Ženatý se závazky

Článek z časopisu »Seriál« 2/2001 (kub) [21.02.2001]

Oblíbený a kouzelně přihlouplý prodavač bot Al Bunda (Ed O'Neill) je opět tady. A stejně tak i jeho stejně potrhlá rodinka - žena Peggy (Katey Sagal) jako tvor domácí, který ovšem nemá ponětí o fungování domácnosti a jejích tajemných předmětů jako jsou pračka či mikrovlnka. Dále jejich dcera Kelly (Christina Applegate), která se stará jen módu, i když vypadá jak strašák do zelí a lehce debilní synek Bud (David Faustino), jehož celoživotním snažením je sehnat si holku. Rodina "buranů" Bundů je stále bez peněz, což je stejně vděčné a nevyčerpatelné téma jako sex, sousedské a manželské vztahy. Přece jen trochu těžkotonážní satira potom může někoho nadchnout trefným zesměšňováním všeho podprůměrného až idiotského a všeho, co svou hloupostí bije do očí. Ne každý ovšem touží vidět na obrazovce barevný a předimenzovaný výkvět toho nejhoršího, co v nás je.

Naskenované preview článku...

No a pokud vám html verze nestačila, zde vám nabízím ke stažení celý naskenovaný článek ve formátu JPEG sbalený do ZIP archívu.

DOWNLOAD
[1010x356 - velikost 65kB]

Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/