Christina Applegateová je pod čepcem

České Noviny (Alice Doubravková) - pondělí 29.10.2001
Christina Applegate Vzpomínáte si na "Melounka" z populárního amerického seriálu "Ženatý se závazky"? Třicetiletá představitelka naivní Kelly Bundové Christina Applegateová se stala váženou paní. Při západu slunce se 20. října v Palm Springs provdala za svého dlouholetého přítele Johnathona Schaechema. Uvedl to internetový Star Magazine. "Christina a Johnathon jsou párem od pána Boha. Jejich obřad a hostina byly úžasné. Jsem z nich velmi šťastná", poznamenala s dojetím matka Christiny, herečka Nancy Priddy. Pár se nechal oddat před vířivým bazénem a slib věrnosti učinili před 120 hosty a dvěma knězi.

Christina měla bílé šaty z krajky a saténu, krajkový závoj a dlouhou vlečku. Johnathon se k "oltáři" dostavil v černém smokingu, bílé košili s francouzskými manžetami a černé kravatě. Po obřadu se hosté shromáždili na nádvoří na recepci, kde byl k dispozici bar, spousta kuřat, ryb a vegetariánské stravy. Za doprovodu písně Nekonečná láska pak společně novomanželé rozkrojili čtyřpatrový čokoládový dort.

Zdroj: České Noviny
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/