Hvězda seriálu Ženatý se závazky
ráda mluví o sexu


FlashNews - neděle 6.10.2002
Podle americké herečky Christiny Applegateové jsou ženy úplně stejně chlípné jako muži. Bývalá teenagerská hvězda známá především jako Kelly z populárního seriálu "Ženatý se závazky" tvrdí, že mnohé erotické hovory mezi ženami by muže k smrti vyděsily. "Rády totiž zacházíme do podrobností," řekla Applegateová v rozhovoru pro časopis TV Spielfilm.

BERLÍN 6. října 2002 -- Společně se svými stejně starými kolegyněmi Cameron Diazovou a Selmou Blairovou hraje Applegateová ve filmu "Prostě sexy". Domnívá se, že by příběh nebyl zdaleka tak vtipný, kdyby ho napsal muž. "Existují věci, které o ženách vědí jenom ženy a které také může jenom žena napsat. Netvrdím, že by o nás muži nemohli psát, ale pouze žena dá příběhu drsný tón, aniž by hned sklouzla do vulgárnosti," tvrdí Christina.

Christina Applegate ve filmu Prostě sexy (The Sweetest Thing) Dospívání v roli Kelly
Na roli přihlouplé Kelly rozhodně prý nevzpomíná ve zlém. "Ženatý se závazky mě udělal tím, čím jsem dnes," říká herečka, která vlastně v seriálu dospívala přímo před očima televizních diváků. Sláva jí nebyla nijak na obtíž, protože žila v ústraní. Neměla PR agenta, téměř nevycházela z domu a žila prý jako úplně normální člověk.

Se svou "televizní" rodinou dosud udržuje styky. Všichni jí například přišli loni v říjnu na svatbu s o dva roky starším hercem Johnathonem Schaechem. "Bylo skvělé, sedět s nimi po tolika letech opět u jednoho stolu. Koneckonců jsou to lidé, kteří mě v podstatě vychovali," přiznává Applegateová.

Ve svých dětech hodlá podporovat umělecké sklony, ať už půjde o herectví, tanec, výtvarné umění, fotografování nebo psaní. Když se pak v osmnácti rozhodnou, že se budou uměním živit, nebude jim v tom bránit. "Hlavně by se ale neměli snažit touto cestou co nejrychleji přijít k penězům," dodává herečka.

zdroj: FlashNews
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/