Christina Applegate má nového zajíčka

Super.cz - úterý 03.01.2006
Herečka Christina Applegate (34) se řídí heslem: "Pro jedno kvítí slunce nesvítí."

Nedávno její manžel, herec Johnathan Schaech, požádal o rozvod. Christina si ale rychle našla náhradu. Je jím o deset let mladší fotograf Lee Grivas (24), se kterým se potkala na tanečním představení na Broadwayi.

Christina Applegate a Lee Grivas
Christina Applegate a Lee Grivas

"Jsme spolu moc šťastní. Neustále mě rozesmívá. Je opravdu roztomilý a moc zábavný,“ svěřila se médiím představitelka Kelly Bundové ze seriálu Ženatý se závazky.

Zdroj: www.super.cz

Blbá Kelly Bundová ulovila rybáře

iDNES - rubrika Revue/Společnost - středa 04.01.2006
Americká herečka Christina Applegate, která se proslavila především díky roli blbé Kelly v seriálu Ženatý se závazky, se poohlíží po novém příteli. Na tom by asi nebylo nic zvláštního, kdyby ale stále nebyla provdaná za herce Johnathana Schaeche.

Jonathon Scheach a Christina Applegate Čtyřiatřicetiletá Apllegatová je uprostřed rozvodového stání se svým manželem Johnathanem. Od ostatních hvězd v showbyznysu ale silně věřící Christina asi zjistila, že v moři přeci jen plave více ryb.

Jejím posledním úlovkem se tak příznačně stal aljašský rybář a pravděpodobně budoucí fotograf Lee Grivas, uvádí server People. Seznámili se prý čirou náhodou, když spolu tancovali během její broadwayské show Sweet Charity.

"Jsme spolu velmi šťastní," řekl Peoplu o deset let mladší Grivas. "Miluju, když ji dokážu rozesmát a stejně tak ona strašně ráda rozesmívá mě. Ale je to pouze nevinné a zábavné." Jenže Schaech na začátku prosince také požádal o rozvod a už půl roku žije s manželkou odděleně.

Applegatová nyní po derniéře její show Sweet Charity plánuje návrat do Los Angeles. Grivas si v lednu odskočí na svou loď na Aljašce. Dodává ale: "Jsme skutečně dobří přátelé, takže zůstaneme určitě v kontaktu."

Zdroj: revue.idnes.cz
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/