- Prima jízda na TV Prima -

Speciální vydání na téma dabing Ženatého se závazky
1. května 2002 v 11:05 odvysílala TV Prima speciální vydání pořadu Prima jízda na téma dabing Ženatého se závazky. Pozvání přijali téměř všichni dabéři, konkrétně Pavel Zedníček [AL], Valérie Zawadská [PEGGY], Michal Jagelka [BUD], Marcela Rojíčková [KELLY], režisér dabingu, pan Miroslav Saic a nechyběl ani vytrémovaný Lukáš Kadlec, který byl na natáčení také přizván jako zástupce nás fanoušků a všehoznalý Bundolog. Při natáčení panovala skvělá atmosféra, takže pokud jste tento více jak hodinový pořad neviděli, rozhodně neotálejte se stahováním!

Co jsme díky Prima jízdě zjistili
Určitě každého musely zarazit dvě věci. Zaprvé to, jak je Marcela Rojíčková neskutečně podobná Christině Applegate :). A zadruhé také to, že se Pavel Zedníček nikdy při dabování s Marcelou osobně nesetkal a poznal ji teprve až při natáčení tohoto pořadu. Taky už víme, že Valérie by s Alem možná vydržela, ale Pavel by zřejmě Peggy po pár dnech zabil :). Valérii byla Peggy zpočátku značně nesympatická, ale po několika málo epizodách si ji zamilovala. Pavel si Ala oblíbil téměř hned na začátku. Všechny práce na dabingu Ženatého se závazky bavila, i když to někdy bylo o zdraví. Dabovalo se totiž rychlostí asi 10 epizod denně a někdy i rychleji, protože jak jsme se dozvěděli, pan režisér Saic je otrokář :). Jak nám také pan Saic prozradil, práce na jedné epizodě mu zabrala asi 16 hodin práce. Tj. dostal český překlad a musel ho připravit na dabing, aby české věty sedly hercům tzv. "do huby" :). A nakonec při malém bundím kvízu, který zadával náš velký bundolog :) Lukáš Kadlec, jsme zjistili, že dabéři si toho o MwC pamatují docela hodně...

A jestli se mi podaří z TV Prima vyloudit několik oficiálních fotografií, které byly při natáčení pořadu pořízeny, tak je sem samozřejmě hned doplním :).

Download

Pavel Zedníček
jako Al Bunda :)


Pavel Zedníček jako Al Bunda :)
Valérie Zawadská
jako Peggy :)


Valérie Zawadská jako Peggy :)
Marcela Rojíčková
vypadá jako Kelly :)


Marcela Rojíčková vypadá jako Kelly :)
Lukáš Kadlec
jako Bundolog :)


Lukáš Kadlec jako Bundolog :)

část 1   [AVI DIVX 192x144 / 5:18 / 2.6MB]
část 2   [AVI DIVX 192x144 / 14:29 / 7.1MB]
část 3   [AVI DIVX 192x144 / 24:17 / 11.9MB]
část 4   [AVI DIVX 192x144 / 19:05 / 9.3MB]

K přehrání musíte mít nainstalován kodek DIVX a například MS Media Player 6.4.


Jak o pořadu informovala TV Prima na svých www stránkách
O oblíbenosti amerického seriálu Ženatý se závazky není třeba dlouze hovořit. Dnešní Prima jízdy se ponese v podobném duchu. Navštíví ji totiž čeští představitelé dvou hlavních hrdinů a do zákulisí dabování seriálu vás zavedou skvělí dabéři Valérie Zawadská a Pavel Zedníček. Moderují Dana Morávková a Zdeněk Mahdal.
Soubory prosím ze svých stránek nelinkujte přímo,
ale pouze na www.bundastranky.cz!! Díky.

copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/