Alovy veselé příběhy ze seriálu
Poslední aktualizace: 08 - 09 - 2002

Skautský příběh   Buck to zachrání (403)
Bylo nebylo, ale byl jednou jeden mladý kluk. A kluk stále skákal. Byl jedináček, tak byl šťastný. Až jednou v noci, skoro takový jako dnešní, se něco vynořilo z bahna. Uslyšel za sebou zvuky. Ťap, ťap, ťap-ťap. Přidal do kroku. Ťap-ťap ťap-ťap. A pak to uviděl. Najednou, ve slabém světle, tam stál ďábel. S rudou hlavou. Příšera na vysokých podpadcích. Utíkal před tím. Postavil se tomu, chodil na rande s jinýmy, ale kdeže... Mohli jste slyšet divoký řev: Ó drahý! Brouku! Bylo to strašné. Nakonec ho to lapilo. Otevřelo to strašnou tlamu, odhalilo tesáky a řeklo: "Vem si mě!". A vzal si tu hrůzu teda? Bohužel ano, vzal. A už o něm nikdo nikdy neuslyšel. Ale nejhorší na tom je, že tady pořád dorůstaj další. Jedna může bejt támhle za tím stromem!! Ale taky tam bejt nemusí. Ale pozor, kdekoliv je svobodný muž a má v kapse i nejmenší peníz, připlíží se a nedají se vůbec zastavit. A teď spěte, jestli můžete...

Chcete si "Skautský příběh" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 56kbit / 1:59 / 796kB]

Vánoční pohádka   It's a bundyful life [1.část] (412)
Večer před Ježíškem sněžilo,
a v tom domě vůbec nic k jídlu ani pro myš nebylo.
Táta punčochu kolem krku s parádním nápisem,
jestli chceš zítřek přežít, dárky naval sem.
Děti ve svých postýlkách celou noc pikle kuly,
manželka a její vytí mu pěkně žlučí hnuli.
Taťka chtěl vybrat v bance a byl jak bůh,
zavřeli ale dřív a s plánu zbyl jen blud.
S úsměškem na tváři se Santa objevil,
ten starej mazavka, ten večer trochu pil.
Santo, já povídám, ty si tak veselej,
co pro přátele děláš i pro mě udělej.
Bundo nech toho už, jsi prodavač bot jen,
tvůj syn je chmaták malej, dcera děvky kus.
Hou hou ptá se Santa a co žena tvá,
vlasy jak kometa s drápama jak nůž.
A v komín se hned vedral, ten veletlustej měch,
vystrčil na mě zadek a já málem ztratil dech.
A zdáli zaslech jsem, jak škodolibě řval:
"Ženatý se závazky - už nikdy svobodný!"

A kdopak chce slyšet o zrzavý jezince,
která ukradla strejdovi Alovi život? :)

Chcete si "Vánoční pohádku" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 56kbit / 1:32 / 614kB]

Příběh na dobrou noc   Al... s Kelly (501)
Nebude to veselý! Je to příběh o velký bídě a bolu. Před dávnými časy, jeden člověk prodával boty. Byl to dobrej člověk, ale nějak se mu nikdy nic dobrýho nestalo. Řek sem, že na škole byl výbornej atlet? Ne? Obdivovali ho! To bylo před tím, než přišla Rudá záře! Temnota zahalila město bot. Kdo si troufne na Rudou bestii? Přemůže ji? Ožení se? Náš malý prodavač bot vystoupil kupředu... nebo spíš ostatní udělali krok dozadu. V každým případě - strašný svazek byl na světě! A brzy i dvě strašný děti! A náš prodaváček bot..., kterej bejval atlet a v jednom zápase udělal čtyři touchdowny a měl mnoho nabídek na stýpko na vysokou a moh v životě lecos dokázat... si lehnul... a umřel. KONEC!

Chcete si "Příběh na dobrou noc" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 1:24 / 479kB]

Jak Bud upravil Alovi autorádio   Před soudem (503)
Al přijede z práce. Peggy: "Jaký si měl den drahý?" Al: "Ale FAJN!, když poslouchám písničky z vlastního městskýho rozhlasu v autě... Získal jsem přátele - strážníka Luise například. Bohužel jsem nejdřív neslyšel jeho sirénu. Naštěstí mají policejní auta beranidla, kterýma mě dostrkali na svodidla. Ještě že ten polda má rád starý fláky, tak mě tlouk, jen dokud neslyšel Hey Judy!. A pak mě napsal asi 18 pokut! I za to, že jsem mu pokrvácel uniformu. No a co vy?!!"

Chcete si "Jak Bud upravil Alovi autorádio" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 0:39 / 227kB]

Farmářský BundaSong   Kváličí sezóna (508)
Starej Bunda farmu měl, bundá, bundá,
manželku tam nepouštěl, bundá, bundá,
tak bez manželky, bez dětí,
chystá holek přijetí,
s obrovskejma dudama,
s pizzou, pěti pivama,
starej Bunda farmu měl, bundá, bundá...

Chcete si "Farmářský BundaSong" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 0:33 / 190kB]

Fotbalový příběh   Noční hlídač (516)
Al dělá školního hlídače a Bud si tam přivedl holku a chce, aby mu na ni Al dal...

Al: "Synku, já vím, vidíš uniformu a říkáš si - 'Další milionář, co dělá školního hlídače jako hobby...', ale kdysi jsem nosil jinou uniformu, pyšnější hochu! Toulal jsem se těma chodbama a byl king!" Bud: "Tati prosím..." Al: "Podívej se na tu trofej synu! Polkská střední, městskej šampionát 66 - já ji vyhrál. Pořád vidím ten den!" Bud: "Bože už zas..." Al: "Byl to poslední zápas roku. Polkská versus škola Andrewa Johnsona. Dva stejné týmy, oba stejně silné." Bud: "Tati, nemá podprdu!" Al: "A tu se setkali na bitevním poli. Viselo to na dvou hráčích, mý maličkosti a Tom od Andrewa Johnsona, kterýmu říkali Rezerva." Bud: "Protože byl tlustej?" Al: "Ne, protože nosil jednu s řetězem kolem krku. No ale, konečně tu byly závěrečný sekundy. Zápas bez bodů, náš míč na šesti yardový lajně a prej - dejte míč Bundovi! Jistěže, já to dokážu. A raz á dva - chytil jsem míč a jaře probíhal obranou - jako babička stádem dobytka. Řítil jsem se na nejasnou šestku, když najednou na yardový lajně se objevil Rezerva. Čekal na mě. Srazili jsme se jako sloní samci. Když bylo po všem, skandovali jméno jednoho slona... Ala Bundy. Skóroval jsem synku! Vítěznej touch-down a synku - to je příběh největšího sportovního momentu týhle školy." Bud: "Víš tati, říkaj, žes měl koleno dole před brankovou čárou..." Al: "KOLENO NECH BEJT!! To je ubohá pomluva! My zvítězili, pro školu, šampionát, pro mě, celý město a legendu. A pak... tvá matka! KONEC! Eh, ach božeee!" Holka: "Víš, můj táta byl na tom stejně - picli jsme ho!" :)

Chcete si "Fotbalový příběh" poslechnout přímo v Alově podání?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 2:37 / 896kB]

Příběh o koníčkovi   Kelly už tu nebydlí (708)
Kelly musí pracovat a Al jí vysvětluje proč...
Al: "Má malá pijavice! Já ti to vysvětlím tak, že ti povím o jednom koňovi, kterej musel tahat přetěžkej vůz. Kelly: "Jak se koníček jmenoval tati?" Al: "AL!" Kelly: "Jé, koníček v pohádce má jméno jako ty tati." Al: "Ano má melounku. Vyprávím! On táhnul, pořád táhnul. A tu najednou, rezavá kráva mu naskočila na vůz!" Kelly: "Bylo by legrační, kdyby se jmenovala Peggy!" :) Al: "A než si to uvědomil, hříbátko za hříbátkem mu skákalo na vůz, až se ubohej Al svalil námahou a umřel hroznou smrtí. Kelly: "Jéé, to bylo moc hezký!" Al: "Jistě, ale zlato, ta pohádka by tak nemusela skončit, kdyby mu jedno to hříbátko pomohlo. Třeba by ten kůň AL ušetřil pár babek a moh jít... do koňskýho striptýzu!" Kelly: "Áha, tak ta pohádka je vlastně taková jakási maličká alergieje, metamokráza, že jo, která mě měla jenom přesvědčit, abych šla dělat. A jsem teďka zrovna náhodou měla plnou hlavu toho, jak je můj život prázdnej a doufala v něco lepšího - možná bych měla pracovat!" [Peggy začne brečet] Al: "No no no zrzavá krávo! [ke Kelly] Zlato, můžu ti říct, že tou prací budeš nadšena! Já jsem... Je to hrozný!"

Chcete si "Příběh o koníčkovi" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 1:45 / 602kB]
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita

*.ZIP-soubory prosím ze svých stránek nelinkujte přímo,
ale pouze na www.bundastranky.cz!! Díky.

copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/