Jesse - Novinky
[ Jesse - 1. sezóna | Epizody 1. sezóny | Jesse - 2. sezóna | Epizody 2. sezóny ]

1. sezóna Jesse na Markíze [07.05.2001]
Po delší době je tu opět krátká aktualizace. Jak jste asi zaznamenali, tak druhá půlka druhé sezóny šla jaksi úplně mimo mě. Nenašel jsem ji nikde v programu, ani jsem ji nikde omylem nezahlédl, když šla místo novashopingu - nova jako vždy nepřekvapila! :( Snad alespoň repríza půjde v normálním čase, který se píše do programu, ale i o tom silně pochybuju...

Jinak tu mám dobrou zprávu pro ty, kdo přijímají slovenskou televizi Markíza. Od 16. května zde začíná repríza první sezóny. Bude se vysílat pravidelně od pondělí do pátku ve 14.00. Holt ne každý tenhle seriál vysílá v 5 ráno jako tv nova... :)

#209 [21.02.2001]
Obsah epizody Vánoční večírek (209) - vysíláno 17.2. v 5:05.

Jak to tak vypadá, tak tv nova teď vysílá Jesse jen v sobotu brzy ráno. Doufám, že jim tato "pravidelnost" alespoň na chvíli vydrží... :)

#214 [14.02.2001]
Obsah epizody Jesse rodí (214), který tv nova vysílala 10.2. někdy kolem páté ráno... Mimochodem opět vysílají epizody ve špatném pořadí! No a pokud jste četli minulé novinky, tak tušíte, že i nadále se programu tv nova nedá věřit, takže netuším, kdy bude další epizoda. Můj tip je tuto sobotu :).

Jesse II. až na konci února [09.02.2001]
Dnes tu mám obsah epizody Sbohem můj Diego (208), který tv nova vysílala 3.2. někdy kolem šesté hodiny ranní...

A jestli se dá věřit programu tv nova, tak další epizoda by se měla vysílat až v úterý 27. února ve 3:15 ráno. Už ji alespoň uvádějí v programu... :)

#207 [29.01.2001]
Obsah epizody Výsada žen: Příběh Jesse Warnerové (207), který se vysílal 27.1. v 6:00 ráno... Bohužel se mi nenahrála scénka před znělkou - asi 2 minuty... :(

Mimochodem - pokud byste někdo chtěl Jesse vidět (jak první, tak i druhou sezónu), můžu vám ji nahrát na video... První sezónu mám kompletní a druhá se teprve nahrává, ale chybí mi první 4 epizody... Podrobnosti hledejte TADY.

#205 [27.01.2001]

 • Obsah epizody Jesse vs. Kurt (205) [vysíláno 26.1. v 5:25 ráno]
 • Grabnul jsem znělku 2. sezóny - najdete ji ZDE
 • tv n@va opět a zase boduje... [26.01.2001]
  Včera se mi konečně podařilo nahrát jednu kompletní epizodu :) a to "Píchlé kolo". A co navíc, velmi se mi líbila - dal jsem jí 8/10! Obsah epizody najdete ZDE. Ovšem to by nebyla tv n@va, aby něco neudělala špatně - nějak zapomněli na 5. epizodu! :( Jsou dvě možnosti - že Jesse nevysílají ve správném pořadí (u n@vy nic neobvyklého :) nebo tenhle díl už vysílali v nějaký podivný čas, o kterém nemám sebemenší tušení... :(

  Konečně jsem viděl jednu epizodu! :) [25.01.2001]
  To je vážně hrůza - za chvíli budem slavit už i to, že se nám úspěšně podařilo nahrát si jednu epizodu! :) Konkrétně to byla 4. epizoda "Everything But The Grill". Bohužel se mi klasicky nenahrály 2 první minuty, takže neznám ani český název a ani nevím, co se v nich stalo.

  Co se mi podařilo vysledovat z těch prvních a zároveň posledních 18 minut? :) Co se kvality týče - nic moc. Nevím, jestli se dá udělat dojem po jedné epizodě, ale myslím, že tahle druhá sezóna asi vážně bude o něco horší než ta první. Nyní je ještě víc cítit, že Jesse dělají stejní producenti jako Friends, protože jestli teď sledujete jejich 6. sérii na ČT, tak ti pozornější a nezaujatí :) jistě zjistili značný úpadek dialogů a seriálu vůbec... :( To samé potkalo Jesse II.

  Dabing je díky bohu stále stejný jako v první sezóně, "nováčky" tu jsou pouze Michal Jagelka jako Dr. Danny Kozak a Bohdan Tůma jako Kurt.

  Jinak jsem trochu upravil stránku 2. sezóny, oddělil seznam a popis epizod. Ty teď najdete na nové stránce Epizody 2. sezóny. Pokud někdo viděl ty 3 předchozí díly, ať mi prosím napíše ve stručnosti jejich děj - díky.

  tv n@va opět nezklamala... :( [22.01.2001]
  Lidi pozor - druhá sezóna Jesse už na tv n@va jede bez jakéhokoliv upozornění! :( Díky za upozornění Zbyňku a Luku. Teď v sobotu 20.1.01 ráno se prý už vysílal 3. díl... A já samozřejmě neviděl ještě ani jeden - bože ti mě štvou! :( Hrozně se mi líbí, že n@va poslední dobou na všechny sitcomy pohlíží jako na nějaký odpad, kterým jen zaplácává přebytečný čas kolem ranních hodin! Pamatujete si, když tv n@va začínala? Všechny sitcomy jely odpoledne nebo k večeru... A teď? Škoda mluvit. Rád bych vás proto seznámil s jistou "ženou" (osobně jí říkám jinak - snad si domyslíte :), která má tohle vše na svědomí, dámy a pánové - Jarka Vokurková:

  Jediný návod, jak vidět alespoň pár epizod Jesse II.
  1. mít video, hodně videokazet a velkou dávku trpělivosti
  2. nebo mít spolehlivý budík - to pak ale nesmíte chodit do práce :)
  3. út-čt nahrávat si vše od 3:45 do 5:15; pá-ne - raději do 6.45am
  4. nebo stačí mít Markízu a první tři body vás nemusí vůbec zajímat :)

  2. série ještě později než ta první [15.01.2001]
  Takže jsem měl pravdu - druhá série Jesse se bude vysílat místo Dharmy & Grega v brzkých ranních hodinách. První zmínka o Jesse II. je v programu tv n@va ve středu 31. ledna, kde ji najdeme v 3:55 - vážně skvělý čas! :( Je velice pravděpodobné, že se budou vysílat dvě epizody po sobě. Proto již nyní startujte svá videa :), protože to je asi jediné možné řešení, jak seriál vidět...

  Druhá série i na tv n@va! [10.01.2001]
  Dnes mi konečně přišla odpověď z dopisového oddělení tv n@va na otázku, kdy i oni budou vysílat druhou sérii Jesse!

  Druhou sérii seriálu "Jesse", na nějž se ptáte, budeme vysílat od konce ledna letošního roku.

  Děkujeme za Váš zájem.
  S pozdravem

  D.Kryzová, vedoucí dopisového oddělení


  Takže moje včerejší tušení se překvapivě vyplnilo! :) Teď ještě v jakém čase se bude Jesse vysílat. Opět silně tuším, že vystřídá v časných ranních hodinách sitcom Dharma a Greg, který tam teď běží... :(

  Druhá série na Markíze! [09.01.2001]
  Konečně mám zase po půl roce nějaký důvod k aktualizaci :). Teď nedávno skončila repríza 1. sezóny na tv n@va v těžce nesledovatelné době okolo páté hodiny ranní... :( Nenapádně tuším, že v tom samém čase tam pojede i premiéra 2. sezóny :(, ale to bych předbíhal...

  Premiéru druhé řady seriálu Jesse teď bude vysílat slovenská televize Markíza a to ode dneška, tedy od 9. ledna, každý pracovní den ve skvělém čase 19.30 (o tom si my na tv n@va můžem nechat jen zdát...)! Co nám o druhé sezóně říká tiskové oddělení Markízy:

  Utorok, 9.1.2001
  19:30 - Jesse II. 1/20
  Situačná komédia, USA, 1999-2000.
  V hlavnej úlohe Ch. Applegateová.

  Jesse tým, že chodí na zdravotnícku školu, chce sa zamestnať ako zdravotná sestra. Aj napriek tomu, že na pohovore bola roztržitá a chaotická, miesto dostala. Počas pracovnej doby sa o jej syna starajú kamarátky. Raz sa Jesse stane, že zabudne ísť pre syna do školy. Vtedy si uvedomí, že ho zanedbáva a ako správna mama by sa mu mala venovať viac. Rozhodne sa dať v práci výpoveď. Jej sused a zároveň priateľ Diego opäť požiada Jesse o ruku. Bude jej odpoveď konečne znieť áno? Nenechajte si ujsť najnovšie pokračovanie obľúbeného komediálneho seriálu.


  No je všeobecně známo, že druhá řada je prý o něco horší, než ta první. Bohužel nevím, jestli to je pravda, protože jsem ji zatím osobně neviděl. To se doufám brzy změní. Markízu nechytám, takže uvítám jakékoliv postřehy a příspěvky od kohokoliv, kdo ji chytá :). Předem díky.

  Vyhodnocení... a asi konec [26.07.2000]
  Dnes bude asi na delší dobu poslední update, protože jak asi víte, seriál již na tv n@va skončil a byl vůbec celkově zrušen, takže se kolem něj nic nového neděje. Vyhodnotil jsem tedy hlasování, které jsem zprovoznil při začátku vysílaní a zde jsou výsledky:

  Sledujete seriál Jesse?
  23 - Nesleduju!
  14 - Jasně!
  13 - Občas...
  7 - Ano, ale jen kvůli Christině

  Líbí se vám seriál Jesse?
  11 - Že váháš!
  9 - Vůbec!
  8 - Mohl být lepší...
  7 - Opět jen díky Christině :)

  Výsledek jsem celkem čekal. Jelikož je tato stránka součástí Bunda Stránek, tak na ni chodí lidé, kteří jsou zvyklí na mnohem kvalitnější humor, než byl prezentován v Jesse! :) Kdyby BS byly třeba o Friends (díky bohu nejsou ;o), tak by hlasování dopadlo úplně jinak...

  Jinak bych vás ještě rád upozornil na nové stránky o seriálu Jesse, které sice nejsou ještě plně dotvořené, ale řekl bych, že již určitě stojí za návštěvu! Jejich autorem je Silenthill a najdete je na adrese http://jesse.fbi.cz/.

  To je tedy vše - doufám, že se zde zase brzy sejdeme při premiéře druhé sezóny nebo aspoň při repríze té první...

  Zase otevřený konec :( [14.07.2000]
  Tak nám Jesse včera skončila. Trochu podivně, nemyslíte? Nesnáším takové otevřené konce, když navíc vím, že tv n@va nehodlá nasadit hned v zápětí sezónu druhou! No snad se jí někdy dočkáme - ještě dnes jdu napsat řediteli :). Zkuste to taky, třeba se někomu poštěstí a odpoví nám! Tak pište!

  Popis poslední epizody hledejte jako obvykle zde, tentokrát se mi nepodařilo sehnat obrázek :(.

  A dnes naposledy... [13.07.2000]
  Dnes je tu jako obvykle popisek včerejší epizody spolu s jedním obrázkem. Dnes se s Jesse rozloučíme - poslední epizoda začne na tv n@va v 1.45 a jmenuje se "Poslední záchrana".

  Poslední týden... [12.07.2000]
  Už je to tak - tento týden vidíme Jesse na obrazovce tv n@va naposledy :( a to ještě v časech, o kterých se nám nikdy v životě nesnilo! :o) Tak si ty poslední dvě epizody, co ještě dnes a zítra pojedou, pořádně užijte!

  Dnes jsem doplnil popisky pondělní a úterní epizody a ke každé přidal jeden pěkný :) obrázek.

  Amanda režisérka :) [05.07.2000]
  Tak včera byla zatím Jesse nejpozději, co pamatuju :). Měla začít ve 2.10, ale díky zpoždění se ukázala na obrazovce až 2.23 - fakt bezva. Jinak pokud jste si všimli, tak tento díl režírovala Amanda Bearse, tedy pro ty méně chápavé ta samá herečka, co hrála Marcy v Ženatém se závazky. Ona již v poslední dobou stejně jenom režíruje různé seriály místo hraní - nevím co je lepší :). Ta včerejší epizoda se mi ale moc nelíbila, takže spíš měla zůstat u toho hraní :o). Podrobný popisek epizody si jako obvykle můžete přečíst na stránce epizody 1. sezóny.

  No jinak příští týden nám už Jesse skončí :(. Musíme jen doufat, že nám tv n@va koupí i sezónu druhou nebo alespoň zopakuje tu první :). Pokud možno v lepším čase, o čemž ale silně pochybuju...

  Klub na Průvodci [01.07.2000]
  Sice trochu pozdě, ale přece :) jsem založil na serveru Průvodce diskusní klub věnovaný ničemu jinému než seriálu Jesse. Můžete tam např. psát o tom, jak se vám osobně seriál líbí nebo naopak :), co byste rádi věděli, co vám chybí na mých Jesse stránkách a samozřejmě mnoho dalších věcí, které mě v této chvíli momentálně nenapadají. Rozhodně tam každého svého čtenáře rád uvítám!

  Lonnie v Jesse :) [27.06.2000]
  Pokud jste se včera dívali na Jesse, tak jste tam mohli vidět toho samého herce (Charles Esten), co hrál ve dvou posledních dílech MwC Lonnieho Tota, kde podváděl Kelly (nejen) s Marcy :o). Tady si zahrál úplně stejnou roli, akorát že nepodváděl Christinu, ale její přítelkyni April :). Podrobnosti a jeden nový obrázek hledejte na stránce Epizody 1. sezóny...

  No jinak se podívejte do programové nabídky o něco níže, kde se již nachází finální vysílací časy - super co? Obzvlášť ten čas 2:25 je značně vypečený :) a to ještě přidejte tak 15-20 minut zpoždění, které se během večera nahromadí - to prostě nemá chybu! :)

  David Faustino v Jesse! [24.06.2000]
  Jak jste si mohli přečíst níže, tak ve středu se v epizodě nazvané "Výhodný obchod" objevil David Faustino [BUD] jako prodejce automobilů jménem Dwayne. Nezbylo mi tedy nic jiného, než dodržet slovo a hutně aktualizovat stránku DF v Jesse obrázky a jedním docela dlouhým videem.

  Jesse nezmizí... [22.06.2000]
  n@va - pondělí 10.7.
  1.15
  Jesse (19/22)
  n@va - úterý 11.7.
  1.35
  Jesse (20/22)
  n@va - středa 12.7.
  2.25
  Jesse (21/22)
  n@va - čtvrtek 13.7.
  1.45
  Jesse (22/22) závěr
  ...jen se zase posune do pozdějších vysílacích hodin! :( Říkáte, že to již nejde? Ale jde - tv n@va to dokáže! :) Jen se koukněte do programové tabulky - taky je vám z toho/nich špatně? A to se všechny časy ještě posunou v náš neprospěch! No nic - v tu dobu už budou naštěstí prázdniny a video to jistí... jenže ne každý ho má a ne každému se chce čekat do dvou do rána (v tom lepším případě :).

  Pokud jste se včera na Jesse dívali, mohli jste v oné epizodě vidět Davida Faustina [BUD] v roli prodejce automobilů jménem Dwayne! Musím pochválit režisérku dabingu, protože ho opět skvěle daboval Michal Jagelka, což mě osobně ohromě potěšilo. Bylo to vážně pěkné vidět ty dva - "Kelly a Buda" zase spolu :) a hlavně se stejnými hlasy. Pokud mi to vyjde a já myslím, že jo :) - tak příští update se těšte na smršť obrázků :) a jedno delší video!

  Jinak byla opět aktualizována stránka Epizody 1. sezóny, kde přibyly čtyři nové popisky a zároveň i poslední...

  Znělka v asf videu [20.06.2000]
  Pro všechny, kteří třeba nemají možnost Jesse vidět v televizi kvůli tomu, že je vysílána tak pozdě, jsem připravil takovou malou chuťovku. Jak už nadpis napovídá, grabnul jsem znělku a vy si ji teď můžete stáhnout :). Hledejte na stránce Jesse 1. sezóna...

  Opět byla aktualizována stránka Epizody 1. sezóny, kam každý den po premiéře v tv přidávám svoje vlastní popisky. Ty originální přímo od tv n@va, co tam dávám předem, totiž někdy obsahují pěkné bláboly :). Slíbené obrázky ke každé epizodě se nekonají, protože mě nějak zlobí grabování statických obrázků :(. Jak tento problém vyřeším, obrázky se u epizod samozřejmě hned objeví - jen nevím kdy :).

  Jesse v červenci někam zmizí! :( [15.06.2000]
  n@va - pondělí 3.7.
  0.05
  Jesse (17/22)
  n@va - úterý 4.7.
  2.10
  Jesse (18/22)
  n@va - středa 5.7.
   
  nevysílá se :(
  n@va - čtvrtek 6.7.
   
  nevysílá se :(
  Tv n@va zase jede! :( Jak vidíte vedle v programu na 28. týden (3.7. - 6.7.), tak Jesse na začátku července někam zázračně zmizí! A navíc ten úterní vysílací čas - to je tedy opravdu něco! Já prostě n@vu nikdy nepochopím - pokud se to již někomu z vás povedlo, tak si může gratulovat! :) Opravdu je tak těžké dovysílat "normálně" čtyři zbývající epizody? Pro n@vu asi ne... On je vůbec celý program na prázdniny takový divný - opět už asi po padesáté uvidíme Profesionály (já tedy ne :o), ale co jsme komu udělali??), nebudou Akta X, Nikita ani Hvězdná Brána - prostě n@va ví, jak nás potěšit... :(

  Do popisu epizod 1. sezóny jsem přidal další dva popisky a k několika epizodám jsem připojil i obrázky... Nechci nic slibovat, ale pokud se mi to podaří, tak v příští aktualizaci by měly být obrázky u každé epizody! :)

  Zodpovědná matka Jesse :) [13.06.2000]
  Naskenované preview článku...
  Download [237kB]

  Tak se jmenuje článek, který vyšel v sobotu 10.6.2000 v TV příloze příloze deníku Právo. Mimo již 100x omílané fráze tam také najdete i celkem kratší zajímavý rozhovor s Christinou Applegate na téma Jesse a MwC. Na článku je vidět, že ho někdo jen narychlo přeložil z nějakého zahraničního časopisu, protože je v něm několik podstatných chybiček :). Např. - autor zde říká "Kelly Bundy" místo Kelly Bundová (jak zní "správný" český překlad) nebo film Mars útočí se tady zajímavě jmenuje "Útok na Mars" :).

  Víme to všichni, jen tv n@va ne... [11.06.2000]
  Ptáte se co? No že vysílací čas Jesse je naprosto nevhodný! Vědí to i v novinách Svoboda, kde byl ve středu 7. června tento krátký článek:

  Jesse je ke koukání, ale chtělo by to lepší čas
  Naskenované preview článku...
  Plná velikost

  První díl amerického sitcomu z roku 1998 nazvaného Jesse nasadila televize Nova v premiéře v pondělí hodinu a pět minut po půlnoci, což je jednoznačně nešťastný tah.

  Pohledná, rozvedená servírka Jesse je v tomhle seriálu v zajetí mužů - obklopuje ji její otec, syn a bratři a všichni se jí všemožně snaží uchránit před zlými a sexuchtivými muži. A tak se stane, že se její vztah s novým pohledným sousedem rodí velmi, velmi ztěžka... Tak asi o tom ta první pětadvacetiminutovka byla a nejspíš o tom samém taky asi bude ještě dalších jednadvacet avizovaných dílů.

  Sitcomy jsou trojí: propadáky, životná zábavná dílka a kultovní trháky, které obletěly svět. Zatím to tak vypadá, že Jesse stojí přesně uprostřed téhle škály - je to velmi veselá, vtipná a někdy zároveň i poučná a mrazivá podívaná, ale pořád jí chybí něco, co by zásadním způsobem oslovilo diváky různých generací, či národností a co by je donutilo si na seriál vzpomenout ještě deset minut po jeho skončení.

  Roman Burián

  n@va - pondělí 26.6.
  0.20
  Jesse (13/22)
  n@va - úterý 27.6.
  0.05
  Jesse (14/22)
  n@va - středa 28.6.
  0.55
  Jesse (15/22)
  n@va - čtvrtek 29.6.
  0.35
  Jesse (16/22)

  S článkem do puntíku souhlasím. Čas je vážně na houby (ještě že existuje to video :), seriál taky není bůhvíco, ale dívat se něj dá :) - holt MwC byl, je a bude pouze jeden...

  Jako každý týden tu máte vysílací časy Jesse - tentokrát v rozmezí 26.6. - 29.6. (27. týden). Jak vidíte, časy jsou stále na prd! :) Má to ale jedno takové malé divné plus :) - oživili se mi tím vzpomínky na čas, kdy v televizi běžel MwC a já, stejně jako teď, někdy i do dvou do rána seděl u bedny a nahrával! :o)

  Jinak jsem oddělil popis epizod od stránky Jesse 1. sezóna a nyní jej můžete najít na samostatné stránce Popis epizod - 1. sezóna.

  Premiéra na tv n@va! [06.06.2000]
  Tak jsme se konečně dočkali pondělí 5.6.! Pilotní epizoda začala s asi deseti minutovým zpožděním (1:15), což je na n@vu ještě celkem v normě :). Musím říct, že dabing se docela vydařil a je tu samozřejmě jedno velké plus - Christinu dabuje Marcela Rojíčková, tedy ta samá dabérka, která dabovala Kelly v Ženatém se závazky. Nemusíme si tedy složitě zvykat na nový hlas.

  Překlad se jim podle mého moc nepovedl (ostatně ten se poslední dobou povede jen ve velmi málo seriálech, které běží na n@vě :). Několik dílů jsem měl možnost vidět v originálním znění (vy můžete taky :) - stačí zajít na tuto stránku...) a to se s českou verzí nedá vůbec srovnávat - bohužel :(. Prostě a jednoduše se to dá říct asi tak, že v angličtině je Jesse mnohem vtipnější než v češtině! :( btw - myslím, že můžu být jen rád, že jsem neviděl jediný díl MwC v originálním znění, protože to bych se z české verze asi zbláznil... :)

  Dále mi celkem vadí fakt, že "Little Johnovi" se v české verzi říká Johnny (což by celkem odpovídalo, ale tím pádem se nějak vytratí pointa vtipů o tom, že téměř všichni v rodině jsou Johnové...) Co mě ale neskutečně štve, je pitomý podkresový smích (pořád dokola ta samá hloupá smyčka...), který mi úplně pokazil první dojem :(. Tohle evidentně někdo nezvládl! :(

  Jak už jsem říkal, dabing se celkem povedl - pojďme se podrobněji podívat, kdo koho dabuje:

  Jesse = Marcela Rojíčková (např. Kelly v MwC)
  Diego = Gustav Bubník (teď si nemůžu na nikoho vzpomenout :)
  John Sr. = Petr Oliva (Cosby, Takoví normální mimozemšťané...)
  John Jr. = Bohdan Tůma (jen v titulcích :)
  Little John = Vojtěch Rohlíček
  Darren = Petr Rychlý (Steve v MwC, Joey ve Friends)
  Carrie = Hana Ševčíková (hrála např. v seriálu Arabela se vrací...)
  Linda = Mahulena Bočanová (jistě ji všichni znáte :)

  Jinak pokud máte zájem, můžete odpovědět na moje dvě otázky týkající se právě Jesse: Sledujete seriál Jesse? a Líbí se vám Jesse? Tak hlasujte! :)

  Novinky [03.06.2000]
  n@va - pondělí 19.6.
  0.15
  Jesse (9/22)
  n@va - úterý 20.6.
  0.10
  Jesse (10/22)
  n@va - středa 21.6.
  0.15
  Jesse (11/22)
  n@va - čtvrtek 22.6.
  0.35
  Jesse (12/22)
  Jako každý týden vám předkládám vysílací časy seriálu Jesse na dva týdny dopředu. Pozornější čtenáři si jistě povšimli, že se časy v minulých updatech vždy kapánek posunou. To se jistě stane i s těmito, které vidíte dnes. Tv n@va totiž vydává nejdřív tzv. "předběžný program" a teprve o týden později je již k dispozici tzv. "definitivní program", kde jsou již přesné vysílací časy a ty právě můžete vidět v minulých aktualizacích. Mno to já jen tak na vysvětlenou, abyste věděli, že ty dnešní aktuální data ještě nejsou tak úplně směrodatná... :) (obvykle platí rovnice "stávající čas + 20 minut = výsledek" :)

  Ještě vám raději připomenu, ať se toto pondělí určitě nezapomenete dívat na pilotní epizodu seriálu Jesse, která začíná v opravdu geniální čas - 1:05! :( Připomínám, že Jesse je na hony vzdálená MwC a VŮBEC se mu nepodobá! Seriál se bude líbit hlavně těm, kdo mají rádi Friends a jim podobné seriály.

  Malé zlepšení vysílacího času [27.05.2000]
  n@va - pondělí 12.6.
  1.10
  Jesse (5/22)
  n@va - úterý 13.6.
  0.15
  Jesse (6/22)
  n@va - středa 14.6.
  0.45
  Jesse (7/22)
  n@va - čtvrtek 15.6.
  0.35
  Jesse (8/22)
  Pokud se podíváte na novou programovou Jesse-tabulku, tak můžete vidět jisté zlepšení vysílacích časů od 12.6. do 15.6. oproti premiérovému týdnu (viz minulá aktualizace...). Možná jsem už taky pochopil, proč se Jesse vysílá tak pozdě, ale je to jen moje domněnka. Takže - tv n@va dostala od ČNTS na poslední chvíli vysílací práva, která končí někdy v prosinci 2000 a prostě "musela" Jesse ihned odvysílat. Bohužel nenašli vhodný čas, protože ten se na poslední chvíli hledá dost špatně :) a tak to jednoduše hodili na "konec vysílání"... :( Jak se tedy zdá, za všechno může ono odtrhnutí tv n@vy od ČNTS, které se odehrálo někdy před rokem. Samozřejmě to může být zcela něčím jiným - třeba naprostou blbostí lidí, kteří dávají dohromady strukturu programu :) (např. konkrétně paní Vokurkové, jak jsem se dnes dozvěděl ve Volejte Řediteli - takže ji společně zdravíme a srdečně nenávidíme! :o)

  Pár lidí mi psalo (díky všem), že si nemůžou stáhnout dojemný filmeček "Jesse vs Al" :) z Jesse stránky. Proto jsem onen filmeček hodil na náš server. Ony externí linky jsou pěkné mršky - nikdy nevíte, kdy to tam smažou nebo přesunou! :) Na Jesse stránce jsem ještě vyměnil "Jesse znělku" za mnohem kvalitnější, takže pokud máte zájem - stahujte! Také pokud vás zajímá obsah prvních osmi epizod - najdete je tam...

  A historie se opakuje! :( [19.05.2000]
  n@va - pondělí 5.6.
  1.05
  Jesse (1/22)
   
  Rozvedená Christina Applegate to nemá jednoduché! Chce prožít novou lásku, ale mluví jí do toho všichni: bývalý manžel, tatínek a hlavně kamarádi! Americký sitcom (1998) [PREMIÉRA]
  n@va - úterý 6.6.
  0.50
  Jesse (2/22)
  n@va - středa 7.6.
  1.20
  Jesse (3/22)
  n@va - čtvrtek 8.6.
  1.10
  Jesse (4/22)
  Tak jsem doufal, že vám dnes budu moci oznámit radostnou zprávu, ale bohužel se tak opět nestane! :( Schválně hádejte, v kolik hodin se bude seriál Jesse vysílat? Odpoledne? Nikoliv! K večeru? Ani náhodou! Pilotní díl, který se vysílá v pondělí 5. června, má naprosto nepochopitelný čas - 1:05!!! :( Další dny si prohlédněte ve vedlejší tabulce a udělejte si obrázek sami. Já už opravdu nevím, co si o tom mám myslet. Jedno ale vím jistě - tv n@va je odporná banda tupců a ignorantů! Našel bych samozřejmě i horší slova, ale nechci být vulgární!

  Pojďme se schválně podívat, v jakém čase se Jesse vysílala na konkurenčních televizích. NBC - čtvrtek 20:30, Pro7 - sobota 14:40, Markíza - každý den v 19:30, tak proč se sakra na n@vě vysílá tak pozdě??? Opravdu nechápu, jakou diváckou skupinou chce ta Železného banda oslovit! Vy snad ano? Jesse je určena pro mladé, ale ti v tuhle dobu už musí spát, protože musí ráno vstávat do školy. Prostě se opakuje ten samý naprostý nesmysl, jako u Ženatého se závazky! Asi budu vraždit... :( Jak by nám bylo krásně, kdyby Jesse koupila ČT - to by se na 100% vysílala v úterý 18.35 stejně jako Friends nebo Mad About You... Přemlouvat IronMana by asi nemělo smysl, protože než by na to přistoupil, Jesse by už dávno skončila. Takže mi jen zbývá dodat, abyste si přichystali svá videa a nahrávali - jinak to asi vážně nepůjde! :(

  Jesse na tv n@va!!! [17.05.2000]
  Ano - konečně jsme se dočkali! Televize n@va konečně uvede americký seriál Jesse, kde hraje hlavní roli Christina Applegate [KELLY]. Premiéra by měla začít v pondělí 5. června 2000. Vysílací čas mi zatím není znám, ale během několika málo dní bych měl poznat pravdu! :) Rozhodně vy, čtenáři Bunda Stránek, budete první, kdo se ho dozví! :) Mimochodem - uvedení tohoto seriálu mě přivádí na zajímavé myšlenky. Pokud to nevíte, tak práva na Jesse měla původně ČNTS! Vlastnila je od prosince 1998 a skončit mají v prosinci 2000, takže už bylo vážně na čase, aby je někdo využil! Takže nejspíš zvolili tu nejlepší možnost a tyto práva odprodali n@vě! ČNTS také vlastní (nebo alespoň vlastnila...) práva na MwC, takže je dost dobře možné, že s nimi naloží stejně - uvidíme!

  Pokud se o Jesse chcete dozvědět více, odkazuji vás na můj starší článek Jesse - 1. sezóna, kde je základní popis toho, co by se od začátku června mělo objevit na našich obrazovkách. No a pokud chcete vědět, "co bude dál" :), čtěte můj druhý a zároveň poslední článek Jesse - 2. sezóna, kde je popis druhé, a jak již jistě víte z mé minulé aktualizace, poslední sezóny... :(

  Zrušili Jesse! :( [15.05.2000]
  Tak jsem to v jednom z mých minulých updatů trochu zakřikl. Seriál Jesse, ve kterém hrála hlavní roli Christina Applegate, byl minulý týden po dvou úspěšných (!) sezónách zrušen. Trochu mi uniká důvod, protože Jesse se v USA opravdu držela ve dvacítce nejsledovanějších seriálů! Američani se už evidentně neřídí sledovaností, ale něčím úplně jiným - kdo by mi dokázal říct čím, může mi to napsat! :) Poslední epizoda se bude vysílat na americké televizní stanici NBC 25. května 2000 a jmenuje se First Blood (spíš by se hodilo "Last Blood" :). Co dodat? Snad jen, že rok 2000 je vůbec ve znamení rušení téměř všech skvělých seriálů, jen se koukněte sami na TENHLE SEZNAM! Doporučuju si předem sednout! Na závěr bych sem ještě rád dal Christininu "závěrečnou řeč":

  » I just wanted to let you all know that "Jesse" has been cancelled. For those of you who liked the show, I thank you for your support the last two years. For those of you that didn't, then you must be thrilled :). Either way I thank all of you. God bless. «

  » Ráda bych vám všem sdělila, že "Jesse" byla zrušena. Všem, kteří měli tento seriál rádi, bych chtěla moc poděkovat za podporu, kterou mi dávali poslední dva roky. A komu se seriál nelíbil, musí být jistě nadšen :). Každopádně vám chci všem poděkovat. Bůh vám pomáhej. «

  Christina Applegate

  Myslím, že to řekla moc pěkně, co říkáte? :) Ale mohla nám taky vysvětlit, proč k tomu zrušení vlastně došlo! Snad se to někdy dozvíme. Teď ji jen přejme, ať si najde nějakou pěknou roli, která ji sedne stejně dobře, jako role Jesse.

  Dnes bude celá aktualizace věnována Christině. Pro vaše chlípná očka jsem totiž připravil rovnou dvě velké galerie s touto krásnou herečkou. Obě galerie jsou udělány trochu jiným způsobem, než ty předešlé. Zaprvé je v každé 2x víc fotek a zadruhé se vám fotografie budou otvírat automaticky do nového okna - vypadá to líp a myslím, že je to i přehlednější! Teď už snad zbývá dodat jen ty dva odkazy :) - Galerie 4 a Galerie 5. Nejlepší je imho třetí čb fotka z 5. galerie! :o)

  [ Jesse - 1. sezóna | Epizody 1. sezóny | Jesse - 2. sezóna | Epizody 2. sezóny ]
  copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
  http://www.bundastranky.cz/