Bunda Stránky v médiích
Poslední aktualizace: 19 - 06 - 2003

Zde jsou uspořádány skromné úspěchy Bunda Stránek :)

Ne že bych se tím chtěl nějak chlubit... ale to já zase jo! :) Co vám budu povídat, každá pochvala nebo doporučení vždy potěší... První výhra Bunda Stránek se stala 9.12.1998, kdy "Táto stránka bola ocenená ako tip dňa" na slovenském serveru Kam dnes. Obrázek s tohoto dne si můžete prohlédnout ZDE. Komu se nechce načítat obrázek, zde je nezkrácená verze recenze:

Honzovy BUNDA Stránky
http://www.rymarov.cz/bunda/
    El Bunda a jeho podarená rodinka si určite získala srdcia mnohých TV fanúšikov. Momentálne neviem o tom že by seriál bežal na niektorom slovenskom okruhu, ale myslím, že ide na TV Nova. Nuž Slováci a Slovenky musíme napísť Ruskovi, aby Bundu kúpili. Zatiaľ si ale môžete pozrieť perfektne spracované stránky o tomto seriáli a jeho hlavných protagonistoch. Celkové hodnocení: 80%.O další výhře jsem se dozvěděl od mého kamaráda Petra B. poněkud opožděně! Odehrála se ještě dříve, než výhra výše zmiňovaná - a to přesně 2.12.1998, takže tahle je vlastně oficiálně první :). V tento den se na mé stránky podívalo 101 lidí, což byl tehdy můj absolutní rekord! Šlo o recenzi + odkaz na Kudykam.cz:

Ženatého se závazky si nenechte ujít!
http://www.rymarov.cz/bunda/
    A jsou tu zas. Bundovi. Rodinka kterou by bylo možno nazvat sociálním případem se usídlila na téhle stránce. A usídlila opravdu zgruntu. Najdete tu kromě samozřejmých profilů všech hlavních postav seriálu (včetně obou ubohých Mercyinych manželů) se tu totiž nachází například poněkud spekulativní plánek Bundovic domku. Seznam vtípků asi nikoho nepřekvapí, protože jich v těch desítkách dílů Ženatého se závazky bylo řečeno opravdu požehnaně. Co však není úplně všude, je znalostní test Bundovské problematiky. Škoda, že část stránek je zatím pořád v přípravě, ale doufejme že tvůrci budou pilní a dokončí je co nevidět.
    Takže vzhůru do světa Alových špinavých ponožek, touhy po jemném toaletním papíru a nudné práce prodavače bot. Stojí to za to.
Obsah: 4      Grafika: 4      Autor: Mirco

No - nedopadl jsem špatně, že jo. Já samozřejmě Mircovi moc a moc děkuju! Taky za to, že mi to vůbec neřekl! :)


Asi největší radost ale mám z "reklamy", kterou mi udělal pan Šíma v televizním pořadu Z@vináč! Stalo se tak v neděli 11.07.1999 a tomuto úspěchu jsem se rozhodl zřídit vlastni velkou stránku Bunda Stránky v Z@vináči č.25!


Další událostí bylo ohodnocení mých stránek 3.8.1999 na serveru živě.cz v článku nazvaném Televizní seriály na Internetu. Pokud se vám nechce nikam odbíhat - zde je "důležitý" :) výtažek:


   Obliba televizních seriálů je patrně v českém národě hluboce zakořeněná. Každý určitě viděl Rodáky, Nemocnici na kraji města, My všichni školou povinní, Sanitku, či kontroverzního majora Zemana. S příchodem komerčních televizních stanic se spektrum zájmu diváků poněkud posunulo a díky několikasetdílným ságám se u nás objevili i seriáloví maniaci, kterým nesmí uniknout ani jediná epizoda. Stejně tak by jim ale neměly uniknout weby, které se seriály zabývají, proto jsem tentokrát připravil přehled devíti stránek, jež spojuje právě slovo seriál.
...
    Bunda Stránky aneb vše o seriálu Ženatý se závazky - české stránky očividně skalního příznivce Ala Bundy a ostatních protagonistů seriálu, který televize Nova s chutí posouvala do stále pozdějších hodin. Moc se mi líbilo hlasování o nejoblíbenější osobnosti (vedl Al následovaný Budem). Pokud jste promeškali některý díl (=zásadní chyba), můžete si přečíst alespoň jeho název v sekci Epizody. Nechybí ani podrobné představení všech herců včetně fotografie, dabéra, osobních informací a filmografie. Bez povšimnutí nezůstal v této sekci ani rodinný mazlíček Buck. Prohlédnout si můžete spoustu obrázků, vlastní oddíl je pak věnován Christině Applegate, představitelce Kelly. Své znalosti si pak vyzkoušejte v Bunda testu (mimochodem, je to docela fuška).
...

Naskenovaný článeček z Computeru 15-16/99 Článku nelze v podstatě nic vytknout, až na menší chybu v tom, kdo byl v té době za Alem v BundaHlasování, ale to je jen detail. Autorovi patří můj velký dík!


Další velmi milý textík (viz obrázek vpravo) se objevil v srpnu '99 v mém nejoblíbenějším počítačovém časopisu Computer:

Al Bunda
www.rymarov.cz/bunda
Velice dobře udělaná a obsahově bohatá stránka o seriálu "Ženatý se závazky". Nejlepší hlášky ze seriálu, fotogalerie všech hlavních postav, obsahy, životopisy herců, prostě všechno, co by správný bundofil měl znát a vědět.


Další minirecenze na moje BS se objevila na stránce Best.site.cz 14.listopadu 1999, kterou napsal nějaký AliEn, kterého *kašel* vůbec *kašel* neznám... :) Ale na druhé straně jsem ani nevěděl, že něco takového píše, tudíž jsem ho nemohl nijak ovlivnit. Ostatně nebyl ani důvod:

Ženatý se závazky... [14/11/99]
Myslím, že není třeba představovat nejchudšího prodavače bot na světě. Al Bundy se vryl do naší paměti nesčetněkrát každičký večer toho času za vlády ČNTS. Pro Vás, co si chtějí připomenout, jak nám bylo hej, když Al lovil králičky, když Bud osusňával nafukovací panny, když se Kelly naivně chtěla stát modelkou, když Peggy zruinovala nejzdravějšího člověka Ameriky, a když sousedé, bankovní Marcy a tajný agent Jefferson chodili k Bundům nejen na návštěvy...Mohu doporučit Bundastránky. Bundastránky není jenom ohledání k přitroublé rodince, je to jakási výzva, alespoň pro mě. Pro zajímavost uvádím, že stránky obsahují fota nejen rodinných příslušníků. Přes osobní spisy hlavních hrdinů se autor zabýval výčtem epizod, autentickými vtípky, Bundaanomáliemi, plánkami (ehm - co má být tohle? :) Bundovic domu a dalším. Pro totální fandy tvůrce připravil Bundatest a hlasování pro oblíbenou postavu. Příjemný vzhled, hromada zábavy a dobrá atmosféra, to jsou Bundastránky!


Další malá recenzička vysublimovala :) na Kinofilovi, přesněji na podstránce Webofil 2.června 2000:

FANDOVSKÁ STRÁNKA TÝDNE
Bunda Stránky
, URL: http://www.bundastranky.cz/
Bunda Stránky v Netscapovi :) Dnes poprvé a rozhodně ne naposledy zabrousíme do domácích internetových vod. Bunda stránky jsou o asi nejznámějším prodavači obuvi na světě Alu Bundovi, jeho famílii a všem, co s nimi byť jen vzdáleně souvisí. Najdete zde seznamy jednotlivých epizod po sezonách, informace o hercích, fotogalerii Christiny Applegateové, články, které vyšly v tuzemském tisku a spoustu dalších věcí.

Autor: Lubošek

Dne 18.12.2000 se Bunda Stránky staly typem dne na serveru Terese! Přímý link na imho velmi pěknou recenzi :) hledejte TADY nebo si to přečtete o pár řádek níže... :)

Ženatý se závazky [http://www.bundastranky.cz/]
18.12.2000 | Martina Polčáková

Bylo nebylo, žila jednou jedna rodinka. Ale nebyla to obyčejná rodinka, byla to ta nejhorší ze všech - hlavou rodiny nebyl totiž nikdo jiný než ženatý se závazky a zároveň nejhorší prodavač bot na světě Al Bunda.

Aby v tom ale nebyl sám, tak mu výborně sekundují jeho manželka Peggy, která je přesný opak toho, co by jistě muži chtěli mít doma, a dvě dětičky „Melounek“ Kelly a trochu...... víc ujetý Bud. A celé to doplňuje jeden pes, chudák - ten si musel užít :-).

Dnešní tip je samozřejmě na stránku sitcomu Ženatý se závazky a hned se musím zmínit o jedné raritě, kterou byste na českém internetu jen těžko hledali - internetové reprízy seriálu neboli jinak, můžete si přibližně jednou za tři týdny stáhnout jednu celou epizodu. Autor také dává velký prostor dabérům - najdete tu spoustu informací a pár exkluzivních interview. Ono ale vlastně na té stránce není nic obyčejného - chcete vidět náčrt Bundovic domu??? Nebo co kdo o MwC (= Married with Childern = Ženatý se závazky) napsal??? Žádný problém - všechno to tu najdete.

A abych nezapomněla, takovou menší podstránkou jsou i informace k sitcomu Jesse, kde vytvořila hlavní roli právě Kelly - Christina Applegate.

Jen to oranžové pozadí se mi nějak moc nelíbí :-).

Obsah: 4/5    Design: 4/5Někdy od února 2001 se na rádiích Evropa 2 a Frekvence 1 začal střídavě objevovat "Internetový Tip" na mé stránky - zde máte alespoň jeho doslovný přepis (dík patří Chewiemu, AvP a Lukášovi z Evropy2):

Internetový tip Evropy 2 - únor 2001
Takřka kultovní sitcom Ženatý se závazky je sice klasický produkt pokleslého amerického showbyznysu, ale nemůžu si pomoct, mě se líbí. Příběhy o bláznivých Bundových, kteří bydlí v malém domečku a nemají se navzájem moc rádi mě prostě oslovují a proto taky často zabrousím na adresu www.bundastranky.cz. Fanoušci bundových budou nadšeni a můžou si tady stáhnout i několik kompletních epizod.Další malá recenze mých stránek se objevila v časopisu Top Dívky, přesněji v zářijovém čisle 9/2001. Text je to vážně hodně podivný :) - zřejmě psaný pro současné top teenagerky =). (thx Chewie)

Top Dívky - www.bundastranky.cz
Bunda Stránky v Top Dívce 8) září 2001 | č. 9/2001

Na téhle adrese najdeš všechno o tom nejlepším, nejdokonalejším a nejromantičtějším chlapovi pod sluncem - Al Bundym. Ale taky o všech členech jeho povedené famílie, nejlepší díly, nejlepší fotky, články o seriálu, historii seriálu a spoustu dalších překvapení. A specialitka? Možnost objednáni Bunda věcí! Tak si ulítni s Al Bundym!!


Pěkná recenze Bunda Stránek se objevila také v časopisu Cinema, konkrétně v březnovém čísle 3/2002 v článku o seriálových webech.

CINEMA - Seriál/Fenomén - Ženatý se závazky
Bunda Stránky v Cinemě 3/2002 březen 2002 | č. 3/2002 | Leoš Flodr

Svérázná Bundovic rodinka si srdce českých diváků získala už dávno, nyní seriál k radosti mnohých fandů začala vysílat Prima. Českých fandovských stránek je povícero, osudy smolařského prodavače bod Ala a jeho blízkých jsou patrně dost inspirující. K těm nejzajímavějším patří Bunda stránky (www.bundastranky.cz). Autor často aktualizuje nejen novinkovou sekci, najdete zde třeba program vysílání na Primě na 3 týdny dozadu nebo soupis nejlepších hlášek z odvysílaných dílů. Zajímavých věcí o seriálu a tvůrcích tu je spousta - např. kompletní díly ke stažení (formát AVI DIVX), výborné Alovy proslovy a příběhy, Bunda Test, rozsáhlá pasáž věnovaná českým dabérům, prakticky na každém rohu je vidět obrovské nadšení.

DOWNLOAD
Pouze článek o Ženatém se závazky [2x JPEG 1200x1650 / 135kB]
Celý článek o seriálech [JPEG 500x1825 / 523kB]V červnové Dívce 6/2003 psali o seriálových stránkách a Bunda stránky samozřejmě :) nevynechali.

DÍVKA - Seriály na netu!
červen 2003 | č. 6/2003

AL BUNDA - ŽENATÝ SE ZÁVAZKY
www.bundastranky.cz
Průvodce seriálem Ženatý se závazky ti připomene různé epizody a donutí tě přemýšlet nad hádankami, mezi které patří třeba otázka: Jak mohla vůbec Kelly udělat maturitu? :-)

+ Informace, které se jinde zaručeně nedozvíš.
- Moc písmenek, díky nimž je trochu chaos na titulní stránce.

Bunda Stránky v Dívce 6/2003

DOWNLOAD
Celý článek o seriálech [JPEG 1000x1049 / 113kB]

Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita
copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/