Ženatý se závazky na DVD?
Poslední aktualizace: 20 - 10 - 2001

Souhrnné informace o vydání MwC na DVD
Ženatý se závazky na DVD Pokud alespoň trošku sledujete trh s DVD, tak vám jistě neuniklo, že se na tomto médiu pomalu objevují všechny úspěšné seriály. Připomenu třeba Friends, Simpsonovi, Sex ve městě, Akta X, Buffy, Sopranovi, Hvězdná Brána a mnoho dalších. Nyní se pojďme podívat, co by na takových MwC DVD mohlo být a co se na většině výše uvedených titulů opravdu nachází:

 • Kompletní epizody asi nikoho nepřekvapí :)
 • Komentáře autorů k jednotlivým epizodám (speciální zvuková stopa)
 • Behind the scenes (pohledy do zákulisí)
 • Rozhovory s herci, tvůrci a scénáristy
 • Biografie hlavních herců
 • Vystřižené scény (= ve finálních verzích epizod nebyly použity)
 • Nepovedené scény (tzv. bloopers - přeřeky, přebrepty...)
 • Speciální epizody, které mohli vidět pouze fanoušci v USA a jinde:
      - MTV's Backstage with Bundys
      - Day In The Life (Amanda Bearse a Ted McGinley ve všední den)
      - Truth About Buck (krátký dokument o Buckovi)
      - Bundymania (speciál německé televize Pro7)
      - Plno dalších dokumentů od různých televizí (E!...)

  Pokud vás napadlo něco dalšího, co by na takovém MwC DVD mohlo být, neváhejte a napište mi to na můj e-mail nebo do Guestbooku.

  Objevila se i neověřená zpráva, že MwC je již v před-produkci, což znamená, že FOX/Columbia už zkoumají trh a něco připravují (zatím to ale není oficiálně potvrzeno).

  UPDATE 20-10-2002: Dnes se na internetu objevila velice žhavá novinka - v Columbii TriStar se konečně rozhodli uvést Ženatého se závazky na DVD!!! Bohužel zatím nepadlo žádne oficiální datum. To ale v tuto chvíli nevadí - hlavní je, že už na tom usilovně pracují... :) zdroj: TVShowsOnDVD.com  Od počátku roku 2001 již bylo učiněno několik pokusů prosadit si Ženatého se závazky na tomto novém a moderním médiu:

  První petice se objevila začátkem roku 2001 na stránce Married with Children Resource Centre. Odkaz na ni jsem uváděl i u sebe na úvodní stránce. V listopadu ji webmaster uzavřel a výsledek poslal Columbii TriStar (výrobce seriálu). Jestli nějak pomůže k vydání MwC na DVD, se zatím neví - na nějaké závěry je moc brzy.

  Dále tu máme stránku TVShowsOnDVD.com. Zde po zaregistrování, které je zdarma, můžete hlasovat pro vydání MwC na DVD. Bohužel netuším, jak silný vliv tato stránka v USA má...

  Nedávno byla spuštěna další petice. Autorem je Jared Martin a najdete ji na poměrně známém serveru Petitiononline.com. Proto neváhejte a připojte svůj hlas ještě dnes!

  Poslední možností je napsat dopis tvůrcům seriálu na tuto adresu:

  Sony Pictures Home Entertainment
  10202 W. Washington Blvd.
  Culver City, CA 90232
  USA
 • Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
  copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
  http://www.bundastranky.cz/