Alovy slavné proslovy ze seriálu
Poslední aktualizace: 07 - 09 - 2002

Alův knihovnický proslov   He Thought He Could (302)
TV verze:
"Tak podle vás jsem nula. Jenom proto, že dělám to, co nenávidím? Mám rodinu, která si mě neváží a že celý město proklíná den mého zrození? Možná je to nula pro vás, ale já vám něco povím. Každý ráno když se vzbudím vím, že se to nezlepší dokud si zase nepůjdu lehnout. Pak vstanu, dám si svůj vodový džus a ještě zmrzlou placku. Vlezu do svýho auta bez polstrování a bez benzínu, co splácím a snažím se probojovat dopravní zácpou k privilegiu obouvat levný boty na nohy lidem, jako jste vy! Nebyl jsem fotbalová hvězda jak jsem chtěl, nikdy nepoznám dotek krásný ženy a už nikdy nebudu mít potěšení z řízení bez pytle na hlavě. Ale nula nejsem, protože nehledě na to, že já a každej chlápek, který nikdy nebudeme tím, čím jsme chtěli bejt, my věčný outsideři, jsme co nechceme bejt po čtyřicet hodin tejdně celej život. A ten fakt, že si proto nestrčím do pusy pistoli, vy pudingu místo ženský, dělá vítěze ze mě!"

Časopisová verze:
"Myslíte si, že v životě jenom prohrávám. Jenom proto, že mám podělanou práci, kterou nenávidím, a rodinu, která mne nerespektuje. Dobře, možná jsem pro vás neúspěšný. Ale chci vám něco říct. Každé ráno, když vstávám, vím, že to nebude lepší, dokud zase nepůjdu spát. Takže vstanu, vypiju svou vodnatou kávu a sním nerozmrazenou housku, sednu do auta bez benzínu, s prosezenými sedadly a šesti probuzenými krysami. Vrhnu se do práce, jen abych měl potěšení z toho, že natahuji pár levných bot na hnáty lidí jako vy. Nikdy nebudu hrát americký fotbal, jak jsem kdysi toužil. Nikdy nebudu milovat nádhernou ženu. Taky už nikdy nepojedu autem bez masky na hlavě. Ale neprohrávám svůj život, protože stejně jako každý jiný, nikdy nebudu tím, čím jsem kdysi chtěl být. Budu dělat to, co nenávidím čtyřicet hodin týdně, doživotně. Ale fakt, že si proto nestrčím do pusy hlaveň pistole, ze mne nakonec dělá vítěze."

Chcete si "Alův knihovnický proslov" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 64kbit / 1:15 / 576kB]

Proslov pro Americké plešaté fešáky   The Bald And... (307)
Chlapi vy jste cvoci! Atraktivní, mužní, sexy. Ženský vás chtěj? Na co? Na zkontrolování makeupu? Ale vy živý bleskovky jste mi vážně pomohli. Do dneška jsem myslel, že jsem plešatej. Ale jak na vás koukám, uvědomuju si dvě věci: zaprvý se mi stejská po kuželkách a zadruhý - já nejsem plešatej, Steve není plešatej - VY jste plešatí! Vopravdu plešatý! Stowattový matový žárovky! A ještě vám něco řeknu - jestli jednou ztratím vlasy, stejně tady nebudu vysedávat s váma, protože doma mám něco, čemu je naprosto fuk jak vypadám! Bere mě jak jsem - můj gauč! :)

Chcete si "Alův proslov pro Americké plešaté fešáky" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 56kbit / 1:08 / 462kB]

Proslov na dálníci ve Svátek práce   Stále za sluncem (502)
Peggy: "Ale, ty jsi hroznej!" Al: "Já hroznej? Já? Já, kterej jedinej chtěl dopřát rodině zábavu na čerstvým vzduchu? Hroznej? Já vám řeknu, co je hrozný, ano? Hrozná je tahle fraška, který říkáme Svátek práce! Zatrubte, když ho nenávidíte!" [tůůůůt :)] "Co je hroznější? Rodiny! Trubte, jestli je nenávidíte!" [tůůůůt :)] "Protože rodiny dělaj z tohohle svátku utrpení. Jednou za rok jsou tady a votravujou, křičej: Tohle nesnášíme! Tebe nenávidíme! Idiote! Mamlasi!" Kelly: "Hňupe, tati!" Al: "Hňupe tati! A co my? Co? Co my vlastně žijem? My jsme v tom srabu každej den! Chrchláme a sípáme a jako lumíci se potácíme vstříc revoluci smrti. A kdo pro nás pláče? Argentina? Naše rodiny? To nemůžeme ani čekat. Jó co má vůl na krku necejtí. V co tedy můžeme doufat? Že se jedinej mizernej den volna, kdy nemusíme makat, dostaneme tam, kam chceme - spíš kam srdce táhne?! Na naše špinavý pláže, do našich hořících lesů, k našim chrchlajícím babičkám, k našim rodinným rožňům se šilhavým strejdou Ottou. Je na nás ředitelství dálnic připravený? Jsou tady, aby nám pomohli? Jsou tady před námi, u toho prvního zatracenýho auta, který tuhle zácpu způsobilo a říkají: 'Šlápni na plyn ty blboune! Nech těch dvacet miliónů lidí projet!' Nejsou! A proč? Protože jim to je úplně fuk! A to je přátelé TO, co je tady vskutku zlý!" [tůůůůt :)] "Buďme realisti, nehejbáme se! Jsme ve smrtonosnejch frontách, ale ukažme, že americkej duch - ten není mrtvej! Tak se ke mě připojte, jo? Když tedy je Svátek práce, vylezte z těch aut a rozeberte tu dálnici do mrtě! Vytáhněte teď ze svejch kufrů montpáky a plynový vařiče! Jen vzplaň! Pomsta - je - našééé!" Peggy: "Ale - hejbáme se!" Al: "He? My se hejbem, slyšíte? Ledy se pohnuly! Zpátky do aut, všichni do aut! Děti - jedem, jedem! Vidíte, já vám říkal, držte se mě. Teď si držte klobouky - jedeme! Fofrem..." [BUM - pfííí] Al: "Jéé - prdla guma!" :) Peggy: "Nashledanou příští úterý, Ale. Pojďte děti, ještě stihneme Marka Shpitze a Grega Lugadize v Plaváčcích - příběh synchronizovaných plavců, kteří ve volném čase vyšetřují..." Al: "Fajn, běžte - já vás nepotřebuju! Mám svoje lidi! Národe! Mám píchlou gumu - kdo mi pomůže?" Řidiči: "Uhni s tím křápem pryč rozumíš!!!!????" Al: "Ne - není proč mě chtít kamenovat! Vrať...vraťte se do svých aut! Uklidněte se! Nee! Nee! Prosím vás nee! Nee..." Řidiči: "Já tě zabiju, já tě vemu montpákou a uvidíš..."

Chcete si "Proslov na dálníci ve Svátek práce" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 3:53 / 1332kB]

Baseballový proslov   The Unnatural (504)
Mikrofon prosím! Ehm - než vstoupím na tu metu a vyhraju první titul, který kdy vůbec měli Mallers, chtěl bych jen říct, že dnes-dnes-dnes vás považuju-žuju-uju za nejšťastnější tým na celé zemi-zemi-zemi. A na závěr bych vám rád řek, že vás nenávidím a děkuju jenom sobě! A dnes jsem já Al, Al Bunda skoncoval z baseballem!

Chcete si "Alův baseballový proslov" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 1:02 / 356kB]

Alův dopis radnici   The Godfather (514)
Klíč pro jednání s městem je v tom, že jemně ovlivníš jejich myšlenky za pomocí diplomatickýho jazyka. Drazí magoři a odporní byrokrati, já platím daně... To nezjistěj! Vy úplatkářský prasata, za mý prachy chlastáte a žerete, místo abyste se se mnou vo to rozdělili! Tak prosím vás opravte tu díru a světlo před mým vjezdem. Prosím vás po tisící... Co nejpokornějš. Podepsán Váš volič... Nezjistěj!

Chcete si "Alův dopis radnici" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 0:37 / 213kB]

Záchodový proslov   A Man's Castle (515)
Co to děláme? Jsme chlapi! Jsme na týhle planetě, aby... No já nevím, proč na týhle planetě jsme, ale sakra jsme tu a jsme Američani! A máme právo používat ty nejlepší záchody svobodnýho světa! To mám chodit na záchod k benzince jako nějakej takovej bezdomovec? Vytlačujou nás z našich domovů, cimru po cimře. Utíkáme jako Francouzi před střelbou! A před kým? Před našima ženskejma. Zabraly nám naše záchody, vytlačujou nás z našich ložnic svou nahotou! Vy to třeba snesete, ale ne tenhle ten Yankerskej trouba. Dneska vemu svůj záchod útokem!

Chcete si "Alův záchodový proslov" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 0:50 / 289kB]

Proslov o dítěti   Když měl Al kladivo (603)
Chci dát do zápisu, že radši chci spát na palandě od Kutila Tima! Radši se zasnoubím s Roseanne a jejím mužem a zahraju si švédskou trojku! Radši bych hrál svlíkacího pokera s mužstvem házenkářek, než měl toho uřvanýho podělance v nohách svý postele! Řek' jsem svoje - děkuju. Sláva děcku!

Chcete si "Alův proslov o dítěti" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 0:39 / 227kB]

Co chci od Ala Bundy   The Mystery Of Skull Island (614)
Co chci od Ala Bundy.
Nechť kozičky skákaj a drobný někde najdu, to chci.
Ať Mustang přede do nebe a záchod mám jen pro sebe, to chci.
Když ženská to se mnou roztočí, ať dívá se mi do očí, to chci.
A jestli tohle hrát dál mám, spíš někoho tu oddělám, to přísahám!

Peg: A jestli někdo má z něj strach, ať koukne, co má v kalhotách! :)

Chcete si "Co chci od Ala Bundy" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 0:51 / 296kB]

Londýnský proslov   Anglie [1.díl] (624)
"Co je tohle?" ptá se Kelly. "No, Winston říkal, že je to řečnický koutek. Lidi sem chodí poslouchat kdejakýho idiota, který si může vykládat, o čem ho napadne," odpovídá jí Peggy. A Al už tam samozřejmě stojí a promlouvá k národu :).

"Rád bych tady dneska mluvil o ženách. Nemám je rád! Vy jste sice angličani, ale proč byste je milovali?! Pokojně sedíte doma a koukáte na sport. A to je přesně ten okamžik, kdy se objeví čím dál širší to, co bývala prdelka a zeptá se, když padne gól: Pamatuješ, jak jsme byli před osumnácti lety v restauraci? Tobě se vopravdu ta servírka líbila? Vy jí řeknete, aby držela hubu a ona se vztekne. Pak dostanete vztek vy, protože ona se rozbrečí a vy jste ten gól prošvih, což já myslím, že by byl modus operandi celé akce. Já nenabízím žádný řešení, protože musím brzy odejít. Moje žena kouká, ale chtěl bych jenom říct - JÁ JE NESNÁŠÍM!!! Teď bych rád slyšel jedno rychlý HOU, ŽENSKÝ NESNESU VÁS!" Všichni společně si zakřičí: "HÓÓÚ ŽENSKÝ, NEMÁM JE RÁD!!!" Al už odchází, ale ještě stačí pronést: "Jo mimochodem, jsem tady jedinej, kdo nesnáší francouze?" "Néééé" "Mám vás rád!"

Chcete si "Londýnský proslov" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 1:18 / 448kB]

Proslov před smrtí v Lower Unctonu   Anglie [3.díl] (626)
Al: "Moji lidé, dnes se cítím jako nejšťastnější muž na celém světě. Jak víte, hrával jsem na střední škole fotbal. Byl jsem skvělej! Já vím, že vy děti byste chtěli bejt tak dobrý, jako jsem byl já. Ale obezřele! Všude kolem číhá vrah, pokušení. Zamořuje vaši zem stejně jako mou! Sežere to vaše peníze i vaši vůli žít. Já vím, že už jste o tom slyšely dřív, ale o tom nikdy slov není dost. Kluci, prosím vás řekněte - NEOŽENÍME SE! Bud: "Tati, něco mi říká, že nás chtějí zabít," Al: "Já se tady projevuju, synku! Fotbalem..." Winston: "Už bylo toho fotbalovýho trubce dost, zabijte je!!! Zabte je!!! Zabte je!!! Zabte je!!!" Al: "Synku, začínám si myslet, že máš pravdu!"

Chcete si "Proslov před smrtí v Lower Unctonu" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 1:16 / 433kB]

Rozdíl mezi mužem a ženou   Co jsem udělal z lásky (705)
Sedma: "Tati než půjdu, můžu se tě na něco zeptat? Jaký je rozdíl mezi mužem a ženou?"
Al: "Jeden pracuje a druhej je ženská."
Sedma: "Takže paní D'Arcyová je muž??"
Al: "...ANO!"
Sedma: "A pan D'Arcy je žena?"
Al: "ANO!"
Sedma: "Není divu, že prodáváš boty!"
Al: "Ano!"

Chcete si "Rozdíl mezi mužem a ženou" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 0:43 / 250kB]

Pivní proslov   Chicagská strana vína (707)
"Abych řek' pravdu, pro mě volby umřely! Jako v manželství - fuk koho si vybereš, vždycky zle. Pokud nejste bohatý. Ti maj všechno co chtěj - no fajn! Ať si mají svoje ptáčky a vzduch a třeba i svýho prezidenta, ale nám jde o pivo a to nám sebrali! Na co jim je po tom, že ten kdo prodává boty nebo spravuje auta, jezdí na vlečným člunu nebo napichuje hovínka v parku, dá celou vejplatu, aby měl na jedno pivo. Je jim to volný! Oni si seděj v zahradních restauracích, jedí si svou pizzu a popíjejí fajnový vínko v nekuřáckým oddělení se svejma druhejma sexy manželkama. Zatímco my se plahočíme s husama - nic ve zlým Peggy. Jednu věc vím - v tomhle systému nikdy nevyhrajeme. Hlasování nikdy nebyl americkej způsob. Neodtrhli jsme se od tý teploušský Anglie hlasováním - zviditelnili jsme se tak, že jsme potopili ten pitomej čaj v přístavu! A proč? Protože Američani čaj neradi, my rádi kafe. A Američani neradi víno, my rádi pivo! Ledový a nejradši v láhvi. Ale ať se k němu dostanete, jak chcete, jen když se s krkáním probudíte v louži piva! Tak jim ukažme, jak volí pivaři! Zhulákáme se a vyrazíme do ulic, udeříme všude, kde venku pořádaj svý hody. Všude, kde jedí značkový sýr a všude, kde nosí kalhoty vysoko nad pasem po evropským způsobu. Jediný, čemu Američani rozuměj, je jako v Tomovi a Jerrym - bezhlavý násilí! Tak pojďte - nakopem pár elitních zadků! Dejte mi pivo nebo smrt! ... Nebo obojí! ... Jdem drancovat!"

Chcete si "Pivní proslov" poslechnout?
» DOWNLOAD « [MP3 48kbit / 2:34 / 880kB]

9 přikázání NO MA'AM   Legenda o Hánesově železné hlavě (821)
1. "Je dobré říkat kozám dudy a někdy nárazníky či boule!"
2. "Je špatné být Francouz!"
3. "Je dobré nacpat špatné lidi do obřího mlýnku na maso!"
4. "Pozři! Platí číslo tři!"
5. "Je dobré mít bourák, co hodně žere, když vám to sežene babu!"
6. "Všichni by měli mít společná auta až na mě!"
7. "Vraťte zpátky slovo stevardka!"
8. "Synchronizované plavání není žádnej sport!"
9. "Zápas v blátě - to je sport!"

Al: "Toto je vašich deset přikázání!"
Jeff: "Ale ALE, je jich devět!"
Al: "Toto je vašich devět přikázání!" :)

Chcete si "9 přikázání NO MA'AM" poslechnout v Alově podání?
» DOWNLOAD « [MP3 / 217kB]

10 bodů pro atraktivnější Marcy   Polibek kávové ženy (1023)
Al sestavil 10 bodů, jak by se mohla Marcy stát atraktivnější...

10. "Nos tradiční islámský oblečení, nech koukat jenom oči!"
9. "Nech si depilovat peří!"
8. "Lyžařská maska!"
7. "Zašij otvory v lyžařský masce!"
6. "Najmi atraktivní ženskou, aby pořád stála před tebou!"
5. "Zobák!"
4. "Přes masku navlíkni pytel!"
3. "Ohol si hlavu, nech si dozadu vytetovat obličej Cindy Crawfordový a nauč se chodit pozpátku!"
2. "Provrtej očima každýho chlapa na zemi!"
1. "Zařiď, ať prezident udělá každej den Helloween!"

Chcete si "10 bodů pro atraktivnější Marcy" poslechnout v Alově podání?
» DOWNLOAD « [MP3 / 341kB]
Ally McBealFriends Again - vše o seriálu PřáteléPrůvodce seriálem LOST (Ztraceni)Česká seriálová databázeBrutální Nikita CZ - průvodce seriálem La Femme Nikita

*.ZIP-soubory prosím ze svých stránek nelinkujte přímo,
ale pouze na www.bundastranky.cz!! Díky.

copyright © bundaboy 1998-2009 všechna práva vyhrazena
http://www.bundastranky.cz/