O P R A V D U   K O N E C ... ?

čtěte a plačte...
Originální kopie z novin o konci seriálu
"Ženatý ... s" velkou lítostí po 11 letech končí

Napsal Brian Lowry
Los Angeles Times
Hollywood - Al Bunda a rodina dají sbohem Americe jako Ženatý se závazky (první Foxův seriál vysílaný v hlavní večerní době a současně nejdéle běžící sitcom) - končí po 11 letech vysílání.
    Jednomu z nejsledovanějších Foxových pořadů začala prudce klesat sledovanost - poslední sézónu sledovalo asi děvět miliónů diváků, ve srovnání s 15 milióny diváků před dvěma roky.
    Fox přesunul program v září z neděle večer na sobotu (kde je sledovanost značně nižší), potom změnil opět vysílací čas v lednu na pondělí.
    Rozhodnutí zrušit seriál bylo založeno na tom, že seriálu klesala sledovanost, což podstatně zvýšilo náklady na výrobu. (Zdroje říkají, že Ed O'Neill, který hraje Ala Bundu, dostává tuto sezónu 500.000 dolarů za epizodu, což něj dělá jednoho z nejlépe placených televizních herců.
    Výplaty pro další herecké obsazení (Katey Sagal, Christina Applegate a David Faustino) se taky pěkně nafoukly a... cosi o honorářích za práva k vysílání show nebo co :).
    Jednání mezi Foxem a výrobní společností Columbia TriStar Television došla k závěru, že díky menší sledovanosti se další série s největší pravděpodobností natáčet již nebude.
    Ženatý skončí jednohodinovou epizodou 5. května. A protože producenti neví, jestli se náhodou seriál někdy nevrátí, tato epizoda neukončí příběh seriálu (pozn. -takže malá naděje na znovuzrození tu tedy ještě je...).
    Program byl také velmi úspěšný v zámoří, kde seriál vydělal něco mezi 400-500 milióny dolarů!

Pokud si chcete přečíst originální článek bez luštění :), pěkně jsem ho pro vás "zrestauroval"! Čtěte! (POZOR - 120kB!)


MARRIED... WITH CHILDREN FOREVER !!!
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/