Ženatý se závazky:
REUNION SPECIAL


speciální výroční epizoda vysílaná v USA 16.02.2003
Reunion Special je zhruba 42 minutová speciální epizoda, která se vysílala na televizi FOX 16. února 2003. Sešli se zde všichni hlavní představitelé, tedy jmenovitě Ed O'Neill, Katey Sagal, Christina Applegate, David Faustino, Amanda Bearse, David Garrison a Ted McGinley. Bohužel zde chyběli někteří vedlejší herci jako třeba Harold Sylvester, který hral Griffa, E.E. Bell (Bob Rooney) a další - škoda, snad příště :). Všechni, kteří se v tomhle speciálu sešli, probrali od základu všech 11. sérií Ženatého se závazky, jeho začátky a došlo i na jednotlivé scény a postavy.

Mě osobně tenhle reunion, tedy jakési shledání po letech, samozřejmě ohromě potěšil, ale na druhou stranu i docela zklamal. Bylo skvělé vidět po pěti letech všechny herce opět spolu, jak si spolu rozumí a rozebírají své role. ALE - přišlo mi to tak nějak docela krátké :), navíc jsem čekal, že tam budou i nějaké záběry ze zákulisí, vystřižené scény atd. - prostě něco pro nás skalní fanoušky. Stejně tak jsem tajně doufal, že tam sehrají nějakou krátkou novou scénku, jen tak pro pobavení - k tomu bohužel taky nedošlo. A třeba Amanda, Ted a David G. dostali podle mě velice málo prostoru. Jde prostě o další epizodu, jako byl Můj nejmilejší ze Ženatého, akorát o osm let později a herci jsou v mnohem lepší náladě :) - viz obrázky.

MwC Reunion
MwC Reunion
MwC Reunion
MwC Reunion
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/