci hrát jak za Nikitu, tak i za Michaela. Hra se dá popsat jako mix akční hry s adventurou. Čeká vás 6 nelineárních misí po celém světě, kdy budete bojovat s teroristy a celou hrou vás bude provázet pomalu se rozvíjející napínavý příběh. Více informací zatím není známo. Snad pouze to, že hra by mohla být dokončena koncem tohoto roku. Ale jak to už v herním průmyslu chodí, dřív než na začátku příštího roku se jí asi stejně nedočkáme... :)

Všichni fanoušci počítačových her a Nikity se tedy mají na co těšit. Já se rozhodně řadím mezi ně a jsem docela zvědavý, co se z toho nakonec vyklube. Doufám, že to nebude jen další hra na motivy filmu/seriálu, které v drtivé většině nestojí za nic... :( Infogrames nejsou žádnými herními nováčky, takže by to nemuselo dopadnout vůbec zle. Kvalitu by také měla zaručovat spolupráce s Warner Bros. Doufám, že tvůrci ve hře zachovají stejně temnou atmosféru a skvělý hudební doprovod, jaký známe ze seriálu!

Tady je prvních devět obrázků, které byly uvolněny 19. května 2001 na americké výstavě počítačových her E3! A uznejte, že nevypadají vůbec špatně! :)

Obrázky ze hry La Femme Nikita Obrázky ze hry La Femme Nikita Obrázky ze hry La Femme Nikita Obrázky ze hry La Femme Nikita
Obrázky ze hry La Femme Nikita Obrázky ze hry La Femme Nikita Obrázky ze hry La Femme Nikita Obrázky ze hry La Femme Nikita
Obrázky ze hry La Femme Nikita NOVINKY | EPIZODY | O SERIÁLU | HLAVNÍ ROLE | HUDBA | ČLÁNKY | ODKAZY

všechna práva vyhrazena - all rights reserved
© jan oharek 1999-2007
Články