Christina Applegateová
Nesnáší vtipy o blondýnkách


»Tina« - svět filmu [15.11.2000]

V našich krajích je známá především rolí přihlouplé krásné blondýnky z televizního seriálu pro dospělé Ženatý se závazky. Natáčel se tak dlouho, až Christina Applegateová během něho dospěla v ženu a dokonce ji i na čas dokázal její přírodní blond hřívu natolik znechutit, že se rozhodla pro radikální změnu. Producenti seriálu šíleli, když si své dlouhé světlé vlasy nechala ostříhat na krátko a obarvit na červeno. Jenže Kelly Bundová prostě nemoha nebýt blondýnka, a tak musela skoro jednu celou sérii točit v paruce.

Christina je pravým opakem televizní Kelly. Nesnáší vtipy o hloupých blondýnách, asi i proto, že je jim se svými zájmy a nadáním opravdu hodně vzdálená. Vyrostla se svou matkou Nancy, která byla také herečkou a dokonce si s Christinou zahrála i v jedné epizodě slavného televizního seriálu. Dceru už odmala vedla k tanci a k literatuře. Když tedy zrovna Christina nic nenatáčí, ráda si čte, píše poezii nebo se stará o své dvě kočky a německého ovčáka. Nedostatkem peněz rozhodně netrpí, je totiž často obsazovaná a navíc ještě vlastní restauraci v západním Hollywoodu.

Christina se do svých pětadvaceti let zahrála v řadě filmů - jako desetiletá v Satanových čelistech a v Beatlemanii, v poslední době se například představila ve snímcích Mars útočí nebo v komedii Maffióso, kde ztvárnila roli americké prezidentky. Věrná zůstala i televizi - dva roky pracovala na sitcomu Jesse.

-ren-

Popisky k fotkám
Televizní seriál Ženatý se závazky patřil k velmi oblíbeným.
I když je Christina sex žena, nikdy se nenechala fotografovat nahá.

Naskenované preview článku…

No a pokud vám html verze nestačila, zde vám nabízím ke stažení celý naskenovaný článek ve formátu JPEG sbalený do ZIP archívu.

DOWNLOAD
[500x1538 - velikost 116kB]

Chybička se vloudila
A to dost podstatná :) - pokud si stáhnete naskenový článek a zaměříte se na onu velkou fotografii Christiny vlevo dole, záhy zjistíte, že to není ona! Sice to je Christina, ale ne Applegate, nýbrž Aguilera. V Tině se zřejmě řídí pravidlem "nekoukáme na příjmení, Christina jako Christina" - parchanti... :)


Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/